TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 02:22:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevac  (Pročitano 1722 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Decembar 02, 2013, 07:56:48 posle podne »

trudim se da jedem zdravo, uglavnom piletina i dosta povrca, imam dobru kondiciju za insanity i volim to. visoka sam  he he he 151 a teska 55kg. vremena ima ujutro oko 1 h u 6 i  od 13 od 16 h .nemam vremena za teretanu bas nikako.....

Osim piletine i povrca moras unositi i slozene ugljene hidrate i to do 50% od ukupnog kalorijskog unosa koji ti je potreban u toku dana.Osim kondicionih treninga,Potrebno je raditi i sa treninzima sa optercenjem koji su delotvorniji kada je cilj gubitak masti i dobijanje misicne mase.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Decembar 02, 2013, 07:24:12 posle podne »

Sagorevač nisam preporučila "instant" iz razloga što je to stavka koja bi trebalo da doĂ°e tek na kraju, kada su regulisani način ishrane i kada je trening odgovarajući.

Ujutru bi bilo dobro npr. popiti zeleni čaj i odraditi aerobni trening oko 45 minuta - ne trčanje, već brzi hod ili vožnja bicikla ili brzo hodanje, osećaj treba da bude takav da ne ostajete bez daha, dakle zona srednjeg intenziteta pri kojoj se najbolje tope masti. 

Od sagorevača generalno ja bih uvek prvo preporučila nešto blaže, pogotovo kad su žene u pitanju, L -karnitin npr. Ali treba imati u vidu da ni on neće delovati ako nije regulisana ishrana i trening, a upravo zbog toga imamo običaj da tražimo više informacija od naših članova.

U svakom slučaju, ako budete želeli više informacija bilo bi dobro da se ispiše ishrana, ali npr u toku jednog dana
Sačuvana
dilonana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #3 poslato: Decembar 02, 2013, 05:04:19 posle podne »

trudim se da jedem zdravo, uglavnom piletina i dosta povrca, imam dobru kondiciju za insanity i volim to. visoka sam  he he he 151 a teska 55kg. vremena ima ujutro oko 1 h u 6 i  od 13 od 16 h .nemam vremena za teretanu bas nikako.....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Decembar 02, 2013, 04:55:34 posle podne »

Pozdrav i dobrodošla na forum!

Najpre svaka čast na postignutom uspehu!

Pre nego što bih dala savet, imam par pitanja...

kako izgleda trenutna ishrana?
koliko ste visoki i teški?

Ja sam protivnik insanity treninga zbog visokog intenziteta i velike opasnosti od povrede.  Trčanje je ok ako je prilagoĂ°en intenzitet.

Koliko imate vremena za trening na nedeljnom nivou?  da li ste razmišljali o odlasku u fitnes centar?
Sačuvana
dilonana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2013, 04:20:05 posle podne »

treba mi pomoc.....skinula sam 12 kg. sto se treninga tice radim insanity kod kuce , ujutu idem na trcanje 30 min..nemam bas puno vremena za trening jer sam majka dvoje dece , fali mi jos malo do zeljenog cilja ...koji bi sagorevac masti rebala da kupim....planiram skinuti jos 5 do 6 kg   pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.