TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:49:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport nagradna igra 3.2 - 23.2. 2014.  (Pročitano 22057 puta)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #23 poslato: Februar 13, 2014, 11:53:35 posle podne »

Hvala Peki ! :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #22 poslato: Februar 13, 2014, 10:02:20 posle podne »

@TeaMan
Rodjeni svaka cast, predobro izgledas :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #21 poslato: Februar 11, 2014, 11:42:22 posle podne »

Slike levo su pre,desno posle sto je ocigledno :) Razlika je nekih 10ak kilograma,procenat masti je dosta redukovan i velika je razlika u misicnoj masi ( 70kg-81kg).Prvo sam poceo da treniram sa sopstvenom tezinom takozvani streetworkout,kako je vreme odmicalo dosta sam napredovao i bukvalno sve elemente sam savladao.U tom periodu nisam pazio na ishranu i jeo sam bukvalno sve sto mi padne pod ruku.Nakon toga odlucio sam da krenem u teretanu,posto zaista vise nisam mogao da napredujem treningom gde koristim samo sopstvenu tezinu.Sam pocetak u teretani bio je dobar,ali vremenom sam shvatio da ishrana igra veliku ulogu u izgradnji misica i polako sam poceo da je korigujem.Od suplemenata koristim Elite Whey Dymatize i Krealkalin EFX,ponekad glutamn Dymatize.Sto se tice samog treninga nikad nisam forsirao tezine vec samu formu pokreta sto smatram da je kljuc samog uspeha,uz naravno pravilnu ishranu.Prva slike je nakon operacije krajnika,totalno sam oslabio sa kilogramima i dosta sam se zamastio.Poslednja slika najveca je i trenutno forma koju odrzavam.U medjuvremenu imao sam prelom ruke ali sve u svemu uspeo da istrajem i dodjem do zeljenog cilja.Period izmedju prve i poslednje slike februar 2012 - maj 2013.Pozdrav TeaMan ! P.S. Na prvoj slici ledja izgleda da nema pega :D ali mogu da postavim sliku pa da moze da se zumira ali tu su pege i na prvoj :) Da slucajno neko ne pomisli da je fejk :D
« Poslednja izmena: Februar 11, 2014, 11:51:16 posle podne od strane TeaMan » Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #20 poslato: Februar 11, 2014, 01:04:26 pre podne »

Velicina slike je 330kb,ne znam stvarno sta je prob...Robi ajde da ne spamujemo ovde,pisao sam ti pm pa tu da se dogovorimo kako sta ;)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Stefan Kikboks
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #19 poslato: Februar 10, 2014, 02:40:17 posle podne »

Slike su napravljene u razmaku od 5 meseci.
Slika 'pre' je napravljena u periodu posle vec nekoliko godina zestokog izivljavanja, svako vece do zore, nehumane kolicine alkohola, cigareta, i junk food-a i apsolutno nikakve fizicke aktivnosti...
na slici imam 100kg.
Slika 'posle' je posle par meseci veoma zdrave ishrane, bez alkohola i cigareta, sa 3 kikboks treninga, 1-2 treninga u teretani, nedeljno.
na slici imam 80kg.
« Poslednja izmena: Februar 10, 2014, 02:46:05 posle podne od strane Stefan Kikboks » Sačuvana
IncredibleBB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61


« Odgovor #18 poslato: Februar 10, 2014, 10:23:02 pre podne »

Velicina slike je garant :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Februar 10, 2014, 09:56:15 pre podne »

Važi, pa da pomognem ako zatreba. :)
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #16 poslato: Februar 09, 2014, 04:40:14 posle podne »

Robi nisam jos video sta je problem.Nasao sam jos milion slika pa kad napravim sve pokusacu pa javljam.Veceras,sutra najkasnije javljam :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Februar 08, 2014, 10:33:11 posle podne »

Biće, ostale su još 2 nedelje do kraja. :)

@TeaMan, jesi li uspeo da vidiš u čemu je problem sa postavljanjem slike?
Sačuvana
IncredibleBB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61


« Odgovor #14 poslato: Februar 08, 2014, 12:40:54 posle podne »

Gde su ostali takmicari, gde postavljaju slike ?
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #13 poslato: Februar 06, 2014, 04:22:29 posle podne »

@TeaMan
Proveri velicinu slika, mozda je to.
Sačuvana
IncredibleBB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61


« Odgovor #12 poslato: Februar 06, 2014, 03:51:36 posle podne »

Ja kada sam postovao morao sam da sacekam malo duze, vrv je isti problem i kod tebe :)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #11 poslato: Februar 06, 2014, 11:40:38 pre podne »

Koji browser koristiš? Vidim da drugi članovi nemaju tih problema, pa mi ne znam kako da ti pomognem. Možda su neka podešavanja u tvom pretraživaču.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #10 poslato: Februar 05, 2014, 11:38:44 posle podne »

Da li ti se takav problem javljao i u drugim temama ili samo ovde?
Probaj ponovo, što više učesnika to bolje, a i Pansport tim će imati više posla.
@Opsenarka - jedva čekam da vidim transformaciju :)
Pa samo ovde kad odju da postujem sliku i tekst koji sam napisao...posle par minuta sam pokusao opet i nece.Ovo sto sam napisao hoce tj ovo pitanje :D Nista ne kontam sta se desava :P
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
IncredibleBB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61


« Odgovor #9 poslato: Februar 05, 2014, 08:04:23 posle podne »

Cao, zovem se Veljko, oduvek sam zeleo da promenim i poboljsam svoj fizicki izgleda, bili su dani kada sam dobijao neku motivaciju koja je trajala svega nedelju dana i opet bih se vratio na staro, resio sam da krenem u teretanu pocetkom Decembra 2013. godine.
 
Ustanovljena mi je skolioza (na osnovu slika mozete zakljuciti koliko je opasan deformitet bio) tada me je obuzeo strah, nisam znao sta da radim, konacno sam dobio motivaciu za vezbanjem a onda se pjavila ta skolioza, citao sam danima i danima po internetu, raspitivao se kod starijih i iskusnijih i na kraju odlucio da rizikujem, bio je to veliki rizik.

Vezbao sam svakog dana, trudio sam se da izvodim vezbe sto pravilnije i bolje i mislim da sam uspevao u tome, nisam preterivao, radio sam maksimalno po sat vremena, nisam koristio nista od suplemenata, a i ishrana mi nije mila neka (sada sam to promenio), kilaza je pomalo rasla, nakon nepuna dva meseca (danas) sam se slikao i video veoma veliku razliku.

Naravno, i ostale misicne grupe su se razvile ali to je veoma mali vremenski period , ni sam ne znam kako sam ovo uspeo, ali sada se trudim jos vise i svakog dana dobijam sve jacu volju za vezbanjem. Nisam stao, sada imam drugi, veci cilj.

Mozda je ovo mali vremenski period ali meni je bitan i srecan sam sto sam uspeo u tome :) Iz ovoga sam shvatio da je za nesto u zivotu potrebno rizikovati.
« Poslednja izmena: Februar 05, 2014, 08:07:52 posle podne od strane IncredibleBB » Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.18 sekundi sa 17 upita.