TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:12:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tetiva? Misic? Nerv? Pitanje za Alen Radosevica  (Pročitano 109474 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #24 poslato: Novembar 11, 2013, 05:36:33 posle podne »

na slici si obeležio više spoljašnju stranu a navodiš unutrašnju stranu lakta?
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #23 poslato: Novembar 11, 2013, 01:28:48 posle podne »

ako sam dobro razumeo boli sa unutrašnje strane lakta (uz telo)?
mogao bi da postaviš sliku sa obelezenim mestom gde je najaci bol....

https://pbs.twimg.com/media/BYyjmYSCMAANMGt.jpg Evo ovaj krug zuti, to je kao epicentar bola, to je to, a bol nekad ode i u biceps kao sto sam obelezio, nekad ode u nadlakticu kao sto sma obelezio ali ovaj zuti krug je glavni, odatle krece.
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #22 poslato: Novembar 11, 2013, 01:26:20 posle podne »

da li blli jak hvat (stisak pesnice) sa pregibanjem šake prema podlaktici.. kao biceps kad radiš?

Hmmm pa malo , kad skroz savijem osecam i u desnoj kao "bol" ali to nije bol, znaci da ne osecam. Iskreno bas je tesko opisati ovaj osecaj kod mene u ruci. Ozbiljno
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #21 poslato: Novembar 11, 2013, 01:24:20 posle podne »

da li blli jak hvat (stisak pesnice) sa pregibanjem šake prema podlaktici.. kao biceps kad radiš?

Nisam probao led, jer mislim da led treba samo kad me boli, ali mene ne boli nista dok ne pocnem da vezba(a sada ne vezbam odmaram od ovog). Sad cu ti poslati sliku. Kupio sam Ihtiol - kamfor pa mazem njega opet. Inace ja osecam postepeno TUPE bolove kad krenem da radim sklekove, priznajem mozda je to meni malo u glavi, da sam umislio, ali osecam da kad bi poceo jace da vezbam bilo bi mi ko prosli put da sutradan na pokrete osecam bolove. Sada nemam nikakvih bolova. Nista. Eventualno nekad kad nosim nesto teze osetim neki mali bol ali takve bolove osecam i na desnoj ruci tako da to nije nista.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #20 poslato: Novembar 11, 2013, 03:35:28 pre podne »

da li blli jak hvat (stisak pesnice) sa pregibanjem šake prema podlaktici.. kao biceps kad radiš?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #19 poslato: Novembar 11, 2013, 03:33:12 pre podne »

ako sam dobro razumeo boli sa unutrašnje strane lakta (uz telo)?
mogao bi da postaviš sliku sa obelezenim mestom gde je najaci bol....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #18 poslato: Novembar 11, 2013, 03:31:01 pre podne »

miha, da li probao da masiraš ledom?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #17 poslato: Novembar 09, 2013, 02:24:55 posle podne »

Ovo opet ne mora biti, ali po mom iskustvu upravo to može i biti problem tih bolova. Probaj za početak da odeš na dobru masažu, kod nekoga ko zna kako da razbija te čvorove u mišićima. Ionako pauziraš od treninga, pa možeš na taj način probati da rešiš problem.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #16 poslato: Novembar 08, 2013, 11:11:05 posle podne »

Gde tačno ti se pojavljuju ti bolovi u leĂ°ima?

http://www.bol.rs/wp-content/uploads/2011/08/Bolovi_u_ledjima.jpg kod broja 2 , tu tako.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #15 poslato: Novembar 08, 2013, 08:43:13 posle podne »

Gde tačno ti se pojavljuju ti bolovi u leĂ°ima?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #14 poslato: Novembar 08, 2013, 05:25:41 posle podne »

Vidi postoji šansa, ne kažem da jeste, ali postoji šansa da je problem u muskulaturi leĂ°a. Jer se dešava da se nervi uklješte i tada se dešava taj lutajući tupi bol. Ovo govorim iz iskustva jer i sam imam taj problem, a i nekoliko ljudi oko mene ima sličan slučaj. Kod nas je problem sa romboidom i infraspinatusom, ali samo zato što tovarimo velike kilaže na čučnju i tada pritiskamo ove mišiće na leĂ°ima, pa se javlja bol koji se spušta niz ruku u podlakticu. Ono što je kod nas razlika je da niko nema problema sutradan, nego samo kada vežbamo. Ovde pomaže masaža i istezanje.

Ognje će ti dati bolji savet šta da radiš u tvom slučaju.

Cak imam bolove i kad trcim nekad u  ledjima.
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #13 poslato: Novembar 07, 2013, 08:03:59 posle podne »

Vidi postoji šansa, ne kažem da jeste, ali postoji šansa da je problem u muskulaturi leĂ°a. Jer se dešava da se nervi uklješte i tada se dešava taj lutajući tupi bol. Ovo govorim iz iskustva jer i sam imam taj problem, a i nekoliko ljudi oko mene ima sličan slučaj. Kod nas je problem sa romboidom i infraspinatusom, ali samo zato što tovarimo velike kilaže na čučnju i tada pritiskamo ove mišiće na leĂ°ima, pa se javlja bol koji se spušta niz ruku u podlakticu. Ono što je kod nas razlika je da niko nema problema sutradan, nego samo kada vežbamo. Ovde pomaže masaža i istezanje.

Ognje će ti dati bolji savet šta da radiš u tvom slučaju.

Alene pazi ja cucanj ne radim, ali necu da kazem da ne postoji ta opcija, jer iskreno imam male bolove u ledjima uopste ovako imam bolove male ali osecam, a i ova povreda mi je krenula bas od dana kada sam iskidao ledja na treningu(to je manje bitno ja mislim)...Necu nikako da iskljucujem tu opciju ozbiljno...Ognjen ce mi valjda vise pomoci.
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #12 poslato: Novembar 07, 2013, 07:51:54 posle podne »

Vidi postoji šansa, ne kažem da jeste, ali postoji šansa da je problem u muskulaturi leĂ°a. Jer se dešava da se nervi uklješte i tada se dešava taj lutajući tupi bol. Ovo govorim iz iskustva jer i sam imam taj problem, a i nekoliko ljudi oko mene ima sličan slučaj. Kod nas je problem sa romboidom i infraspinatusom, ali samo zato što tovarimo velike kilaže na čučnju i tada pritiskamo ove mišiće na leĂ°ima, pa se javlja bol koji se spušta niz ruku u podlakticu. Ono što je kod nas razlika je da niko nema problema sutradan, nego samo kada vežbamo. Ovde pomaže masaža i istezanje.



Alene pazi ja cucanj ne radim, ali necu da kazem da ne postoji ta opcija, jer iskreno imam male bolove u ledjima uopste ovako imam bolove male ali osecam, a i ova povreda mi je krenula bas od dana kada sam iskidao ledja na treningu(to je manje bitno ja mislim)...Necu nikako da iskljucujem tu opciju ozbiljno...Ognjen ce mi valjda vise pomoci.


Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Novembar 07, 2013, 10:55:48 pre podne »

Vidi postoji šansa, ne kažem da jeste, ali postoji šansa da je problem u muskulaturi leĂ°a. Jer se dešava da se nervi uklješte i tada se dešava taj lutajući tupi bol. Ovo govorim iz iskustva jer i sam imam taj problem, a i nekoliko ljudi oko mene ima sličan slučaj. Kod nas je problem sa romboidom i infraspinatusom, ali samo zato što tovarimo velike kilaže na čučnju i tada pritiskamo ove mišiće na leĂ°ima, pa se javlja bol koji se spušta niz ruku u podlakticu. Ono što je kod nas razlika je da niko nema problema sutradan, nego samo kada vežbamo. Ovde pomaže masaža i istezanje.

Ognje će ti dati bolji savet šta da radiš u tvom slučaju.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #10 poslato: Novembar 06, 2013, 10:38:19 posle podne »

pozdrav miha, to što navodiš liči na golferski lakat. radi se o upali pripoja mišića podlaktice pregibača šake i prstiju na unutrašnjoj strani lakta.
da li osećaš bol kad stiskaš pesnicu, kad se rukuješ? praviš pokret kao zavrtanje odvrtanje poklopca na flaši ili tegli?

Ne osecam nikakve bolove dok ne pocnem da vezba, samo male nelagode koje su skoro neprimetne. Kad krenem da vezbam bolovi postepno krecu. Sto vise radim bolovi su veci, trening mogu odraditi do kraja , ali sutradan bi me ruka bolela i na pokretanje. Ne treniram vec 15tak dana. Necu trenirati sigurno jos do 1 decembra jel osecam cim bi se vratio na trening odma bi me zabolela i tako u nedogled. I da osecam jace bolove kad radim biceps i grudi , nego kad radim triceps...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.