TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:56:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin pitanje..  (Pročitano 1832 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 02, 2013, 07:52:34 posle podne »

Pozdrav, Dačo!

Brine te "isparavanje vode", ha? Pa dobro, je l' tebi cilj da povećaš mišićnu masu korišćenjem kreatina ili da brineš o vodi? :) Ne obraćaj pažnju na vodu - povlačenje vode u mišićne ćelije jeste deo mehanizma delovanja kreatina, i tu nema ničeg lošeg. Tvoja preokupacija je da iskoristiš efekat kreatina i pokušaš da ostvariš benifite na polju snage i mišićne mase, a višak vode svakako ćeš izbaciti nakon prestanka.

Jedna od najčešćih i najboljih kombinacija jeste kreatin + protein. Pošto si mršav, možeš umesto proteina uzeti i gejner. No, najbitnije je da promeniš ishranu, pošto je očigledno da ti trenutni jelovnik ne odgovara(jer si mršav). Ukoliko tu ne načiniš promene, tj. pre svega povećaš unos hrane, suplementi ti ništa neće pomoći.
Sačuvana
DachoSS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 02, 2013, 07:15:10 posle podne »

Pozdrav imam jedno pitanje u vezi kreatina..


Svakodnevno slusam price da kad se prestane piti kreatin posle odredjenog vremena sva ta voda koju navuce ona "ispari", i sa cime je najbolje kombinovati kreatin jer sam mrsav..Moze neko da mi odgovori ali ko ima znanja i iskustva sa tim..
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 18 upita.