TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 10:49:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najbolji primeri ishrane na ulici  (Pročitano 3606 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #8 poslato: Novembar 12, 2013, 06:45:48 posle podne »

Možda je ipak zdravije da shvatiš kako ne moraš toliko da se opterećuješ tim stvarima jer ne gubiš ti mišić ili bilo šta drugo kada propustiš jedan obrok. Kada 90% vremena radiš sve kako treba nije bitno što pokvariš 10% ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
PeraRakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Novembar 12, 2013, 11:47:06 pre podne »

U pitanju je psiholoski stres.
Ja sam recimo uspeo da spustim bf na jako niske procente,ali potpuno nezdravo i samim tim izgubio dosta misicnog tkiva.
Pa sam se lagano vracao u kondiciju i sad sam trenutno sa vidljivim plocicama cak i one sa strane ispod rebara. Tako da je to dobar znak uspeha mukotrpnog. I nalazim se u idealnoj situaciji mislim zivotnoj , jer prvi put u zivotu jedem zverski treniram i odrzavam kilazu ali uz oprez.
I sad kad see nadjem na ulici i dalje od gajbe a nisam poneo nista(sto je retkost) malo me uhvati strah. Iz razloga da cu malo po malo izgubiti ritam koji sam uspostavio tokom godina. Kazem psihologija. I zato trazim obrok bez bojazni.

Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Novembar 12, 2013, 11:39:12 pre podne »

OK prvo da shvatiš jednu stvar. Bilderi uvek spremaju svoju hranu, nikad im niko drugi to ne radi. Jer su bilderi posebno opterećeni tim stvarima. Ukoliko hoćeš da budeš bilder onda sve što pojedeš ti moraš da kupiš i pripremiš, onda da spakuješ u plastično posuĂ°e i da nosaš to sa sobom po ceo dan. Tako to rade takmičari i to uglavno u periodu kada su na dijeti.

Svi ostali samo treba da treniraju jače i biće u dobroj formi. Niko drugi nema potrebu da se spusti na 3% masti za 3 meseca, niko drugi nema potrebu da nabaci što je više kila moguće u off sezoni i samim time niko drugi nema potrebu da toliko kalkuliše ishranu. Svi ostali mogu da se hrane normalno, 3 obroka dnevno i jedan šejk ako se trenira i sve to da bude u nekim umerenim količinama. Ukoliko se i dalje dobija salo ili se salo ne spušta na neki normalan prirodan nivo onda je samo trening previše slab.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
PeraRakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Novembar 12, 2013, 11:26:48 pre podne »

Ok slazem se u potpunosti.

Ja bih da pokupim pametna resenja na koje su ljudi naisli u svojim karijerama body modifikovanja :)

Primera radi skoro sam bio u situaciji da ne znam sta cu i svratim do neke brze hrane. Pitam imate li belo na rostilju cisto kaze imamo. Ok uzmem jedno serviranje 150g u lepinju. Dodam zelenu salatu i kupus i malo krastavaca svezih i pojedem donju polovinu lepinje. Mislim da je odlican brzi proteinski obrok za teranje metabolizma i dalje u sagorevanje a ne u zadrzavanja masti.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Novembar 12, 2013, 11:23:16 pre podne »

Jogurt, svo voće, kirkiriki, badem, šargarepa, pileće belo na roštilju, bela vešalica na roštilju, neko drugo čisto meso na roštilju, riba na roštilju, grilovano povrće...sve to može da se kupi po restoranima brze hrane ili redovnim prodavnicama i da se pri tome ne prekrši ni jedan princip zdrave ishrane.

Uvek se može ući u prodavnicu, kupiti jedan jogurt i jednu jabuku i to je sasvim dobar obrok za bilo koga, ne samo za bildere.

I kao što Ironman reče, umerenost je key word ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #3 poslato: Novembar 12, 2013, 10:52:43 pre podne »

Ne postoje namirnice koje goje i koje ne goje. 1kg banana će ugojiti nekog kao dupla pljeska sa majonezom i kajmakom. U pitanju su kalorijske vrednosti.

Jedan obrok za ''premoštavanje'' dijete van kuće neće značajno uticati na dobijanje masti. Ljudi su prilično istripovani sa dijetama, u smislu da ako naprave neki džank da će se forma ne znam kako pokvariti, ali to nije istina. Mnogo je teži psihički pritisak koji čovek ima kada okusi hranu koja je napucana nitritima/nitratima, pojačivačima ukusa, šećerom itd. pa posle toga mora da se vrati nazad na striktan režim.

Moje mišljenje je da možeš pojesti bilo kakav džank jednom dnevno (ne da se prežderavaš da ne možeš da dišeš), jer je to pametnije nego da osteneš gladan, i da se to neće odraziti značajno na tvoj bf %, zdravstevno stanje. Naravno- umeren obrok koji pre vuče na užinu/snek nego na full ručak.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2013, 08:07:06 pre podne »

nista/posni sir... bilo sta drugo da uzmes imace 0 porteina ili ako kupis neko grilovano belo dobices 20-30gr masti gratis... tako da ostaje jedino navedeno...
Sačuvana
PeraRakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2013, 07:35:14 pre podne »

Postovani clanovi Pansporta,

Pitanje koje me je i dovelo na ovaj forum:

Sta osoba koja bilduje,pazi na ishranu i generalno voli da vodi clean diet 90% vremena, da konzumira od hrane van kuce,pod uslovom da se ne spremi i ne ponese nista.
Znaci sve ideje i razmisljanja izmedju vise zla dolaze u obzir.

Uzeti sve u razmisljanje ( jutro, podne i poslepodne i kasna noc)


Pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.