TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:21:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko suplementacije  (Pročitano 9312 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #29 poslato: Februar 18, 2014, 10:08:21 pre podne »

Noge krecem od ove sedmice 2x nedeljno, da ih isforsiram posto su u zaostatku :-\ ...jel to ok?
Pocni prvo sa jednim treningom nedeljno a kasnije ubaci dodatno trening sa akcentom na zadnju lozu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #28 poslato: Februar 17, 2014, 09:38:13 posle podne »

Po danima da.
Kako odgovori u 04.04.04 :D

Aha,znači standard trening :D   Ne znam kako :D
Sačuvana
UndisputedX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #27 poslato: Februar 17, 2014, 04:44:38 posle podne »

Noge krecem od ove sedmice 2x nedeljno, da ih isforsiram posto su u zaostatku :-\ ...jel to ok?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: Februar 17, 2014, 01:31:39 pre podne »

Trening za noge ubaci drugi dan u nedelji.
Sačuvana
UndisputedX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #25 poslato: Februar 16, 2014, 09:33:33 posle podne »

Po danima da.
Kako odgovori u 04.04.04 :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #24 poslato: Februar 15, 2014, 04:04:04 posle podne »

Kružni trening znači da u jednom treningu radiš sve grupe mišića. Ti si rasporedio po danima svaki grupu,je l tako?
Sačuvana
UndisputedX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #23 poslato: Februar 14, 2014, 10:21:58 pre podne »

kako mislis kruzne treninge?
Grudi - ravni bendz 5-6serija, kosi potisak 3s, ravno razvlacenje 3s, sajle 3s, propadanja 4s (sledeci trening kosi bendz, ravni potisak, koso razvlacenje, propadanja, pullover)
Ledja - nzm sad nazive sve nazive al pokusacu: siroki zgibovi za zagrejavanje, povlacenje na lat masini 5s (napred, iza, uski hvat) veslanje u pretklonu sa bucicama 4s(to mi je vezba za svaki trening), sedece povlacenje sa sajlom 3s, mrtvo dizanje 4s, i ima jos 2 vezbe koje nzm naziv jedna se radi na lat masini a druga je za lepeze na masini gura se laktovima i zadnjim delom nadlaktice ka ledjima...
Ramena - potisak sa bucicama bez uvrtanja bucica 4s, potisak sa sipkom nekad iza glave nekad ispred nekad oba po 3-4s, za bocno rame sa sajlama i bucicama po 3s posto njega forsiram, prednje rame 4s, zadnje rame 4s, sleganje bucicama 4s.
Triceps - uski bendz 5s, na klupi sa krivom sipkom 4s, na lat masini 3-4s, e onda kombinujem jednorucna ekstenzija sa sajlom, kickback 3s (kako sam nasao da se zove) propadanja do pola i na gore 3s, i iznad glave sa jednom bucicom 3s.
Biceps - stojeci pregip sa sipkom 4-5s, stojeci pregib bucicama 3s, sedeci pregib bucicama 3s, koncetracioni pregib sa bucicom 3s, skotova klupa obrnuti hvat i/ili sa jednom bucicom 3s, i nekad sajle tako da su mi svako rame okrenuto jednoj sajli laktovi 90stepeni u odnosu na telo 3s.
Noge - cucanj 6-7s, iskorak 4s, presa za noge 5s, zadnja loza 4s, prednja loza 4s, listovi 5s.
Trbusnjaci kad radim noge i ramena.
Mozda sam nesto i zaboravio nmg sad svega da se setim, nekad krenem sa jednom vezbom pa ako osetim da me ne pogadja predjem na drugu. I da, prvu seriju koju odradim ona mi sluzi da se dobro zagrejem tu stavim oko 65% opterecenja, sledeca serija ide na max i onda spustam po malo.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #22 poslato: Februar 13, 2014, 10:46:57 posle podne »

Ako možeš,još je i najbolje da uzmeš oba :)
Radiš kružne treninge ili? Objasni mi detaljnije svoje treninge.
« Poslednja izmena: Februar 15, 2014, 04:02:19 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
UndisputedX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #21 poslato: Februar 13, 2014, 10:40:20 posle podne »

Znaci protein. Mozda i kreatin posto nije skup...Radim sve grupe misica. Ne radim iz nedelje u nedelju iste vezbe, uvek se trudim da bude razlicito. Naravno neke vezbe su osnova, po meni, pa ih radim svaki trening. Intezivan trening, posle svakog maltene imam blagu upalu. Sve sam razdvojio, samo biceps i triceps u jednom treningu....vidim ok fizicki napredak a i zadovoljan sam sa kojim tezinama radim. Iz treninga u trening povecavam kilaze makar za kilo-dva...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #20 poslato: Februar 13, 2014, 08:13:29 posle podne »

Trebalo bi da se rešiš ili za jedno ili za drugo i da ne menjaš svakog meseca.Ja bih pre uvek posavetovao da se uzme protein.
Šta radiš u teretani,kakvi su ti treninzi?
Sačuvana
UndisputedX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #19 poslato: Februar 13, 2014, 04:42:03 posle podne »

Imam 21godinu, apetit mi je ok, gladan sam svakih 4-5h... Jedem dosta. Ja sam pre imao pogresnu sliku o sebi, jeo 1-2 dnevno i dosta smrsao... Sad jedem dosta vise, nabacio sam 5kg, vidi se,  i napredovao sam bas bas na treninzima. Voce jedem,zaboravio sam da pomenem. Kupujem i pecenu soju.  Posle treninga popijem sejk i posle 20tak min veceram. Hleb i mleko jedem mozda 1 u mesec dana, nije mi konstantan obrok. Znaci imam 5obroka,  Ali zbog obaveza na poslu nemam vremena za obrok izmedju rucka i vecere. Posao mi nije nesto naporan, sem sto vecinu vremena stojim ili sedim...
« Poslednja izmena: Februar 13, 2014, 04:44:09 posle podne od strane UndisputedX » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #18 poslato: Februar 12, 2014, 11:23:45 posle podne »

Koliko godina imas? Kakav je apetit? Ishrana nije najbolja kao sto znas, dosta je visokokaloricna a i pored toga ne dodajes kilograme. Mozda je kolicinski nedovoljna. Cime se bavis? Da li si i na poslu aktivan?

Pohovanu hranu treba izbegavati, zbog masnoca pre svega, krilca takodje. Za pauzu bi mogao pojesti jedan konkretan obrok. To za rucak sta se skuva je jako diskutabilno, mislim pre svega na kolicinu proteina koje uneses tako. Slabo jedes voce i povrce.
Ovaj sejk nakon treninga moze, ali nakon toga ti odmah treba cvrst obrok u kome ces uneti sve hranljive sastojke koji su potrebni misicima. Taj obrok je dosta vazan, a ti ga preskocis, ili, jednako lose, pojedes hleb i mleko. Ne treba preskakati obroke, uvek moras jesti dobro ako zelis masu. Nece suplementi sami od sebe napraviti nesto, moras im pomoci dobrom ishranom.

Sačuvana
UndisputedX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #17 poslato: Februar 12, 2014, 10:27:52 posle podne »

E ovako...ista situacija kao Vahid...imam 188 77,5kg...dosta puta sam isao u teretanu ali uvek sam imao duge pauze (3-4 meseca treninga pa posle godinu pauze) sad sam vezao od novembra aktivne treninge, 5x nedeljno...kada sam krenuo sa vezbanjem imao sam oko 73kg...Pio sam sejk od belanca u prahu sa surutkom u prahu i coko mleveni keks 2x dnevno...ishrana mi nije toliko dobra ali se trudim...dorucak (u 7h) obicno pohovana piletina, pileca krilca, jaja, suvi vrat. Naravno, nekad i burek, pica i ne tako cesto neko pecivo. Obrok imam oko 12h (kad sam na pauzi sa posla) i tad sam koristio gore pomenuti sejk, i nekad nesto pored toga sitno...rucak oko 16h to jedem sta se skuva (sarma, podvarak, kropir, pilav, piletina, meso, grasak, pasulj...). Izmedju 18-19h idem na trening, ne traje duze od 1h...posle toga sam pio sejk, i za veceru nesto sta smislim ||(obicno nesto od rucka ili retko kad neko pecivo, nekad samo hleb i mleko). slatkise sam smanjio, alkohol odavno izbacio. Koristio sam i kre-alkalyn 1-1 tabletu. E sad, mene zanima kako ja jos da dobijem na masi. U velikoj sam dilemi sta uzeti jer nemam trnutno finansija za sve to... 100% Creatine Monohydrate
Scitec Nutrition, Elite Whey Protein Dymatize Nutrition, Zn-Mg-Ca, i omega 3...Sta bi vi meni savetovali, sta uzeti? Ja sam razmisljao da uzmem ovaj mesec kreatin i omega 3 a sl meec Whey...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #16 poslato: Januar 14, 2014, 10:50:02 pre podne »

Neces ugroziti zdravlje gejnerom.  :P
Sačuvana
Beast90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #15 poslato: Januar 14, 2014, 10:47:24 pre podne »

Ovo u toku dana jedem: piletina, jaja, krompir, pirinac, svinjsko meso retko, mleko, banane, jogurt i uvece mlad sir. Uglavnom to, s tim da pirinac jedem u okviru svakog obroka. Slatkise koje obozavam sam vrlo slabo jeo, a kao sto rekoh ni gazirano ni alkohol nisam pio.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 18 upita.