TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 11:21:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jack3d vs. Hemorage  (Pročitano 2018 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #5 poslato: Februar 18, 2014, 11:13:08 pre podne »

Onda je odgovor,na zalost, ni u jednom. Sastojci koji su davali fokus su zabranjeni, a sto se tice pumpe, ima i boljih od ovih. Ovo su samo blede kopije prethodnika.  :P
Sačuvana
stelen1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #4 poslato: Februar 18, 2014, 10:59:11 pre podne »

Vidi ovako,malo si pogresno postavio stvari. Prvo,to sto ti zoves ''biti lud'' se najcesce oznacava kao fokus,i on je jedan od mogucih (ne i obaveznih) dejstava NO reaktora. Pumpa je nesto sasvim drugo,pojacana vaskularnost i dotok krvi u misice. Trece,ako i nadjes NO reaktor koji daje fokus,to ne traje 1o minuta vec nekoliko puta duze. Navedene supse uzimas u staroj ili novoj formuli??
U novim
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2014, 08:27:45 pre podne »

Vidi ovako,malo si pogresno postavio stvari. Prvo,to sto ti zoves ''biti lud'' se najcesce oznacava kao fokus,i on je jedan od mogucih (ne i obaveznih) dejstava NO reaktora. Pumpa je nesto sasvim drugo,pojacana vaskularnost i dotok krvi u misice. Trece,ako i nadjes NO reaktor koji daje fokus,to ne traje 1o minuta vec nekoliko puta duze. Navedene supse uzimas u staroj ili novoj formuli??
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2014, 11:25:30 posle podne »

E ovako,kratko i jasno
sta biste mi vi preporucili da uzmem,a cilj je bas jaka pumpa,znaci bitno mi je da budem 'lud' 10 minuta
koji ima jacu pumpu po vama?

Ja licno nisam nijedan probao...ali znam da je Jack broj jedan i ne znam da li postoji nesto  bolje od njega..ali,svako drugacije reaguje,tako da nekome moze vise odgovarati jedan nekome drugi,ali uglavnom mislim da jack ovdje nosi pobjedu,po mom misljenju
Sačuvana
stelen1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2014, 11:13:16 posle podne »

E ovako,kratko i jasno
sta biste mi vi preporucili da uzmem,a cilj je bas jaka pumpa,znaci bitno mi je da budem 'lud' 10 minuta
koji ima jacu pumpu po vama?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.137 sekundi sa 17 upita.