TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 03:39:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening i ishrana.  (Pročitano 24933 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #37 poslato: Decembar 07, 2013, 09:45:02 posle podne »

Gle napisao sam da neki kazu(a prvenstveno mislim na naseg bildera koga najvise postujem i cenim-pedju petrovica) da je to najbolja dijeta ali sam i napisao da je nisam jos radio ali bih voleo kasnije jer sada jos nemam kvaliteta a ni para za to.ides svaki dan 0 uh osim jednom nedeljno kada ides punjenje slozenim uh.radi se 6-8 nedelja jer se zadrzavaju toxini u organizmu pa posle tih 8 nedelja postaje opasna po telo.da je nisi probao mozda ? a ovo za raspolozenje necu ni da komentarisem-zna se
Sačuvana
Panta rei, panta res.
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #36 poslato: Decembar 07, 2013, 09:39:29 posle podne »

Evo da ti kazem moja iskustva sa dijeta a bilo ih je(smrsao sam 18kg).Dijeta ne treba da te cini izgladnelom,jedes na svaka 2h i neces biti gladna a skidaces salo.to sto kazes da bi trcala 24/7 i jela normalno(sta je za tebe znaci da normalno jedes?)-ne mozemo potrositi aktivnostima kalorija onoliko koliko mozemo uneti.Ta rotacija UH nije najbolji izbor jer je jako ''slaba'' dijeta,mnogo smara sa merenjem tih UH i uglavnom se preporucuje cistim pocetnicima koji zele da skinu kile.Kazu da je najjaca dijeta ketogena-ja je jos uvek nisam probao a volio bih ali kasnije.Mene moja dijeta mnogo kosta pa zbog toga cas krenem(kad imam kintu da isfinansiram to) pa prekinem(kad mi ponestane kinte),ali zaista ne gladujem! skupa igracka
A kada se radi keto dijeta?Da li je keto dijeta zdrava?Kako ces izaci iz ketoze?Katabolizam?Raspolozenje?I na kraju da li je uopste potrebna keto dijeta rekreativcima?
Rotacije i low carb su zakon za mrsanje!

Fitnes trkacice,predji na masu da nabacis misica,lako ces se rezati! ;)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #35 poslato: Decembar 07, 2013, 09:21:15 posle podne »

Evo da ti kazem moja iskustva sa dijeta a bilo ih je(smrsao sam 18kg).Dijeta ne treba da te cini izgladnelom,jedes na svaka 2h i neces biti gladna a skidaces salo.to sto kazes da bi trcala 24/7 i jela normalno(sta je za tebe znaci da normalno jedes?)-ne mozemo potrositi aktivnostima kalorija onoliko koliko mozemo uneti.Ta rotacija UH nije najbolji izbor jer je jako ''slaba'' dijeta,mnogo smara sa merenjem tih UH i uglavnom se preporucuje cistim pocetnicima koji zele da skinu kile.Kazu da je najjaca dijeta ketogena-ja je jos uvek nisam probao a volio bih ali kasnije.Mene moja dijeta mnogo kosta pa zbog toga cas krenem(kad imam kintu da isfinansiram to) pa prekinem(kad mi ponestane kinte),ali zaista ne gladujem! skupa igracka
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #34 poslato: Decembar 07, 2013, 09:12:59 posle podne »

Ako radis trbusnjake neces skinuti salo sa stomaka...ako si nezadovoljna izgledom tj. mislis da si previse masna-dijeta zna se :D
Muka mi je vise od dijeta, jednostavno ne mogu da gladujem, skroz sam malaksala i samo za krevet... radije bih trcala 24h i jela normalno. Ima li neka efikasna dijeta gde se ne gladuje? Da li je ta rotacija zaista najbolji izbor?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #33 poslato: Decembar 07, 2013, 09:07:37 posle podne »

Ako radis trbusnjake neces skinuti salo sa stomaka...ako si nezadovoljna izgledom tj. mislis da si previse masna-dijeta zna se :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #32 poslato: Decembar 07, 2013, 09:05:01 posle podne »

Sve devojke zele dobru guzu a ti si prva za koju znam da radi duboki cucanj-ass to the grass !
Hvala :) Ispade na danasnjem merenju da su mi noge i ruke bas misicavi deo tela, a najslabiji verovali ili ne - trbuh! Tu imam i najvise sala. Koliko opterecenje da pocnem da stavljam za trbusnjake da ima veceg efekta? Ocigledno je to salo otislo malo iza u bedra, stvarno ne znam gde je moglo da stane napred :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #31 poslato: Decembar 07, 2013, 12:20:31 posle podne »

Sve devojke zele dobru guzu a ti si prva za koju znam da radi duboki cucanj-ass to the grass !
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #30 poslato: Decembar 07, 2013, 12:00:35 pre podne »

He, ja sam zbog potreba ispita iz fitnesa krenula da radim bench, mrtvo i duboku cucanj i bas se navukla  ;D Nisu to za sad neke tezine naravno, ali prija malo promena od bucica i masina...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #29 poslato: Decembar 06, 2013, 06:37:16 posle podne »

U teretanu idem da odradim trening, a ne da ćaskam. -.-
Taj stav mi se dopada :)
Mene dekoncentriše kad pričam s nekim ili se zezam tako, izgubim mind-muscle konekšn :D
a mene dekoncetrisu ribe na steperima hahaha
Sačuvana
Panta rei, panta res.
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #28 poslato: Decembar 06, 2013, 11:51:38 pre podne »

Ili neko ima novca ili ga mrzi da potraži whey koji će njemu/njoj da odgovara ili ne planira da ga konzumira na duže staze, to su moje pretpostavke zbog čega ljudi kupuju po samo jednu dozu. :) Svako bi trebalo da ima neki cilj kome će da teži, e sad, koliko je jaka nečija volja... u to neću da ulazim.
A pretpostavljam da će 1kg proteina da mi traje toliko jer ga uzimam samo nakon treninga, i to mericu od 20g s obzirom na to da unosim dovoljnu količinu proteina dnevno i nemam potrebu da nadoknadim dnevni unos proteina preko whey-a... Tek sam krenula sa ovim, treba mi malo da se naviknem... šta je 3 sedmice, ništa. :) Mada sam se preporodila otkad sam počela da pijem whey, samim tim pijem i više vode (iako sam u proseku pila 2l + čajevi), koža mi je mnoooogo čista, znači ne trebaju mi ni krema ni puder, izbacujem višak vode bez problema, i to češće nego obično i baš sam zadovoljna. Nemam jake upale, čak ni kad povećam težine, što mi se takoĂ°e sviĂ°a. Opet kažem, samo polako, ovo je prvi suplement koji sam počela ozbiljno da koristim... (AC neću da spominjem jer mi je to prošlogodišnji peh)
P.S. U teretanu u koju ja idem dolaze devojčice koje su mršave kao gliste... a što je najgore - šetaju po traci o_O, skakuću s tegićima od po 1.5kg, motaju se oko trenera i kikoću se, takoĂ°e se ogledaju i... Blah, baš mi je muka od takvih stvari.
Momci su ok, mada ima žestokih smarača. U teretanu idem da odradim trening, a ne da ćaskam. -.-
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #27 poslato: Decembar 05, 2013, 09:05:41 posle podne »

sto se tice toga,kod mene je na recepciji ima i kafe bar i prodavnica suplemenata,a imas i da kupis 1 mericu whey-a(razmutiti je u casi i sednes u bar i popijes) 100 din kosta,e sad budale to i tek kako kupuju a to je pljacka.pitam druga jer ti nije bolje da uzmes 3,5kg proteina ali da platis odma 6500din nego da placas stalno po 100 din(u tih 3,5kg ima 120 merica x 100din=12000din) on kaze ne,koja pamet
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #26 poslato: Decembar 05, 2013, 08:58:36 posle podne »

Ja ne trosim kintu na izlaske,kladionicu,nove telefone,cigare,drogu...ja nista od toga ne radim samo kupujem hranu i suspse,cak retko kad i sebi kupim neku odecu jer vise volim da kupim kvalitetnu hranu i whey i ako mi treba sagorevac,koja mi mnogo znaci.a helenicius tebi 1kg whey-a traje 2-3 meseca ? :O meni traje 4kg whey-a toliko :D al drago mi je da ima zenskih osoba koje duze treniraju i gledaju da se hrane isto jer moja teretana je malo ''fenserska'' sto me nervira i sve ribe odrade 1 seriju pa pauziraju 10 min setajuci kroz teretanu(valjda da ih svi vide) i stoje iz profila pred ogledalom i posmatraju sebi guzu kako im izgleda iz profila...a nikad nijednu nisam video da pije protein posle treninga
A pazi, u mojoj teretani imaju Pansportov frizider i prodaju sve zivo osim kesica whey-a! Pa valjda je logicnije da ce neko to prvo da kupi, nego one cokoladice, gelove i slicno... a imaju iskljucivo gotove sejkove od oko 450 din, sigurno im se to najvise isplati da prodaju :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #25 poslato: Decembar 05, 2013, 08:44:29 posle podne »

Ja ne trosim kintu na izlaske,kladionicu,nove telefone,cigare,drogu...ja nista od toga ne radim samo kupujem hranu i suspse,cak retko kad i sebi kupim neku odecu jer vise volim da kupim kvalitetnu hranu i whey i ako mi treba sagorevac,koja mi mnogo znaci.a helenicius tebi 1kg whey-a traje 2-3 meseca ? :O meni traje 4kg whey-a toliko :D al drago mi je da ima zenskih osoba koje duze treniraju i gledaju da se hrane isto jer moja teretana je malo ''fenserska'' sto me nervira i sve ribe odrade 1 seriju pa pauziraju 10 min setajuci kroz teretanu(valjda da ih svi vide) i stoje iz profila pred ogledalom i posmatraju sebi guzu kako im izgleda iz profila...a nikad nijednu nisam video da pije protein posle treninga
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #24 poslato: Decembar 05, 2013, 01:37:11 posle podne »

Razumemo se.  :)
Sačuvana
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #23 poslato: Decembar 05, 2013, 01:06:58 posle podne »

Slazem se sa tobom da je ovo ''skupa igracka'',ali ja imam drugare koji pare,koje ja ulazem u ishranu,trose na cigarete,alkohol,kladionice,nove telefone...meni licno nije zao.
Što bi ti bilo žao kada pametno ulažeš novac, tj. u sebe, a svako bi sebi trebalo da predstavlja najveće bogatstvo... :) Tako bar ja to posmatram. :)
Kad realno pogledaš, za 1kg proteina koji traje oko 2-3 meseca istu sumu potrošiš za 2, 3 izlaska... koji mogu čak i da budu uzastopni, tj. u istoj sedmici. :D
Treba se usresrediti na nešto pozitivno na duže staze...
Ja te podržavam. :)
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.