TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:39:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 602151 puta)
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #111 poslato: Decembar 03, 2013, 07:49:12 posle podne »

Da li da racunam proteine iz namirnica kao sto su pirinac, ovsene ili samo iz mesa,jaja,mleka,etc..
Proteine biljnog porekla ne racunaj u ukupan dnevni unos proteina posto nemaju potpun aminokiselinski sastav!
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #110 poslato: Decembar 03, 2013, 07:46:55 posle podne »

Da li da racunam proteine iz namirnica kao sto su pirinac, ovsene ili samo iz mesa,jaja,mleka,etc..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #109 poslato: Decembar 03, 2013, 04:22:19 posle podne »

Ne nemam nikoga, nadam se da cu dobiti neki kratki savet od nekog instruktora tamo....pa makar kako radi traka ..potrebno mi je to kao izduvni ventil....stvarno mi prija....HVALA VAM PUNO.. javim se kad se upisem  ...ako me srcka neopali..

ja bih ti ipak savetovala da odes u neki bolji fitnes centar ili da sa tobom bude neki prvi put da ti pokaze kako se pravilno izvode vezbe.... nemoj sama.. traku ce ti svako pokazati, ali nije teretana samo traka za trcanje :)

idi, zakazi termin, uglavnom u boljim centrima imas 1-2 pocetna treninga gratis.
Sačuvana
dilonana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #108 poslato: Decembar 03, 2013, 04:05:37 posle podne »

Ne nemam nikoga, nadam se da cu dobiti neki kratki savet od nekog instruktora tamo....pa makar kako radi traka ..potrebno mi je to kao izduvni ventil....stvarno mi prija....HVALA VAM PUNO.. javim se kad se upisem  ...ako me srcka neopali..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #107 poslato: Decembar 03, 2013, 03:40:48 posle podne »

POMOC molim ...dok je leto bilo vezbala sam napolje, sada bi trebalo poci u neki fitnes centar ,a ja nikad nisam bila tamo.moze neki savet kako olaksati ulazak a da mi se kolena netresu i ne pocrvenim ,molim vas. mislim da sam u solidnoj kondiciji i sa tim nemam problema ...HVALA VAM

Draga, svi smo mi nekad morali početi i prelomiti i početi :)    u fitnes centar ideš zbog sebe, vežbaš zbog svog zdravlja, a biti početnik u tome nije ništa smešno niti obeshrabrujuće :)  uostalom videćeš ljude koji vežbaju, to su prosečni ljudi, rekreativci, koji vežbaju da bi smršali, da bi se zategli, da povećaju mišićnu masu... to nisu profesionalci.

Tako da nema potrebe da gubiš energiju. Nadam se da imaš nekoga ko će biti pored tebe na prvom treningu? to je najbitnija stvar.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #106 poslato: Decembar 03, 2013, 03:34:54 posle podne »

Hvala. I jos jedno pitanje kakvog je kvaliiteta Super Mass Gainer? :)

Dymatize kao firma je jedan od visoko cenjenih i poznatih brendova.  A ako misliš na sam proizvod, po mom mišljenju ima lep sastav i namenjen je za one koji imaju problema da povećaju telesnu težinu. Ima dosta ugljenih hidrata, ali najviše iz maltodekstrina, ima jako malo šećera... ima i proteinski mix iz više vrsta proteina, kao i smešu vitamina i minerala.

Dakle jedna fina, ukusna kalorijska bomba.

Sada je na akciji pa je zaista isplativo uzeti ga.

Hvala MightyMo na pomoci :)
Sačuvana
dilonana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #105 poslato: Decembar 03, 2013, 03:31:46 posle podne »

POMOC molim ...dok je leto bilo vezbala sam napolje, sada bi trebalo poci u neki fitnes centar ,a ja nikad nisam bila tamo.moze neki savet kako olaksati ulazak a da mi se kolena netresu i ne pocrvenim ,molim vas. mislim da sam u solidnoj kondiciji i sa tim nemam problema ...HVALA VAM
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #104 poslato: Decembar 03, 2013, 03:24:53 posle podne »

Hvala. I jos jedno pitanje kakvog je kvaliiteta Super Mass Gainer? :)

Dymatize kao firma je jedan od visoko cenjenih i poznatih brendova.  A ako misliš na sam proizvod, po mom mišljenju ima lep sastav i namenjen je za one koji imaju problema da povećaju telesnu težinu. Ima dosta ugljenih hidrata, ali najviše iz maltodekstrina, ima jako malo šećera... ima i proteinski mix iz više vrsta proteina, kao i smešu vitamina i minerala.

Dakle jedna fina, ukusna kalorijska bomba.

Sada je na akciji pa je zaista isplativo uzeti ga.
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #103 poslato: Decembar 03, 2013, 03:11:32 posle podne »

Hvala. I jos jedno pitanje kakvog je kvaliiteta Super Mass Gainer? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #102 poslato: Decembar 03, 2013, 03:05:26 posle podne »

Kada neka osoba krene na dijetu,da li istog dana tj.prvog dana dijete kada napravi kalorijski deficit,telo pocne da trosi masne naslage,ili treba da prodje odredjeni period vremena da nastane potrosnja masnih naslaga?

pa telo odnekle mora dobiti potrebnu energiju za rad - za razmišljanje, za dnevne aktivnosti, za trening...  normalno, neće preći na masti dok god ima dovoljno hidrata :)

Pozdrav ,zanima me dokle traje ova akcija suplemenata, nestalo mi kreatina pa planiram uzeti ovaj biotechov :)

Pozdrav, akcija traje dok traju zalihe, to prvo, a inače traju dva meseca - konkretno sada do kraja decembra.  Naredna "tura" akcija biće za januar februar i biće verovatno drugi proizvodi u pitanju :)
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #101 poslato: Decembar 03, 2013, 03:00:27 posle podne »

Pozdrav ,zanima me dokle traje ova akcija suplemenata, nestalo mi kreatina pa planiram uzeti ovaj biotechov :)
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #100 poslato: Decembar 03, 2013, 02:53:04 posle podne »

Kada neka osoba krene na dijetu,da li istog dana tj.prvog dana dijete kada napravi kalorijski deficit,telo pocne da trosi masne naslage,ili treba da prodje odredjeni period vremena da nastane potrosnja masnih naslaga?
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
pedjoni986
Gost
« Odgovor #99 poslato: Decembar 03, 2013, 10:33:48 pre podne »

Sta ja da kazem sa mojih 50tak na dan :D trebao bi mozak da mi otpadne ;)
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #98 poslato: Decembar 03, 2013, 10:22:58 pre podne »

UH mi se kreću od 130-170 dnevno..
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #97 poslato: Decembar 03, 2013, 10:09:39 pre podne »

Zavisi koliko si skratio unos UH...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 19 upita.