TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395700 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 23, 2024, 04:33:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 38 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tetiva? Misic? Nerv? Pitanje za Alen Radosevica  (Pročitano 109647 puta)
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #294 poslato: Jun 26, 2014, 04:40:21 posle podne »

koje vežbe radiš za podlaktice trenutno?

Pa one sto si mi ti rekao
Ruka na podkolenicu i gore i dole , prvo gore pa dole.. Ono okretanje-rotiranje ne razumem kako to treba da radim pa i ne radim.
Sa kojom tezinom radiš podlaktice?

5kg, plasim se vise
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #293 poslato: Jun 25, 2014, 12:21:23 posle podne »

koje vežbe radiš za podlaktice trenutno?

Pa one sto si mi ti rekao
Ruka na podkolenicu i gore i dole , prvo gore pa dole.. Ono okretanje-rotiranje ne razumem kako to treba da radim pa i ne radim.
Sa kojom tezinom radiš podlaktice?
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #292 poslato: Jun 24, 2014, 10:05:00 posle podne »

možeš da slikaš steznik kad postaviš na ruku i da okačiš sliku, da vidim kako izgleda....

Slikao sam al postavicu ti sutra
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #291 poslato: Jun 24, 2014, 09:46:03 posle podne »

Jos da napomenem da vezbe koje radim su otprilike za ledja , grudi i ramena , ruke (biceps i triceps) izbegavam jer mislim da mi najvise pogadjaju tetive ove . Biceps ne radim u opste , a triceps uzmem ponekad onu ekstenziju sa konopcima al to stavim 2,5kg tj. jedna ona plocica , znaci sve sto radim je najmanja kilaza, al bolje i to nego da ne radim uopste :))
to je ok, kako radiš, radiš vežbe koje si nabrojao na jednom treningu?

Na treningu ovako radim
Dodjem zagrejem se 2-3 minuta lakat , rame i zglob
odradim ove vezbice za podlatkicu
odem na lat masinu sa jednom plocicom radim ledja,
odem na ono za grudi masinu gde spajam ruke vucem za grudi sa jednom plocicom
radim letenje prednje za ramena prvo sa 2 kg prvu seriju posle uzmem onu od 4kg ili 5kg odradim(jednom sam osecao napor u tetivama , onako toplo tako da nisam radio  samo jednu seriju uzeo)
razvlacenje bucicama od 4 ili 5 kilograma  ne koso razvlacenje nego na ravnoj klupi za grudi
nekad uzmem za triceps , npr danas sam za tricpes radio , bucica iznad glave i dizem
i to je to i odradim trbusnjake uvek
istezem podlakticu prvo ispravim ruku pa dlanovi od mene pa vucem prste ka sebi, pa dlanovi ka meni isto vucem prste 4 minuta istezanja, danas sam osetio malu nelagodu pa sam istrljao ledom, sad mi nije nista, ne znam da li ce sutra biti al nema nikakvih tegoba za sada.
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #290 poslato: Jun 24, 2014, 09:41:02 posle podne »

Odradio sam 4 treninga i za sada hvala bogu nema problema. Ali dizem smesne tezine , bukvalno na benc stavim praznu sipku pa dizem od 11 kila , isto tako na ramena praznu sipku od 11 kila. Ono za ledja dizem samo jednu plocicu , uglavnom male tezine. Kupio sam steznik al je kineski, ne znam sta da kazem. Radim i dalje one vezbice sto si mi rekao i istezem se. Vezbice radim pre nego sto cu ostale vezbe da radim i posle treninga istezanje 4 minuta. Sta dalje , kako da planiram i ostalo ? Ne mazem nikakve masti , nista ne pijem ,hocu samo da kupim govedji gel cuo sam da je dobar.
ok, težine sa kojima radiš su ok, tako treba da se kreće trening posle povrede... polako ćeš podizati težine. na svakom drugom/trećem treningu možeš podići za jednu težinu(2kg, pločicu... pazi ako su pločice od 5kg, onda malo uspori napredovanje....)

Slusacu svoje telo, za sada ne smem da podizem nista, kad osetim da mogu posle mesec dana cu podignem malo pa cu videti kako napreduje , da li cu osecati nelagodu u laktovima ako ne budem osecao nikakvu , znaci da moze, ako budem osecao ne znam sta cu raditi..
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #289 poslato: Jun 24, 2014, 09:39:29 posle podne »

kakav ti je to govedji gel? imaš neki link...?

Nemam, pitao sam na fejsbuku Portal Bodibilding Srbija da pokrene temu oko teniskog lakta  i neki ljudi su mi preporucili u komentarima , i ovaj lik iz teretane sto radi tamo pije i on mi preporucio. U apoteci se kupuje , stavi se u vodu uvece ujutru popije... to cu piti
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #288 poslato: Jun 24, 2014, 09:38:04 posle podne »

koje vežbe radiš za podlaktice trenutno?

Pa one sto si mi ti rekao
Ruka na podkolenicu i gore i dole , prvo gore pa dole.. Ono okretanje-rotiranje ne razumem kako to treba da radim pa i ne radim.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #287 poslato: Jun 24, 2014, 05:20:03 posle podne »

kakav ti je to govedji gel? imaš neki link...?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #286 poslato: Jun 24, 2014, 05:19:32 posle podne »

Odradio sam 4 treninga i za sada hvala bogu nema problema. Ali dizem smesne tezine , bukvalno na benc stavim praznu sipku pa dizem od 11 kila , isto tako na ramena praznu sipku od 11 kila. Ono za ledja dizem samo jednu plocicu , uglavnom male tezine. Kupio sam steznik al je kineski, ne znam sta da kazem. Radim i dalje one vezbice sto si mi rekao i istezem se. Vezbice radim pre nego sto cu ostale vezbe da radim i posle treninga istezanje 4 minuta. Sta dalje , kako da planiram i ostalo ? Ne mazem nikakve masti , nista ne pijem ,hocu samo da kupim govedji gel cuo sam da je dobar.
ok, težine sa kojima radiš su ok, tako treba da se kreće trening posle povrede... polako ćeš podizati težine. na svakom drugom/trećem treningu možeš podići za jednu težinu(2kg, pločicu... pazi ako su pločice od 5kg, onda malo uspori napredovanje....)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #285 poslato: Jun 24, 2014, 05:17:06 posle podne »

Jos da napomenem da vezbe koje radim su otprilike za ledja , grudi i ramena , ruke (biceps i triceps) izbegavam jer mislim da mi najvise pogadjaju tetive ove . Biceps ne radim u opste , a triceps uzmem ponekad onu ekstenziju sa konopcima al to stavim 2,5kg tj. jedna ona plocica , znaci sve sto radim je najmanja kilaza, al bolje i to nego da ne radim uopste :))
to je ok, kako radiš, radiš vežbe koje si nabrojao na jednom treningu?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #284 poslato: Jun 24, 2014, 05:14:07 posle podne »

možeš da slikaš steznik kad postaviš na ruku i da okačiš sliku, da vidim kako izgleda....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #283 poslato: Jun 24, 2014, 05:13:23 posle podne »

koje vežbe radiš za podlaktice trenutno?
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #282 poslato: Jun 24, 2014, 11:02:23 pre podne »

Jos da napomenem da vezbe koje radim su otprilike za ledja , grudi i ramena , ruke (biceps i triceps) izbegavam jer mislim da mi najvise pogadjaju tetive ove . Biceps ne radim u opste , a triceps uzmem ponekad onu ekstenziju sa konopcima al to stavim 2,5kg tj. jedna ona plocica , znaci sve sto radim je najmanja kilaza, al bolje i to nego da ne radim uopste :))
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #281 poslato: Jun 24, 2014, 10:51:24 pre podne »

Odradio sam 4 treninga i za sada hvala bogu nema problema. Ali dizem smesne tezine , bukvalno na benc stavim praznu sipku pa dizem od 11 kila , isto tako na ramena praznu sipku od 11 kila. Ono za ledja dizem samo jednu plocicu , uglavnom male tezine. Kupio sam steznik al je kineski, ne znam sta da kazem. Radim i dalje one vezbice sto si mi rekao i istezem se. Vezbice radim pre nego sto cu ostale vezbe da radim i posle treninga istezanje 4 minuta. Sta dalje , kako da planiram i ostalo ? Ne mazem nikakve masti , nista ne pijem ,hocu samo da kupim govedji gel cuo sam da je dobar.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #280 poslato: Jun 20, 2014, 07:51:05 pre podne »

Bilo bi preporučljivo u ovoj fazi lečenja da radiš nekoliko puta tokom dana:
- lagano otvaranje/zatvaranje pesnice (širenje, skupljanje prstiju)
- lagani kruzni pokreti sakom, pokreti pregibanje/opružanja šake

Ovo treba da radis lagano, polako, 10-15 ponavljanja, nekoliko puta tokom dana...
Ovo radiš jedino ako ne izaziva nikakvu neprijatnost, ili do mere da ne izaziva neprijatnost...
Posle vezbi - led i gel..
Javi kako ide
Sačuvana
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 38 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 15 upita.