TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:20:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mala pomoc  (Pročitano 1672 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 29, 2013, 12:13:51 pre podne »

To da li sam ja kompententan ili ne to će ljudi sami proceniti,ovde pišem ono što ja radim  i primenjujem na sebi a pored toga ljudi  mogu da vide i moje rezultate pa da sami oduce da li ce poslusati savet ili ne.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 28, 2013, 11:33:18 posle podne »

Mileticu,dobrodosao na forum,vidim nov si ovde. Lepo je sto se trudis da edukujes clanove koji su ovde manje od tebe,znaci 2 nedelje.
...raspisao si se kojekavih budalastina da naguras broj post-ova,odgovaras na teme koje su zapocete pre pola godine,a nisam bas siguran u tvoju kompetentnost...
Nisam nikad rekao da je moje resenje jedino ispravno,ali mislim da je bolje od tvog i uvek cu ga zastupati. S druge strane,mislim da na tim forumima koje pominjes diskutuje mnogo vise ljudi nego tih ''takmicara'' koje ti poznajes.
P.S. 1913 se kreatin nije koristio. Probaj da prihvatis ovo bez emocija.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 28, 2013, 08:11:51 posle podne »

Ne volim da se raspravljam sa nekim ali sto mu ne treba faza punjenja ? Pročitao si negde da ne treba i sad odma to je to jedino pravo i ispravno rešenje.Sve ljude koje znam da treniraju jos uvek rade fazu punenja uvek kad uzimaju kreatin isto kao što i ja radim ,znači sa svim takmičarima i ljudima koje poznajem a da sam pričao o tome svi rade punjenje jedino na forumima vidjam te neke pričice kako je to zastarelo kako se to više ne radi,to se radilo pre 100godina itd.
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2013, 08:23:07 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 28, 2013, 08:02:20 posle podne »

Ne treba ti punjenje,posle treninga 5 grama,tj. jedna kafena kasikica sa 1o-2o grama dekstroze i vodom.
U danima kada ne treniras ujutru na prazan stomak.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 28, 2013, 07:44:28 posle podne »

Zar te toliko mrzi da čitaš forum, na ovo pitanje sam samo ja u zadnjih par dana više puta odgovorio a da ne pominjem pre toga koliko je pisano o tome.Nemoj da budeš lenj pročitaj malo forum pre nego što postaviš neko pitanje možda je u skorije vreme već odgovoreno na njega.

Imaš prvih 5-7 dana fazu punjenja tad piješ 20-25g kreatina dnevno.Mozeš 5g ujutru ,5g pre i posle treninga i 5g pred spavanje ili uzimaj po 5g 30min pre svakog obroka tih 5-7 dana.Posle toga piješ po 5g pre i 5g posle treninga a u danima pauze mozeš ujutru i uveče po 5g da popiješ.Kreatin uvek pijes sa dekstrozom.
Sačuvana
Marko95Aa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 28, 2013, 06:36:14 posle podne »

Pozdrav
uzeo sam po prvi put suplement, kreatin twinlab 300 g
e sad me zanima kad i koliko da pijem ?
Hvala unapred 
:D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 17 upita.