TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:15:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 600901 puta)
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #66 poslato: Novembar 29, 2013, 08:03:23 posle podne »

Sta mislite,punjenje ugljenim hidratima na low carb dijeti,moze li da se radi sa nekim diet dzemom (ima da se kupi u marketu) i pirincanim galetama?



Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #65 poslato: Novembar 29, 2013, 02:07:27 posle podne »

imam protein pa sam hteo da ubacim i kreatin.. ali nis onda sredicu ishranu jos.

:D :D

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #64 poslato: Novembar 29, 2013, 11:33:35 pre podne »

ishrana mi je sredjena koliko toliko... imam neku kintu pa dali da uzmem neki suplement (kreatin) ili da jos ulozim u ishranu?

Da li imaš još nešto od suplemenata?

Ja bih ti uvek rekla ovo prvo... ishrana.

Što se tiče suplemenata, sada pred zimu ne bi bilo loše ubaciti kompleks vitamina i minerala, C vitamin... za imunitet i dopunu ishrani.
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #63 poslato: Novembar 28, 2013, 09:59:55 posle podne »

ishrana mi je sredjena koliko toliko... imam neku kintu pa dali da uzmem neki suplement (kreatin) ili da jos ulozim u ishranu?
Prvo sredi ishranu sto vise mozes,pa posle krenes od whey proteina,pa kreatin,aminokiseline,vitaminska formule itd,ali ovim redom...

Ipak bih stavio vitaminske formule na prvo mesto :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #62 poslato: Novembar 28, 2013, 09:43:54 posle podne »

E hvala myfitnesspal sam , vraticu se verovatno na njega! Sto se tice holesterola i lipida sve je bilo super na prosloj analizi pre oko 2 meseca, treba sad sledece nedelje opet da proverim cisto iz radoznalosti :), hvala puno na savetima :D! Imam usput jos jedno pitanje, citao sam da je dobro nakon treniranja 2/3 meseca uzeti jednu slobodnu nedelju, e sad da li to valja da li ima ikakve benefite?
Nakon 3 meseca mozes praviti pauzu par dana ili vikend,ne vidim svrhu pauze od nedelju dana !
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #61 poslato: Novembar 28, 2013, 09:33:47 posle podne »

ishrana mi je sredjena koliko toliko... imam neku kintu pa dali da uzmem neki suplement (kreatin) ili da jos ulozim u ishranu?
Prvo sredi ishranu sto vise mozes,pa posle krenes od whey proteina,pa kreatin,aminokiseline,vitaminska formule itd,ali ovim redom...
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #60 poslato: Novembar 28, 2013, 08:59:58 posle podne »

I ja se slažem.treba odmoriti od same teretane nakon nekoliko meseci,ali to ne znači da tih nedelju dana ne radiš ništa nego da imaš aktivan odmor.Dakle neka lagana vožnja biciklom,džoging,plivanje je idealno i to je to :) Odmoriš organizam lepo,a neki ljudi ne prestaju sa treninzima i onda upadnu u pretreniranost,kao što se deislo mom drugu ,pa je morao da pravi još veću pauzu.
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #59 poslato: Novembar 28, 2013, 03:21:43 posle podne »

ishrana mi je sredjena koliko toliko... imam neku kintu pa dali da uzmem neki suplement (kreatin) ili da jos ulozim u ishranu?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #58 poslato: Novembar 28, 2013, 09:38:58 pre podne »

E hvala myfitnesspal sam , vraticu se verovatno na njega! Sto se tice holesterola i lipida sve je bilo super na prosloj analizi pre oko 2 meseca, treba sad sledece nedelje opet da proverim cisto iz radoznalosti :), hvala puno na savetima :D! Imam usput jos jedno pitanje, citao sam da je dobro nakon treniranja 2/3 meseca uzeti jednu slobodnu nedelju, e sad da li to valja da li ima ikakve benefite?

koliko često treba praviti pauze zavisi od cilja, načina, intenziteta treninga i dr.  Ali ja svakako podržavam. Oporavak je druga strana napretka i ako si redovno, intenzivno trenirao nakon 3 meseca jedna ovakva nedelja sa minimumom fizičkih aktivnosti ili laganim aktivnostima poput šetnje, plivanja, itd... može da bude jako, jako pozitivna za dalji napredak.  Organizam se potpuno regeneriše.

Svakom sportisti je bar 1-2 u toku godine neophodan malo duži odmor, bar nedelju dana bez fiz.aktivnosti
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #57 poslato: Novembar 27, 2013, 05:22:48 posle podne »

mana myfitnesspala je sto se ne moze psotaviti tacna vrednost svakog makronutrijenta nego samo odnos xd
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #56 poslato: Novembar 27, 2013, 04:05:20 posle podne »

E hvala myfitnesspal sam , vraticu se verovatno na njega! Sto se tice holesterola i lipida sve je bilo super na prosloj analizi pre oko 2 meseca, treba sad sledece nedelje opet da proverim cisto iz radoznalosti :), hvala puno na savetima :D! Imam usput jos jedno pitanje, citao sam da je dobro nakon treniranja 2/3 meseca uzeti jednu slobodnu nedelju, e sad da li to valja da li ima ikakve benefite?
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2013, 06:03:40 posle podne od strane TheRestricted » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #55 poslato: Novembar 27, 2013, 12:37:53 posle podne »

Da li je previse oko 70 gr orasastih plodova dok sam u bulking fazi od otprilike 3000 kcal? Ne pitam zbog kalorija, nego da nije mozda mnogo masti iz istog izvora, mada tokom dana unosim i sve drugo sto treba (i maslinovo, i ribu cesto, laneno seme itd), al cisto da proverim

Ja ću ti dati jednostavan savet :) Napravi profil na MyFitnesspal i tamo upišeš svoje trenutno stanje,cilj,unosiš šta i koliko jedeš i treninge i on ti pokazuje koliko čega ti treba tog dana (proteina,uh,masti) .
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #54 poslato: Novembar 27, 2013, 11:16:44 pre podne »

Da li je previse oko 70 gr orasastih plodova dok sam u bulking fazi od otprilike 3000 kcal? Ne pitam zbog kalorija, nego da nije mozda mnogo masti iz istog izvora, mada tokom dana unosim i sve drugo sto treba (i maslinovo, i ribu cesto, laneno seme itd), al cisto da proverim

kontrolišeš li lipide u krvi? :)  

ja sam od onih koji jedu puno tih zdravih masti, pogotovo jedem avokado i maslinovo ulje i laneno seme, kao i bademe, kikirki...   i uvek mi je dobar holesterol na gornjoj granici, a loš i trigliceridi normalni.

Mislim da tako možeš najbojle da utvrdiš :) mislim da nećeš imati problema, čak naprotiv...  mnogi jedu istu količinu nezdravih masti..
to je moje mišljenje i iskustvo, doktorica je sigurno kompetentnija da ti odgovori

i da, nema ničeg boljeg za kožu i kosu od tih zdravih masti !!!!!
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #53 poslato: Novembar 27, 2013, 07:56:17 pre podne »

Evo da i ja postavim pitanje ovde!

Koliki je procenat izolata soje u jednoj merici Elite-XT-a?
Hahahahahaha,hoces da pazaris,a frka ti je od soje!!!  :D
Uzmi slobodno. Meni ne fali nista. A popio sam nekoliko kg istog.  ;)
Ma kupujem sigurno!
Nasao sam informaciju da sadrzi negde oko 1,5 gr soje po merici...:)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #52 poslato: Novembar 26, 2013, 11:17:22 posle podne »

Evo da i ja postavim pitanje ovde!

Koliki je procenat izolata soje u jednoj merici Elite-XT-a?
Hahahahahaha,hoces da pazaris,a frka ti je od soje!!!  :D
Uzmi slobodno. Meni ne fali nista. A popio sam nekoliko kg istog.  ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 19 upita.