TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:14:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 602337 puta)
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #96 poslato: Decembar 03, 2013, 09:58:19 pre podne »

Majke mi mile pamtim X puta lošije,koncentracija tokom razgovora,učenja je ravna nuli..
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #95 poslato: Decembar 03, 2013, 09:46:11 pre podne »

Ma da, ne secas se razgovora od pre 5 minuta, siba te dobri placebo sine, jeste da je tesko bez secera ali daj...ode ti u demenciju haha
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #94 poslato: Decembar 03, 2013, 09:25:05 pre podne »

Naravno,hvala na toplim savetima. Do sada sam uvek koristio vase proizvode i sigurno cu nastaviti!

I imam jos jedno pitanje,ovako za sve..Ne unosim dovoljne doze secera i osecam da mi mozak slabije radi,zaboravljam stvari,ne secam se razgovora koji sam vodio pre 5 minuta lupam i tako te sitinice, isto tako i ucenje mi slabije ide..Secer je hrana za mozak,a ja ga ne unosim takoreci nikako(samo med). Imate neki savet sto se toga tice?
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #93 poslato: Decembar 03, 2013, 09:17:52 pre podne »

Iskreno ti savetujemo da ne kupuješ suplementaciju od preprodavaca. Da li bi kupio hranu ili lek od neproverenih izvora? Sigurna sam da postoji razlika u ceni, ali to je isključivo zbog toga što ti ljudi ne plaćaju porez i što nemaju svu potrebnu dokumentaciju koja je potrebna da bismo znali da je suplement ispravan i siguran za konzumiranje. Ne postoji način kako ćeš znati da li je ono što kupuješ bezbedno za korišćenje bez obzira na to da li je kutija hermetički zatvorena. Mnogi se bave falsifikovanjem i ambalaže i deklaracija kako bi te naveli da kupiš njihov proizvod i kako bi oni imali bolju zaradu.
Na svakom Pansport proizvodu postoji hologram i zvanična deklaracija, kao što vidiš imamo tim stručnjaka koji ćete posavetovati kako da uklopiš ishranu suplementaciju i trening. Ukoliko nemamo u ponudi baš taj suplement imamo mnoge druge koji su odličnog kvaliteta i proverenog sastava i odobreni od državnih institucija. Ne bismo trebali da se šalimo sa svojim zdravljem. Nemoj to da zaboraviš. I još jednom dobro razmisli da li ćeš naručiti nešto što ćeš svaki dan piti (unositi u svoj organizam i očekivati rezultate) od "nekog lika" koji je postavio oglas na sajtu za besplatno oglašavanje.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #92 poslato: Decembar 03, 2013, 09:04:16 pre podne »

Svakako bi bilo provereno pre nego što predam novac.. :) Zemlja porekla,bar kod,da li je hermetički zatvoreno,rok trajanja i ostalo.. :D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Bogisa
Gost
« Odgovor #91 poslato: Decembar 03, 2013, 08:13:04 pre podne »

Ja ne bih rizikovao sa kupovinom preko takvih likova, ko zna sta moze da ti uvali u kantici.. Npr. Baby puder, prasak za pecivo  :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #90 poslato: Decembar 03, 2013, 12:35:02 pre podne »

Obazrivo sa suplementima koji se kupuju van specijalizovanih radnji...
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #89 poslato: Decembar 02, 2013, 10:42:53 posle podne »

Ok, uzecu Gold Standard.. :D
Taj OLYMP WHEY nemam gde da nadjem.. :D

I preko cega uzimate Gold posto ga na pansportu nema..Nasao sam lika na sajtu kupujemprodajem, izgleda mi provereno - uzimaju ljudi kod njega, ima 183 pozitivne i 0 negativnih. :D :D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #88 poslato: Decembar 02, 2013, 05:02:38 posle podne »

Možeš/možete (nisam siguran zbog godina :)) da uzmete L-carnitin.Ono što je najbitnije pored treninga,jeste pravilna ishrana.
Kako vam izgleda ishrana u toku jednog dana?
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #87 poslato: Decembar 02, 2013, 01:38:46 posle podne »

Ok hvala puno ! :)

Nema na cemu :)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #86 poslato: Decembar 02, 2013, 01:19:39 posle podne »

1. Optimum 100% Whey Protein Gold Standard
2. 100% WHEY PROTEIN FUEL - Twinlab
3. Elite Whey Protein - Dymatize Nutrition
4. 100% Whey Protein Professional - Scitec Nutrition

Doslo je vreme da se prinovim, verovatno cu da uzmem Gold Standard,pa me interesuje vase misljenje, da li bi neko uzeo neki drugi i zasto??

Ja trenutno pijem ON gold standard - vanila ukus - najbolji po sastavu , ukus nije jak i nije sladak da znas , a za cokoladu nema greske , samo je sastav malo slabiji (manje proteina / vise filera)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #85 poslato: Decembar 02, 2013, 12:57:32 posle podne »

1. Optimum 100% Whey Protein Gold Standard
2. 100% WHEY PROTEIN FUEL - Twinlab
3. Elite Whey Protein - Dymatize Nutrition
4. 100% Whey Protein Professional - Scitec Nutrition

Doslo je vreme da se prinovim, verovatno cu da uzmem Gold Standard,pa me interesuje vase misljenje, da li bi neko uzeo neki drugi i zasto??
Mislim da ti je Optimum i dalje najbolji :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #84 poslato: Decembar 02, 2013, 12:46:05 posle podne »

Hvala na odgovoru, jos jedno pitanje. Npr. danas sam jeo dorucak u pola 7 pa uzina u 9 i evo sad u 11 vec ponovo veci obrok, pa cu u 1 uzinu pa u skolu, da li je dobro jesti ovoliko cesto? Ne jedem iz teranja nego imam potrebu konstantnu (verovatno brz metabolizam), nije mi problem u kalorijama, jer iovako pokusavam da nabacim masu, samo se brinem da li telo moze sve da apsorbuje , svari.

Ipak probaj da razmak bude približniji 3h,a povećaj količine kako ne bi bio gladan do tada.
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #83 poslato: Decembar 02, 2013, 11:59:10 pre podne »

Ok hvala puno ! :)
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #82 poslato: Decembar 02, 2013, 11:53:00 pre podne »

Hvala na odgovoru, jos jedno pitanje. Npr. danas sam jeo dorucak u pola 7 pa uzina u 9 i evo sad u 11 vec ponovo veci obrok, pa cu u 1 uzinu pa u skolu, da li je dobro jesti ovoliko cesto? Ne jedem iz teranja nego imam potrebu konstantnu (verovatno brz metabolizam), nije mi problem u kalorijama, jer iovako pokusavam da nabacim masu, samo se brinem da li telo moze sve da apsorbuje , svari.

Nema potrebe da brines, ako zelis masu jedi slobodno sto vise, ali trudi se da to budu kvalitetni obroci. Da ja sad ne duzim objasnice ti neko od ikusnijih opsirnije :)

1. Optimum 100% Whey Protein Gold Standard
2. 100% WHEY PROTEIN FUEL - Twinlab
3. Elite Whey Protein - Dymatize Nutrition
4. 100% Whey Protein Professional - Scitec Nutrition

Doslo je vreme da se prinovim, verovatno cu da uzmem Gold Standard,pa me interesuje vase misljenje, da li bi neko uzeo neki drugi i zasto??

Probaj OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 100%, ako si u mogucnosti da narucis. Ukus cokolada, inace ne volim taj ukus, ali Olimpov je odlican :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 18 upita.