TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:39:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pozz Svima  (Pročitano 3152 puta)
Dejan99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #19 poslato: Decembar 12, 2013, 10:08:01 posle podne »

Najviše do sada što sam podigao je bilo jednom iz benca 60kg i to je bilo tada jedino i ne radim mrtva dizanja to je jedina vežba koju ne radim
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #18 poslato: Decembar 12, 2013, 04:15:55 posle podne »

A sa kolikim kilažama radiš u teretani? Mislim,ti si još u razvoju,ne bi treba da se opterećuješ težinama....
Sačuvana
subversio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


faber est suae quisque fortunae

« Odgovor #17 poslato: Decembar 12, 2013, 02:01:03 posle podne »

i da, još jedan važan dodatak na sve što smo ti već napisali... nemoj da te naše kritike demorališu, već neka ti budu smernica iz koje ćeš crpeti dobra za sebe...jedi kvalitetno- ovde o tome možeš dosta da pronaĂ°eš, treniraj- neka ti cilj bude za sada skidanje kilograma, što znači dosta trčanja, vožnje trenažnog bajka u teretani, ili trčanje na traci...ili alternativno neke varijante boxa...uzimaj dosta vitamina i minerala...i recimo, otiĂ°i do nutricioniste, daj mu svoj jelovnik...preseci sa satrim navikama, i znaj da je svaki dan iskušenje, svaki dan vodiš bitku sa starim, lošim, i uspostavljanjem novih, zdravijih navika...SAMO NAPRED!
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2013, 02:09:33 posle podne od strane subversio » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #16 poslato: Decembar 12, 2013, 01:56:49 posle podne »

Slaba ti je ishrana,ne znam kako da ti objasnim drugacije.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #15 poslato: Decembar 12, 2013, 01:56:17 posle podne »

Nisam veliki strucnjak kao ostali clanovi foruma, ali kod tebe je sve pogresno...od prvenstveno nacina ishrane, samog programa (vezbe za ruke/biseps ????) i nacina razmisljanja. Redukovana ishrana, sa zdravom hranom (i ranijim doruckom), adekvatnim treningom i odmorom  je sve sto ti treba...volje i zelje imas a o suplementima je vec rano za razmisljanje.
Sačuvana
subversio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


faber est suae quisque fortunae

« Odgovor #14 poslato: Decembar 12, 2013, 01:48:34 posle podne »

evo iskustva nekoga ko je skinuo 15 kg... Nema brzih i drastičnih rešenja, osim liposukcije...ali izgladnjivanje i treninzi to implicira padom imuniteta i ozbiljnim razboljevanjem...Pazi, kada treniraš ozbiljno, imunitet ti je uvek na granici, tako da i ozbiljno vežbanje podrazumeva da unosiš kvalitenu hranu i dosta minerala i vitamina...Moj savet je: mani se drastičnosti, jer kako ih skineš, uglavnom ih tako i vratiš...Suština su lagane i celovite promene. To znači da treba da menjaš pristup životu i svom telu. A to znači preko psihe, odnosno prvo u glavi a onda i telesno...Suština je da promeniš navike, postigneš umerenost i da telo kao i glava odišu merom, promišljenošću... Ono što sebi sada radiš je nepromišljeno i dramatično...pogubno, zapravo.Tako da, savet moj bi bio. OVDE IMA DOVOLJNO LJUDI KOJI SU ORNI DA TI POMOGNU SAVETIMA I ZNANJEM, IMAJU VOLJU I SMERNICE. ZATO ZA SVE BUDUĆE KORAKE OBRATI SE LJUDIMA NA OVOM SAJTU. Imaš lep spektar kako vežbača, doktora, profi sportista ...pitaj i slušaj i rezultat će biti zagarantovan.
PS. Ja sam mojih 15 kg skinula za 6 meseci, intenzivnog vežbanja i korigovanom ishranom, koja mi je postala navika. Vežbanje i valajna ishrana treba da ti postanu deo prirode, navika baš kao i pranje zuba
Sačuvana
Dejan99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #13 poslato: Decembar 12, 2013, 01:40:03 posle podne »

Trening mi traje izmedju 1h i 15m i 1h i 30m kako kad zavisi sta kada radim mislim da nije to malo treniranja a plus fizicko u skoli i tako to kazi mi ti da li je to slabo treniranje za decka koji treba napuniti za 2,5 meseca 15 godinu
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #12 poslato: Decembar 12, 2013, 01:32:17 posle podne »

To sto doruckujes u 13h,drugi put jedes oko 2oh,treniras jako (ili bar mislis),mogu samo da te dovedu do toga da se ozbiljno razbolis.
Sačuvana
Dejan99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #11 poslato: Decembar 12, 2013, 01:21:00 posle podne »

Problem mi bio samo dan dva sada i ovo sto jedem imam osecaj kao onaj pre kada sam jeo kao konj potpuno isti osecaj vise ne osecam glad u opste ovakvom ishranom
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Decembar 12, 2013, 01:19:36 posle podne »

Ne valjda ti to sto gladujes. S tim treba sto pre da raskrstis.
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #9 poslato: Decembar 12, 2013, 01:19:03 posle podne »

izvini, na kom si ti mestu na ovome svetu procitao informaciju da je dobro GLADOVATI?
nauci prvo neke osnovne stvari, bazalni metabolizam, potrosnja.. pa onda pocni da se bavis sobom i svojim zdravljem!
nisi ni svestan toga koliko se mozes i dodatno unazaditi a i naskoditi sebi
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Dejan99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #8 poslato: Decembar 12, 2013, 01:17:02 posle podne »

Evo ovako kada sam krenuo od nedelje gladovati od ponedeljka vezbati krenuo sam sa 92kg sada sam se bas izmerio imam 85,5 to je najverovatnije voda ali hocu izgubiti jos dosta i nabaciti lep izgled ja u mom gradu snagu imam duplo vise i od par godina starijih decaka od mene,uskoro planiram krenuti na kik box ali prvo da nabacim izgled i misice

Dr.Gorana Grkovic nemam nista izmedju i samo pijem vodu to je to niti uzimam kakav sok niti sta.


Uskoro mi treba stici dosta kilograma konjskog mesa jer sam cuo da je bogato aminokiselinama i ostalim stvarcicama i da je najzdravije
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Decembar 12, 2013, 11:23:58 pre podne »

ZZzz svima.Uskoro punim 15 godinu zeleo bih da izgubim 15 kg za 20-30 dana zadnjih par dana sam se ovako hranio doruckujem oko 13h pola sardine uvece veceram oko 19:40 kad dodjem iz skole ostatak sardine sa kuvanim kukuruzom ili graskom i ella nemasni sir prakticno gladujem da bih dosao do tog rezultata i naravno vezbam svakog dana osim nedelje a evo ga moj trening

Ponedeljak : Grudi/biceps
Utorak : Noge/Stomak
Sreda : Ramena/Ruke
Cetvrtak : Ledja/Triceps
Petak : Noge/Stomak
Subota : Grudi
Nedelja : Odmor

Ako mozete da date savete i vezbam svakog dana sa kettlebellom i planiram kupiti dzak pa sta vi mislite pucajte savete i ostalo

Tvoj problem definitivno lezi u ishrani, koliko i u nacinu razmisljanja, i bolje da to resis sada da kasnije ne bi bilo trajnih promena u metabolizmu. Koliko si visok i koliko kilograma imas?

Obrok u 13 h nije dorucak, a s obzirom na to da tada pojedes pola sardine ja to ne mogu nazvati ni obrokom, to je neka uzina. Da li pojedes bar nesto izmedju?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Decembar 12, 2013, 10:55:39 pre podne »

Ti imaš 14 godina i treba da usporiš malo. Odlično je to što imaš entuzijazam i volju za trening tako i treba da bude, samo ajde da krenemo korak po korak.

Mene više interesuje kako je moguće da si sa 14 godina napravio 15kg viška i kako si ti to odredio da imaš baš toliko kila viška?
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2013, 10:57:24 pre podne od strane Alen Radošević » Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #5 poslato: Decembar 11, 2013, 09:59:14 posle podne »

Postoje tačno odreĂ°ene dijete za takav cilj,ali ćeš svoj organizam uništiti.Moja drugarica je za mesec i po dana skinula više od 15 kg i upala je u anoreksiju,sva sreća pa se razbolela i završila kod lekara koji joj je objAsnio šta se dešava.Zašto nemaš strpljenja? I takoĂ°e,za jake treninge ti treba energija,i to iz čega drugog nego iz hrane....
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.048 sekundi sa 18 upita.