TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:54:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal  (Pročitano 3410 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Februar 13, 2014, 01:00:40 posle podne »

svakako javi kako ide... pozz ;)
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #17 poslato: Februar 13, 2014, 12:39:09 posle podne »

Vazi, cenim sve sto si napisala! I Ironman mi je dosta pomognao, odlucio sam sta cu ! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Februar 13, 2014, 12:31:03 posle podne »

na meni je da ti dam savet i da dam svoje mišljenje a na tebi je šta ćeš uraditi i uzeti od suplementacije...

može sve da se koristi zajedno, naravno, a što se tiče Animala poslušaj ono što ti je Ironman napisao u postu iznad.
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #15 poslato: Februar 13, 2014, 12:25:43 posle podne »

Znam sta hoces da mi kazes, ali idem u teretanu vec godinu ipo dana, konstanto, vec sam pio jedno vreme kreatin, i zadovoljan sam posle toga sam pio protein i glutamin, i mogu ti reci nije neki efekat, posle toga poslednje ovo sto sam popio je kao sto sam vec napisao Whey gold standard i Attack! na to sam prezadovoljan ne mogu da kazem! Sada ishrana je uredu, trudim se da spavam minimum 8h i treniram dovoljno!

Nije da zelim da kazem da ta kombinacija koju si ti napisala ne valja, ali nemam ni para da bih nakupovao sve to a i cini mi se da cu mnogo vece rezultate postici sa Whey-om, Animalom i imam vec nekih 300-400 g kreatina! samo me zanima da li je ta 3 preparata dobro uzimati zajedno? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Februar 13, 2014, 12:14:32 posle podne »

Imam 20 godina :) ali skontao sam sta zelis da mi kazes, u pravu si M stack je nepotreban! Uzecu whey+animal pak i mozda neki kreatin? sta mislis o tome? :)

čitajući tvoje postove, ja bih ipak krenula od osnove - whey, kreatin, a uz to ako imaš dodatno novca uzmi BCAA i glutamini neki klasičan vitaminsko mineralni kompleks, ne moraš odmah na animal pak...

kreni od osnove, a to znaš šta je - ishrana, trening, i tek onda suplementacija
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #13 poslato: Februar 13, 2014, 11:26:19 pre podne »

Imam 20 godina :) ali skontao sam sta zelis da mi kazes, u pravu si M stack je nepotreban! Uzecu whey+animal pak i mozda neki kreatin? sta mislis o tome? :)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #12 poslato: Februar 13, 2014, 11:20:32 pre podne »

m-stak zavisi od toga koliko imaš godina. Ako si 35+ ili 40+ može imati nekog efekta na gh i test, mada je i to pitanje. Generalno mislim da je precenjen. Mislim da bi veću ulogu odigrao za neke pct priče kod ljudi koji hoće da vrate prirodno lučenje testosterona zajedno sa tribulusom.

Sve u svemu, bio natural ili ne, m-stak ili stak bih na tvom mestu zaobišao, jer mislim da je bacanje para niz Dunav...
 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #11 poslato: Februar 13, 2014, 11:10:41 pre podne »

Nisam na dijeti, bas naprotiv! :D A sta mislis o M stacku? :)

Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #10 poslato: Februar 13, 2014, 10:12:15 pre podne »

Sta mislite o uzimanju Animal pak-a i Animal M stack-a u isto vreme? Da li je to preterano? :)
koristio sam ova dva, i ostale koji su u prodaji na našem tržištu od animala.
Animal PAK po mom mišljenju dovoljan je svaki drugi ili čak svaki treći dan, tj. max 2-3 puta nedeljno. Mislim da se svi mi manje-više iz hrane unosimo dovoljnu količinu vitamina i minerala, da bi pored toga svaki dan gutali pak jednom ili dva puta. Ništa loše ti se neće desiti ako ga jedeš svaki dan, samo je bezveze natrpavati organizam nepotrebnim stvarima, opterećuje varenje, bubrege bez potrebe. I pored toga je bacanje para, jer je Animal linija ubedljivo najskuplja,..

Ako si na dijeti, jednoličnoj ishrani više od dve nedelje, uzimaj svaki drugi dan, ako jedeš raznovrsnu hranu (nikakav sad spektakl ne mislim) onda 2 paketa nedeljno bog da te vidi...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #9 poslato: Februar 13, 2014, 09:48:31 pre podne »

Koristio sam Whey gold standard i Attack-NO.
Ishranu sam sredio, dosta sam citao i po vasim a i ostalim forumima, tako da sam video kako bi ishrana od prilike trebala da izgleda, i za sada i drzim dobru ishranu! Jedem 5-6 obroka dnevno i trudim se da u svakom obroku uneseb bar 30g proteina, i sto vise ugljenih hidrata, pa cak i masti jer mi za sada odgovara da se ugojim!
Cak sam se potrudio da i kada sam u skoli ne jedem peciva, i te gluposti nego nosim u ciniji belo meso, pirinac, krompir, i neko povrce! :)
Shvatio sam da su ishrana, trening i spavanje najbitniji, ali sada mi treba da to poguram sa nekom dobrom suplemetacijom! Sto se tice wheya i NO-a zadovoljan sam rezultatima, ali sada sam hteo da probam nesto malo drugacije :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Februar 13, 2014, 12:35:57 pre podne »

Obavezno nastavi sa wheyom. Koji whey si koristio?

Ovde si pitao samo za suplemente ali verujem da shvataš i veliku važnost ishrane. Da li si taj deo priče prilagodio svom cilju? Suplementacija može biti veoma skupa stvar, pa je vrlo važno da ishrana "ne trpi" zbog toga. Bolje je obezbediti dobru ishranu + najobičniju, malu kutiju wheya, nego da potrošiš 10-15.000 din na suplemente a ishrana loša.

Ukoliko nisi siguran da li negde grešiš, slobodno nam ostavi svoj trenutni jelovnik, makar okvirno. :)
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2014, 11:56:51 posle podne »

Treniram 5 puta nedeljno u teretani i trcim 2 puta, kada su pauze! Cilj mi je da nabacim sto vecu misicnu masu i trudim se da se ugojim svaki kilogram jer mi je metabolizam jako brz! Ovaj NO i protein su mi dosta pomogli, sada imam 90-91 ali planiram da izadjem bar na 100 jer sam i visok! Shvatio sam sta zelis da mi kazes, i hvala ti, tvoji saveti su mi pomogli! :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2014, 11:49:40 posle podne »

Da, pripada toj grupi, s tim što je mnogo kompleksniji i snažniji, pa je pitanje da li tvoje telo uopšte ima potrebe za tolikim dozama.

Treniraš samo u teretani ili se baviš još nekim sportom? Kakvi su ti ciljevi?
Sačuvana
Petar1302
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2014, 11:45:02 posle podne »

Kada si rekao  "whey + Animal M Stak + bilo koji multivitamin" da li animal pak spada u grupu multivitamina?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2014, 11:38:33 posle podne »

Ja sam često čuo da ljudi nasumice preporučuju Animal proizvode, samo zato što su čuli da je to dobra linija suplemenata, ali ne znaju baš šta koji preparat radi.

Eto, prosto rečeno, Animal Pak je snažan i kompleksan multivitaminski proizvod - a šta možeš očekivati od multivitamina? Mišićnu masu? Jok! :)

Mnogo više mi se dopada ta kombinacija koju si imao, whey + NO. U svakom slučaju, uvek gledaj da imaš barem jedan "gradivni" suplement - whey ili amino kiseline, pa na tome gradi bazi i dodaj ostale stvarčice. Gledajući tvoje želje, možeš, recimo, napraviti kombinaciju whey + Animal M Stak + bilo koji multivitamin.

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.