TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:41:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 36 37 [38] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tetiva? Misic? Nerv? Pitanje za Alen Radosevica  (Pročitano 109270 puta)
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #9 poslato: Novembar 06, 2013, 10:34:54 posle podne »

da li osećaš slabost u nekom delu pokreta. Primera radi da li u sklekovimakada su prilaziš podu imaš jači bol?

Ne , prvih 2-3 skleka nista, posle osecam malu nelagodu, kad bi nastavio da vezbam tako bilo sta drugo, islo bi kako bi mi se zagrejao osecao bi male bolove, pa kako bi radio sve veci i veci, sutradan bi me ruka jako bolela. Kad radim tricepssu manji bolovi neko kad radim , biceps i grudi....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #8 poslato: Novembar 06, 2013, 09:12:32 posle podne »

potrebno je da napraviš pauzu od treninga pet dana za početak. da hladiš ledom 3x na dan po 5min, posle leda da namažeš lioton gel.
javi kako ide...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #7 poslato: Novembar 06, 2013, 09:10:32 posle podne »

pozdrav miha, to što navodiš liči na golferski lakat. radi se o upali pripoja mišića podlaktice pregibača šake i prstiju na unutrašnjoj strani lakta.
da li osećaš bol kad stiskaš pesnicu, kad se rukuješ? praviš pokret kao zavrtanje odvrtanje poklopca na flaši ili tegli?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Novembar 06, 2013, 06:05:02 posle podne »

da li osećaš slabost u nekom delu pokreta. Primera radi da li u sklekovimakada su prilaziš podu imaš jači bol?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2013, 11:36:38 pre podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum ;)

Reci mi prvo na kojim vežbama najviše primećuješ da se ovaj bol javlja i da li se javlja od početka i sa bilo kojom kilažom ili samo kada preĂ°eš odreĂ°enu kilažu koju radiš?

Primera radi, ako se bol pojavljuje dok radiš bench press i nema ga do 100kg, a čim staviš 120 bol se pojavi. Da li takav slučaj ili je nešto drugo u pitanju?

Evo bas sam sad uradio 10 sklekova , ne osecam bas bol , nego nesto kao bol , ne znam ni sam , ne mogu da opisem bas ovo, kao neka nelagoda u ruci , koja ide od unutrasnjeg dela pa do bicepsa sada.... Znaci bas lutajuci bol
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2013, 11:32:06 pre podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum ;)

Reci mi prvo na kojim vežbama najviše primećuješ da se ovaj bol javlja i da li se javlja od početka i sa bilo kojom kilažom ili samo kada preĂ°eš odreĂ°enu kilažu koju radiš?

Primera radi, ako se bol pojavljuje dok radiš bench press i nema ga do 100kg, a čim staviš 120 bol se pojavi. Da li takav slučaj ili je nešto drugo u pitanju?

Bol se javlja postepeno, pri bilo kakvoj kilazi cak i sklekovima obicim.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Novembar 06, 2013, 11:18:35 pre podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum ;)

Reci mi prvo na kojim vežbama najviše primećuješ da se ovaj bol javlja i da li se javlja od početka i sa bilo kojom kilažom ili samo kada preĂ°eš odreĂ°enu kilažu koju radiš?

Primera radi, ako se bol pojavljuje dok radiš bench press i nema ga do 100kg, a čim staviš 120 bol se pojavi. Da li takav slučaj ili je nešto drugo u pitanju?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #2 poslato: Novembar 06, 2013, 10:50:08 pre podne »

http://img692.imageshack.us/img692/4323/14322561.jpg Evo odavde krecu bolovi. I da kod pitanja , mislio sma da je misic unaris na nadlaktici ali sam se zeznuo.
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #1 poslato: Novembar 06, 2013, 10:45:29 pre podne »

Pozdrav.
Ovako trenirao sam dosta , i odjednom sam osetio bolove na unutrasnjoj strani lakta, otisao sam kod doktroa opste prakse i on mi je onako od oka utvrdio da je teninditis, sad ja ne mogu njemu da verujem jer je to on na brzinu rekao u fazonu "idi kuci". Sad pitanje za vas sta bi moglo to da bude, ako je teniniditis sta da radim , koliko da odmaram(ne treniram vec 15tak dana? Znaci bol krece od unutrasnje strane lakta , pa kao da je neki lutajuci bol , nekad je kod misica unaris na nadlaktici , nekad cak doseze i do prstiju, nekad i gore do ramena. Sta je jos zanimljivije trenutno me uopste ne boli, osecam nekad samo bas malu nelagodu ali skoro ne osetljivu, ali bol krece kada krenem da vezba. Naime ja mogu sad da se zagrejem i vezbam, ali tako sam radio i pre 20-25 dana i onda me ruka sutradan stvrano mnogo bolela, doduse za 2-3 dana je nestalo , ali imam problem. Znaci mogu da treniram , osecacu bolove, ali sutradan bi me bolelo poprilicno. Ako vam nije jasno gde me boli, ostavicu sliku tacno odakle krece. Hvala.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 36 37 [38] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.