TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:46:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kakvu ishranu je koristio ovaj...  (Pročitano 5216 puta)
sasasale
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 24, 2013, 07:01:10 posle podne »

Da se razumemo, ovde je u celoj prici bitnije da je lik geneticar, i da ima nenormalni rad i disciplinu iza sebe, kakvi se sve....

Znaš kako ja se držim one izreke ciljajte na Mjesec a iako promašite bićete meĂ°u zvezdama :) Razumijem da je teško ovo dostići ali treba biti optimista u svakom pogledu. Kad sam ja u pitanju nekako baš taj optimizam me i drži kad počne da boli pa uradim još 1 ili 2 ponavljanja ili kad je trčanje ili plivanje u pitanju kad ne mogu pretežno izdržim još 50 ili 100m ;)
Sačuvana
Svakog dana u svakom pogledu, sve više i više napredujem :)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 24, 2013, 06:48:28 posle podne »

Da se razumemo, ovde je u celoj prici bitnije da je lik geneticar, i da ima nenormalni rad i disciplinu iza sebe, kakvi se sve ljudi deru hemijom, pa izgledaju smesno..hemija je samo delic slagalice.. Ali naravno da se ovako natural ne moze izgledati, to je jednostavno tako sasasale i ne zaludjuj se likovima sa postera..jer odmah posle tog photoshoota i dehidratacije lik je uneo u sebe jedno 10 pice da bi kompenzovao glad.. te slike se rade kada se natempira forma za njih.. tako da svakako i sam Greg izgleda 15tak % losije u toku svakog dana, daleko od toga da je i to lose, jer lik je presimetrican i bolesnog izgleda !!
Trebaju se ciljevi postaviti prema sebi i svojim mogucnostima, treba se imati uzor, ali ono ljudi se nekad zavoze u krivom smeru.
Sačuvana
sasasale
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:54:52 posle podne »

a da ga pozovemo na forum da nam se pridruži ?....

Heh bilo bi dobro da čujemo i njegovo mišljenje ali ett :D Hvala ti i jasno mi je za ubuduće ;)
Sačuvana
Svakog dana u svakom pogledu, sve više i više napredujem :)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:24:40 posle podne »

Konkretno ovakva definicija mišića mi je savršena. Interesuje me da li možda znate kako je on to postigao. Šta bi mogla da obuhvata sve njegova ishrana i pored toga kako je uspio da definiše mišiće. Da li pored teretane i trčanje kardio ili šta već????
http://

a da ga pozovemo na forum da nam se pridruži ? :)   ::)


šalim se, to su godine i godine rada... vidno

steroidi nisu odgovor...  najpre, na ovom forumu tu temu ne spominjemo, čisto da znaš, jer dolazi do zabuna - ljudi mešaju suplemente sa "hemijom"...  a i da jeste nešto koristio, ne možeš pobeći od jakog treninga i kvalitetne ishrane.

Tako da na tebi je da se edukuješ što više o ishrani, treningu, suplementaciji.... ako treba pomoć imaš je ovde na forumu ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 24, 2013, 02:27:01 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
sasasale
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 24, 2013, 01:59:37 posle podne »

greg plitt se zove ovaj macan. Forma koju ima na ovoj fotografiji je kratkog veka- to znači da je ovu definiciju pokvario za...

Svaka čast, nakon ovog videa mi je zaista jasnije. Uvijek sam se pitao kako postižu da im mišić bude tako definisan, da je tako jasno uočlji a još uz to i masivan, defininitvno odgovor je steroid. Problem je što je i Nixa iznio a to je zaista da je malo pravih i prirodnih fitnes trenera koji dijele kvalitetne informacije.
Sačuvana
Svakog dana u svakom pogledu, sve više i više napredujem :)
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 24, 2013, 01:40:29 posle podne »

neko slusa nixu a? :D
Imam sub na njegov i jos puno kanala (vezano za bb) koji su verovatno bez veze, i totalno amaterski, ali nikad se ne zna odakle moze da izleti neka korisna informacija.
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2013, 01:36:38 posle podne »

neko slusa nixu a? :D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2013, 12:41:27 posle podne »

greg plitt se zove ovaj macan. Forma koju ima na ovoj fotografiji je kratkog veka- to znači da je ovu definiciju pokvario za dan možda čak za i za manje od 24h- dehidracija koju je imao pre ovoga bila je planirana samo za ovaj photo shoot. Istina, njegova forma u toku godine ne odstupa mnogo, ali nije ovakva kao na slici.

Hteo si reći da ti se sviĂ°a ovaj odnos količine masti i količine mišića? Istina je da Greg koristi doping, ali isto tako on ne prodaje maglu baš nama.On ne zaraĂ°uje novac kao personalni trener, već kao model, većina njegovog posla dolazi iz sponzora, a sponzori nisu srećni baš da sponzorišu sportistu koji javno priča da je dopingovan jer to nije društveno prihvaćeno. Na kraju, 90% ljudi nemaju genetiku da izgledaju ovako sa 101% uloženog truda i isto toliko hemije, u dva života...
Da ne bi pisao kilomtarski post, ovaj klip ce najbolje odgovoriti na temu. Nixa zna da ispadne debil puno puta, ali ovde je u pravu... https://www.youtube.com/watch?v=_XvQyzXFD1Q&feature=youtube_gdata_player
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2013, 06:50:43 pre podne »

greg plitt se zove ovaj macan. Forma koju ima na ovoj fotografiji je kratkog veka- to znači da je ovu definiciju pokvario za dan možda čak za i za manje od 24h- dehidracija koju je imao pre ovoga bila je planirana samo za ovaj photo shoot. Istina, njegova forma u toku godine ne odstupa mnogo, ali nije ovakva kao na slici.

Hteo si reći da ti se sviĂ°a ovaj odnos količine masti i količine mišića? Istina je da Greg koristi doping, ali isto tako on ne prodaje maglu baš nama.On ne zaraĂ°uje novac kao personalni trener, već kao model, većina njegovog posla dolazi iz sponzora, a sponzori nisu srećni baš da sponzorišu sportistu koji javno priča da je dopingovan jer to nije društveno prihvaćeno. Na kraju, 90% ljudi nemaju genetiku da izgledaju ovako sa 101% uloženog truda i isto toliko hemije, u dva života...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 24, 2013, 06:11:39 pre podne »

haha... Normalno da je na steroidima.. i on i Lazar Angelov i brdo njih sto prodaju maglu i prave se natural... A ustvari zele sto vise klijenata pod forom "Radi sve sto ti kazem, jedi sta ti napisem i izgledaces kao ja..". Pokupe novac i ćao. Genetika igra veliku ulogu, ali su oni od nje izvukli maksimum jos kao naturalci jako davno, i jednostavno im je potrebna igla da bi se izdvojili od mase i privukli paznju. Svako ko imalo ima mozga i trenira duze od god dana moze da privali ko je natural a ko prica da je natty, a nije... Ne mastaj o ovakvom telu, nije prirodno. :)
Sačuvana
sasasale
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:39:13 pre podne »

Godine vezbanja,odricanja, pravilne ishrane... pa mozda cak i steroidi. Nisam siguran da ovako moze da se izgleda bez

Mene fasciniraju pločice i trapez a za ruke i prsa msm da se može postiči nešto slično. Što se tiče steroida i ostalih hemijskih supstanci nekako sam dosta skeptičan, tako da sigurno ništa sem whey proteina ne bih koristio.
Sačuvana
Svakog dana u svakom pogledu, sve više i više napredujem :)
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 23, 2013, 09:53:13 posle podne »

Godine vezbanja,odricanja, pravilne ishrane... pa mozda cak i steroidi. Nisam siguran da ovako moze da se izgleda bez steroida pogotovu plocice, koliko mu je "suv" taj deo, a pogledaj kolika mu je ruka,grudi,trapez mislim..A ako nisam upravu ispravite me.
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2013, 09:56:02 posle podne od strane ThePunisher » Sačuvana
sasasale
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 23, 2013, 09:26:21 posle podne »

Konkretno ovakva definicija mišića mi je savršena. Interesuje me da li možda znate kako je on to postigao. Šta bi mogla da obuhvata sve njegova ishrana i pored toga kako je uspio da definiše mišiće. Da li pored teretane i trčanje kardio ili šta već????
http://
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2013, 09:29:36 posle podne od strane sasasale » Sačuvana
Svakog dana u svakom pogledu, sve više i više napredujem :)
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 18 upita.