TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395018 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 03:00:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sve o aerobnom treningu  (Pročitano 36520 puta)
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #90 poslato: Januar 26, 2007, 06:08:06 posle podne »

ima i da ide malo u teretanu (polako za početak) a i bike ima da vozi ali ja njega da ubedim u nesto to je kao da Papi  pricas da je Isus samo čovek
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #89 poslato: Januar 26, 2007, 06:01:07 posle podne »

ne valja nista , imam i par drugova koji su probali na taj nacin i skinu odredjeni broj kilograma a nakon toga kada zavrse cini mi se 90 dana , posle par nedelja budu jos deblji  , bas mi jedan drugar pre leta drzao tu dijetu i jos je i trcao ali sada je jos deblji

tako da kazes caletu da je osnova ishrane kada hoce da smrsa vlaknasto povrce i izvori proteina (hrana) i neka fizicka aktivnost u skladu sa godinama i fizickom spremom , ja bi preporucio teretanu ako nece onda makar setnje
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #88 poslato: Januar 26, 2007, 05:55:31 posle podne »

moj ćale je odlulčio skoro da krene sa nekom dijetom , i po nekoj njegovoj teoriji vazna stvar u skidanju kg jeste da se različite namirnice ne jedu zajedno , tj. jedan dan jede samo voće , drugi samo povrće , pa onda samo meso , samo testo itd ...
Jos pre je radio ovakvu dijetu i rekao je da mu je uspelo , sta vi mislite o ovome
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #87 poslato: Januar 26, 2007, 05:51:07 posle podne »

Držanje "dijete" je deo treninga.. samo što se pod dijetom podrazumeva korigovani način ishrane a ne izgladnjivanje.. to je problem sa terminologijom..

Samo retki srećnici ne moraju da koriguju ishranu da bi izgledali drugačije tj bolje pa makar išli u teretanu svaki dan..

Korekcija može da podrazumeva samo uzimanje zdravije hrane sa više proteina jer samo takav način ishrane konačno može da podrži treninge...

Ako sad nemaš problema ne znači da ih nećeš imati..
kad jednom ne budeš išao tako često u teretanu ostaće ti samo loše navike u ishrani i onda ode zdravlje, jer ono zaista ulazi na usta.
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #86 poslato: Januar 26, 2007, 03:45:40 posle podne »

ne ne, ne nerviram se  ;D samo opusteno...
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #85 poslato: Januar 26, 2007, 03:31:19 posle podne »

ma okej bre...rekao sam cenim ljude koji se mnogo odricu zato sto moraju ili zato sto zele ili jedno i drugo :)

a bre se nerviras, kakoje meni ovako vec 20godini!
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #84 poslato: Januar 26, 2007, 03:27:53 posle podne »

ma okej bre...rekao sam cenim ljude koji se mnogo odricu zato sto moraju ili zato sto zele ili jedno i drugo :)
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #83 poslato: Januar 26, 2007, 03:22:30 posle podne »

zajebavaj ti zajebavaj  ;D

Pa mislio sam 5-6 puta dnevno!

Sta cu kad mi je to posao...
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #82 poslato: Januar 26, 2007, 03:21:18 posle podne »

zajebavaj ti zajebavaj  ;D
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #81 poslato: Januar 26, 2007, 03:14:21 posle podne »

da da razumem, ono za ne "ne znam dali imate devojke..." sam se salio...mislim sve ja razumem, samo ja meni teretana nije prioritet u zivotu i ja ne zivim od toga tako da ne moram i ne zelim da se odricem drugih stvari zbog teretane mislim volim da dizem tegove i volim kada se vidi neki napredak u radu i manje vise mrzim ljude koji se zapuste i koji dozvole da ne lice ninasta, samo ja zelim sve umereno u zivotu tako i ovo, idem redovno manje vise samo nisam od onih da ako je danas sreda i ako bi trebao danas da idem u tretanu da bas moram da odem, mislim da otkazujem sve drugo da bi isao...ali opet trudim se sto vise i redovnije da idem...

Da i ja se pomalo slazem sa Kumom: " Nije sve u teretanama..." , tako eto ja ako odem jedno 5-6 puta do teretane i to je sve...
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #80 poslato: Januar 26, 2007, 03:02:17 posle podne »

da da razumem, ono za ne "ne znam dali imate devojke..." sam se salio...mislim sve ja razumem, samo ja meni teretana nije prioritet u zivotu i ja ne zivim od toga tako da ne moram i ne zelim da se odricem drugih stvari zbog teretane mislim volim da dizem tegove i volim kada se vidi neki napredak u radu i manje vise mrzim ljude koji se zapuste i koji dozvole da ne lice ninasta, samo ja zelim sve umereno u zivotu tako i ovo, idem redovno manje vise samo nisam od onih da ako je danas sreda i ako bi trebao danas da idem u tretanu da bas moram da odem, mislim da otkazujem sve drugo da bi isao...ali opet trudim se sto vise i redovnije da idem...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #79 poslato: Januar 26, 2007, 01:08:18 posle podne »

e a ja ne znam da li vi imate devojke ili...ali ja bome moram da izadjem u grad i u bioskop i na picu i palacinke


-Brate veruj mi da vecina nas ima devojke,bar to nama nije problem.Ali...mora se znati sta ti je prioritet u zivotu.Meni je licno teretana jer od nje trenutno zivim,i takmicenja koja su moja velika ljubav.Svaka devojka koja zeli biti samnom mora znati kakav ja zivot zivim i mora ga prihvatiti.Naravno i ja sam spreman na ustupke i naravno da sve to sto si naveo stoji i kod mene isto ukoliko mi se stvarno svidja.
Malo smo otisli u off,ali moja je poenta svega da se moze sve to uklopiti ako nadjes pravu osobu,i ako postoji obostrano razumevenje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #78 poslato: Januar 26, 2007, 01:03:20 posle podne »

E fanatic u kojoj teretani vezbas ajde se nadjemo preko vikenda da se ispricamo na ovu temu a i da nabavim onaj cd sa tvojim treninzima? Zajednicki trening?

Ja drzim teretanu na naselju- Popaj pa tu i vezbam.Nije nikakav problem da se nadjemo za vikend i popricamo.A sto se treninga tice ,i za to se mozemo dogovoriti.Cd je uradjen ali samo za biceps partiju.Ako te zanima dacu ti imam kopije.
Sačuvana
kum
Gost
« Odgovor #77 poslato: Januar 26, 2007, 08:23:40 pre podne »

e a ja ne znam da li vi imate devojke ili...ali ja bome moram da izadjem u grad i u bioskop i na picu i palacinke  ;D

no manje vise nikad nisam drzao dijetu niti planiram, mislim stvarno nikad nije ni bilo potrebe jel sam ceo zivot mrsav mada i da nabacim koju kilu viska uvek bi se opredelio za neki drugi vid skidanja sala, a ne da drzim dijete...

kada smo kod kardio treninga, od 8 osnovne do kraja srednje sam trenirao kosarku, a posle aj rekreativno udaram dzak, mislim udarao sam do pre 6-7 meseci dok mi nisu napukle 2 kost-cice u stopalu  :) mada cu morati opet da krenem jel mora nesto pored teretane da se ubaci...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #76 poslato: Januar 25, 2007, 07:51:10 posle podne »

Kao prvo moram reci da je meni firma PANSPORT sponzor i da one najglavnije stvari dobijam od njih free! To je velika prednost i usteda.Svi mi ovde imamo frku sa lovom ali moze se to nekako skrpiti.Prosta racunica je sledeca: Izracunajte koliko vas izadje izlazak u grad?! Ovo je takav sport da morate da se odreknete nekih sebi dragih stvari koje bi radili ali zato ulazete u sebe.
Opet napominjem da ako vam ambicije nisu jako velike batalite takmicenje i neku ozbiljnu vezbu.Bolje te pare potrosite za nesto drugo.Ovo je po meni jedan od najskupljih sportova ako ne i najskuplji.
Sada cu reci par cena namirnica pa vi vidite koliko to izadje mesecno:
1kg pilecih fileta = 300din a dnevno treba 1kg minimalno
pirinac integralni 500gr oko 70-80din traje dan ili dva sve zavisi.
10-30 jaja to jest belanaca dnevno a komad je oko 6-7din

-Eto pa sada vidite koliko je to mesecno samo na to ne racunajuci suplemente ako nemate sponzora.
TAkmiciti se a nemati jaku finansijsku poledjinu bilo kakvog tipa je ravno samoubistvu i ne preporucujem nikome.
Tebi Viktore zelim srecu i da se spremis pa nadam se da te uskoro vidim na Vojvodini (ove godine) mozda!

E bravo!Odkad na izlascima ne pijem alkohol i gazirano,ne jedem picu i ostali shit ustedim vise nego dovoljno...Probajte i vi,nije tolko tesko
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 19 upita.