TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 09:23:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna pomoc pri skidanju masti  (Pročitano 3087 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Septembar 14, 2013, 02:42:35 posle podne »

@P.Heath, nemoj propagirati ^bro science^ shame on U ..
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #13 poslato: Septembar 14, 2013, 02:37:39 posle podne »

Znam tacno na sta ti mislis 'da se zna unapred i kako se radi' a znam i ko siri te price. Ali ne mogu da verujem koliko ste se primili na to i da je to jedini nacin.
Ovaj decko ne prati unos kalorija a ni odnos makronutrijenata, tako da je svaka dalja prica nepotrebna.

A ovo sa 2 obroka i prezderavanjem uh uvece se radi ali ne bas tako kao sto si ti opisao. Dan pre max effort dana, par obroka sa 50% uh od ukupne kolicne do vecernjih sati a u vecernjim satima ostatak uh. Trening u tom slucaju je sutradan ujutru. To je moj recept za jak trening, prezderavanje i kontrolu telesne tezine. A u ostalim danima ravnomerno rasporedim uh tokom dana.

Ja sve sto pricam, sam PROBAO NA SEBI, a i okruzenje oko mene je bogato takmicarima, semiprofi likovima, i likovima iz drugih sportova.. tako da nisam citao sajns fiksn forume i likove koji se rezu sa dva hleba za veceru i kilo salame. nego sam sve to doziveo proziveo i percipirao svuda oko mene. Ja i dalje cekam tvoju cudesnu formu , ako vec forsiras to sto pricas i govoris da je tacno, izvoli pokazi svoje ^znanje^ . Pre ce biti da si ti taj koji se przi na price pojedinih kvazi naucnika i od sorte si ^kontrasha^..
Nemam cudesnu formulu i przim se na kvazi naucnike s koje kakvih foruma.. uhvatio si me! Svi mi kontrasi se prezderavamo hidratima uvece i to prostim u 90% slucajeva, ne licimo ni na sta i nista nismo postigli... realnost

okaci neku sliku da vidimo kako izgleda to kad se jedu u.h. uvece
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #12 poslato: Septembar 14, 2013, 09:29:46 pre podne »

Ovako, imam 16 godina, visok sam 180cm i tezak 105 kg. Nedavno sam poceo trenirati boks, na treninge idem svakog dana. Imam problem sa salom u predelu kukova ali ostatak tela ne izgleda lose, imam lepo izrazene butne misice i listove, kao i gornji deo tela. Poceo sam konzumirati sagorevac masti '' Carni X' pre svakog treninga, a izmedju obroka i pred spavanje pijem protein "Nitro gold pro". Ishranu sam regulisao, znaci ne jedem uopste hleb, ne pijem sokove niti jedem slatkise. Za rucak nesto kuvano od povrca i neko parce distanog mesa, uzinam u skoli sendvic od tunjevine i za veceru (posle 6) pojedem neko voce. Zanima me vase misljenje o tome sta i kako trebam promeniti u slucaju da navedena kombinacija nije dobra. Hvala

Projice i pekaru izbegavaj kad god mozes, a kad ides popodne u skolu posto si vec kod kuce mozes ubaciti "standardni" dorucak - jaja i ovsene, ili pojedi samo jaja sa crnim hlebom i jogurtom, a povrce i meso neka ti budu obrok bas pre nego krenes u skolu npr.

I, pod pretpostavkom da su treninzi intezivni ( a i inace ), nije najbolje resenje da treniras svakog dana, misli na to da je odmor neophodan kako bi napredovao.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #11 poslato: Septembar 14, 2013, 08:20:02 pre podne »

Znam tacno na sta ti mislis 'da se zna unapred i kako se radi' a znam i ko siri te price. Ali ne mogu da verujem koliko ste se primili na to i da je to jedini nacin.
Ovaj decko ne prati unos kalorija a ni odnos makronutrijenata, tako da je svaka dalja prica nepotrebna.

A ovo sa 2 obroka i prezderavanjem uh uvece se radi ali ne bas tako kao sto si ti opisao. Dan pre max effort dana, par obroka sa 50% uh od ukupne kolicne do vecernjih sati a u vecernjim satima ostatak uh. Trening u tom slucaju je sutradan ujutru. To je moj recept za jak trening, prezderavanje i kontrolu telesne tezine. A u ostalim danima ravnomerno rasporedim uh tokom dana.

Ja sve sto pricam, sam PROBAO NA SEBI, a i okruzenje oko mene je bogato takmicarima, semiprofi likovima, i likovima iz drugih sportova.. tako da nisam citao sajns fiksn forume i likove koji se rezu sa dva hleba za veceru i kilo salame. nego sam sve to doziveo proziveo i percipirao svuda oko mene. Ja i dalje cekam tvoju cudesnu formu , ako vec forsiras to sto pricas i govoris da je tacno, izvoli pokazi svoje ^znanje^ . Pre ce biti da si ti taj koji se przi na price pojedinih kvazi naucnika i od sorte si ^kontrasha^..
Nemam cudesnu formulu i przim se na kvazi naucnike s koje kakvih foruma.. uhvatio si me! Svi mi kontrasi se prezderavamo hidratima uvece i to prostim u 90% slucajeva, ne licimo ni na sta i nista nismo postigli... realnost
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Septembar 14, 2013, 08:16:29 pre podne »

Hvala na odgovorima. A sto se tice dorucka doruckujem u prvih sat vremena nakon sto ustanem, obicno to bude neki jogurt i proja, a kad sam popodne u skoli ustajem malo kasnije i odmah rucam neko bareno povrce sa 2,3 parceta mesa, naravno bez hleba, uz caj.

za doručak bi bilo dobro da imaš i nešto proteina, u mom gornjem postu sam ti navela neke od predloga...
za užinu možeš napraviti sendvič kod kuće - npr integralna kifla sa parčetom belog mesa i povrćem...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Septembar 13, 2013, 10:53:31 posle podne »

Znam tacno na sta ti mislis 'da se zna unapred i kako se radi' a znam i ko siri te price. Ali ne mogu da verujem koliko ste se primili na to i da je to jedini nacin.
Ovaj decko ne prati unos kalorija a ni odnos makronutrijenata, tako da je svaka dalja prica nepotrebna.

A ovo sa 2 obroka i prezderavanjem uh uvece se radi ali ne bas tako kao sto si ti opisao. Dan pre max effort dana, par obroka sa 50% uh od ukupne kolicne do vecernjih sati a u vecernjim satima ostatak uh. Trening u tom slucaju je sutradan ujutru. To je moj recept za jak trening, prezderavanje i kontrolu telesne tezine. A u ostalim danima ravnomerno rasporedim uh tokom dana.

Ja sve sto pricam, sam PROBAO NA SEBI, a i okruzenje oko mene je bogato takmicarima, semiprofi likovima, i likovima iz drugih sportova.. tako da nisam citao sajns fiksn forume i likove koji se rezu sa dva hleba za veceru i kilo salame. nego sam sve to doziveo proziveo i percipirao svuda oko mene. Ja i dalje cekam tvoju cudesnu formu , ako vec forsiras to sto pricas i govoris da je tacno, izvoli pokazi svoje ^znanje^ . Pre ce biti da si ti taj koji se przi na price pojedinih kvazi naucnika i od sorte si ^kontrasha^..
A sto se tice rezanja hidrata ja nigde nisam rekao da naglo reze hidrate, samo da ako hoce da se reze ,da krene lagano sa rotacijom i laganim snizavanjem ugljohidrata i izbegavanjem uvece, tako da ja tako sam rekao, ako on hoce neka krka uvece hidrate, ja nemam nista sa tim,njegovo telo.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Septembar 13, 2013, 10:02:05 posle podne »

Ako ima 105 kg i jeo je sve i svasta ,uzmimo pod predpostavkom oko 3500 do 4000 cal od toga vise od pola seceri prosti i odjednom krene na visoko intezivne trenine i a unos kalorija smanji na 2500 imace ozbiljan problem i sa hipoglikemijom koju ce nadomestiti katabolizmom misica a ne masti.Pogresan je pristup naglog rezanja hidrata i potpunog izbacivanja secera kao i naglog ulaska u bilo koji trenazni proces
Sačuvana
Mihail
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #7 poslato: Septembar 13, 2013, 09:58:01 posle podne »

Hvala na odgovorima. A sto se tice dorucka doruckujem u prvih sat vremena nakon sto ustanem, obicno to bude neki jogurt i proja, a kad sam popodne u skoli ustajem malo kasnije i odmah rucam neko bareno povrce sa 2,3 parceta mesa, naravno bez hleba, uz caj.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Septembar 13, 2013, 07:16:19 posle podne »

Znam tacno na sta ti mislis 'da se zna unapred i kako se radi' a znam i ko siri te price. Ali ne mogu da verujem koliko ste se primili na to i da je to jedini nacin.
Ovaj decko ne prati unos kalorija a ni odnos makronutrijenata, tako da je svaka dalja prica nepotrebna.

A ovo sa 2 obroka i prezderavanjem uh uvece se radi ali ne bas tako kao sto si ti opisao. Dan pre max effort dana, par obroka sa 50% uh od ukupne kolicne do vecernjih sati a u vecernjim satima ostatak uh. Trening u tom slucaju je sutradan ujutru. To je moj recept za jak trening, prezderavanje i kontrolu telesne tezine. A u ostalim danima ravnomerno rasporedim uh tokom dana.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Septembar 13, 2013, 05:01:19 posle podne »

Srpski bro saveti - nemoj uvece uh jer ide u salo!

Ne smarajte vise sa ^bro^ recju, ajde da vidimo tvoju cuvenu formu sa prezderavanjem sa UH uvece i 2 obroka dnevno. Davite vise tim kvazi naucnim stavovima. Izmisljate toplu vodu ,a vec se sve zna unapred sta i kako se radi, tako da ne davi ja sam ispisao coveku kako treba da radi,ti mu daj svoj savet pa nek on izabere, dragi ^bro^
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Septembar 13, 2013, 03:56:45 posle podne »

Srpski bro saveti - nemoj uvece uh jer ide u salo!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2013, 03:30:41 posle podne »

Pre ce te ugojiti to voce za veceru nego da pojedes pola kilo cevapa, pazi na unos voca i fruktozu u vecernjim satima,i posle 6 mozes imati jos 2-3 nesmetana kvalitetna obroka bez UH, to je najveca i najgluplja predrasuda koja postoji u zivotu da ne treba se jesti posle 18h
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2013, 01:37:13 posle podne »

Ćao!

Carni X je ok pre treninga, 2 kapsule su minimalna doza... protein bih ti savetovala da uzmeš nakon treninga sa vodom, pre spavanja je ok... a izmeĂ°u obroka onda kada ne stigneš da jedeš.

Treninzi su ti, pretpostavljam, veoma intenzivni.  Da li radiš i da li stižeš da radiš uopšte neke druge treninge - kardio ili teretanu?

Ono što je za sada najbitnije je da regulišeš ishranu. Ne smeš naglo smanjiti unos kalorija... samo postepeno menjati navike.

Da li doručkuješ?  ujutru bi bilo dobro da imaš kombinaciju složenih ugljenih hidrata i proteina, npr ovsene pahuljice ili integralni hleb, možeš ispeći i kajganu ili jesti kuvana jaja...  dobar doručak je jako bitan. Možeš i neki mlečni proizvod uz to, npr jogurt.

Voće jedeš izmeĂ°u obroka ili posle treninga, uvek samo za sebe - ne sa drugom hranom i ne za večeru.

IzmeĂ°u obroka grickaj bademe, lešnike (do 50 g ne više)

povrće u neograničenim količinama, voće umereno...  što se tiče večere nemoj da je izbacuješ, to je jedan od mitova da ne treba jesti uveče... možeš, ali bez ugljenih hidrata - povrće bareno ili sveže sa nekom ribom, piletinom... to te neće ugojiti.. ali samo voće za večeru je suviše malo.
Sačuvana
Mihail
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2013, 11:12:22 pre podne »

Ovako, imam 16 godina, visok sam 180cm i tezak 105 kg. Nedavno sam poceo trenirati boks, na treninge idem svakog dana. Imam problem sa salom u predelu kukova ali ostatak tela ne izgleda lose, imam lepo izrazene butne misice i listove, kao i gornji deo tela. Poceo sam konzumirati sagorevac masti '' Carni X' pre svakog treninga, a izmedju obroka i pred spavanje pijem protein "Nitro gold pro". Ishranu sam regulisao, znaci ne jedem uopste hleb, ne pijem sokove niti jedem slatkise. Za rucak nesto kuvano od povrca i neko parce distanog mesa, uzinam u skoli sendvic od tunjevine i za veceru (posle 6) pojedem neko voce. Zanima me vase misljenje o tome sta i kako trebam promeniti u slucaju da navedena kombinacija nije dobra. Hvala
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.