TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:58:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako da se ugojim ?  (Pročitano 2981 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #8 poslato: Novembar 23, 2013, 09:16:48 posle podne »

Uvek su jako korisni saveti koje ljudi daju iz licnog iskustva jer su kroz to prosli. Ne mora da znaci da ce svima delovati isto, nekome ce pomoci nekome nece, ali svakako je teorija jedno a praksa cesto sasvim drugo.
Sačuvana
ZaraDva
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #7 poslato: Novembar 23, 2013, 02:19:17 posle podne »

Cao :)

mislim da mogu da ti dam savet, jer sam ja godinama bila anoreksticna ,mislim 6 godina ravno pre nego sto sam otkrila vezbanje i strasno sam se mucila da se ugojim ali vidim da tebi treba malo kila ne neka ogromna kolicina. Ono sto je meni pomoglo je da vezbam puno jer sam imala problem izmedju ostalog da nisam imala apetita, i kad sam cesto odlazila na treninge povecavao mi se apetit, prvo sam jela 4 puta dnevno i seb privikavala i silila i tek posle sam presla na tih pet puta dnevno pazi sta jedes jer istina je sto kazu ako budes jela masno i slicno to ce ti sve otici tamo gde ne treba i posle ces tesko moci da skines... samo mnogo aktivnosti i sili se bar cetiri puta pa posle moras pet.

Znam da ovo i nisu neki saveti Bog zna kakvi, ali kazem ja najbolje znam tu muku za ugojiti se samo sto kazem meni je bilo dosta teze nego tebi.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Novembar 15, 2013, 08:16:08 posle podne »

1.  kreni u teretanu, nadam se da imaš nekog stručnog pored tebe da ti pomogne u pravilnom izvoĂ°enju vežbi?
2.  da bi se ugojila, moraš pojačati kalorijski unos, drugačije ne ide... zato su te kolege zamolile da ispišeš klopu, čisto da vidimo "gde si"
3. tek kada to dovedeš u red, trebalo bi ubaciti suplemente poput vitamina, minerala i eventualno nekog kvalitetnijeg gejnera ukoliko ishranom zaista ne možeš da uneseš dovoljno kalorija.  Šejkova po teretanama ima raznih, uvek pitaj o čemu se radi - uglavnom je to neki proteinski napitak... 
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #5 poslato: Novembar 15, 2013, 02:08:00 posle podne »

Prvo ishrana,napisi kada i sta,koliko jedes. :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: Novembar 15, 2013, 12:37:01 posle podne »

Pozdrav,

da bismo videli da li ti treba suplementacija i sta bi to moglo biti, najbolje je da nam napises kako se hranis, kako ti izgledaju obroci jer je moguce da pravilnom ishranom nadomestis te kilograme. Da li imas problem sa apetitom ili mislis da ces kad krenes da treniras jesti jos vise?
Sačuvana
BEAUTIFULMARIJA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #3 poslato: Novembar 15, 2013, 12:26:57 posle podne »

Visoka sam 168, imam 51 kg :)
Sačuvana
Now matter how you feel , get up, dress up, show up and newer give up !
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2013, 05:25:48 posle podne »

Koliko si visoka i teska, vjerovatno ti ne treba tako puno hrane da se ugojis, tako da ja na tvom mjestu ne bih ni kupovao suplementaciju vec samo pojacati ishranu i u teretanu 3 puta sedmicno a ostale aktivnosti smanjiti....
Sačuvana
BEAUTIFULMARIJA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #1 poslato: Novembar 14, 2013, 05:18:43 posle podne »

Planiram da se vratim malo sportu od ponedeljka, nisam bila u teretani 5 mes a i pre toga nisam bas nesto zaludjena bila .... samim tim ce mi se nadam se i otvoriti malo apetit jer mi fali 3,4 kg. Sta mi preporucujete kao dodatak ishrani ? Neki protein, gejner? Stvarno se ne razumem ali znam da mi u toj teretani stalno nude nesto da mi buckaju pa ne znam da li je pametno ili ne .... Nadam se da ce mi neko 'iskusniji' objasniti .... Hvala
Sačuvana
Now matter how you feel , get up, dress up, show up and newer give up !
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.