TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 07:28:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteini, da ili ne?  (Pročitano 2658 puta)
just4A
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #7 poslato: Mart 11, 2014, 10:26:34 pre podne »

Hvala vam na savetima :) Bacam se na ishranu :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Mart 08, 2014, 11:25:23 pre podne »

Drago mi je sto to cujem za grudi :D Uglavnom veceram, ali se desi nekad da preskocim, npr. kad sam u prilici da pojedem samo neki sendvic ili picu, onda radije preskocim veceru :/ Potrudicu se da korigujem ishranu. Koji protein biste mi preporucili da popijem posle treninga? I da li se protein mora piti redovno ili?

treba da obratiš više pažnje na ishranu koja ti je vrlo slaba ne samo zbog svog izgleda već prvenstveno zbog svog zdravlja, i da bi imala viši nivo energije... 
nije toliko teško napraviti promenu, može se sve kad se hoće, samo je volja potrebna.

Protein posle treninga - preporučila bih ti, na primer, u velikoj konkurenciji dobrih proteina,  Scitec 100% whey protein professional.  To je čist protein surutke, veoma ukusan.

Protein je samo dodatak ishrani, tako da može da se koristi u kontinuitetu, zavisno od potrebe... nije potrebna bilo kakva pauza.  Ako treniraš svakako bih ti preporučila da ga piješ posle svakog treninga, jer su njegove prednosti u odnosu na hranu mnogobrojne (kad je u pitanju brza apsorpcija i period nakon završenog treninga)
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2014, 11:56:43 posle podne »

Да би почела протеин пити,
мораш прво исхрану средити,
вечера се никада прескакати не сме,
надам се да јасно ти је нешто из ове песме.

Само довољан унос УХ и протеина,
довешће тебе до резултата фина,
такође, не заборави здраве масти,
без њих ће све остало у воду пасти! :D :D :D
Sačuvana
just4A
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2014, 11:24:28 posle podne »

Drago mi je sto to cujem za grudi :D Uglavnom veceram, ali se desi nekad da preskocim, npr. kad sam u prilici da pojedem samo neki sendvic ili picu, onda radije preskocim veceru :/ Potrudicu se da korigujem ishranu. Koji protein biste mi preporucili da popijem posle treninga? I da li se protein mora piti redovno ili?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2014, 03:31:41 posle podne »

Treninzi koje si nabrojala su visokointenzivni treninzi gde je potrošnja kalorija jako velika, čak i 700-800 kcal po satu, pa ti vidi koliki onda treba da bude kalorijski unos da bi dobila na kilaži.... ogroman.

Protein ninakoji način ne utiče na smanjenje grudi :)

Dok ne središ ishranu, teško da možeš da napraviš neku promenu, pogotovo uz tako visokointenzivne treninge. 

Imaš samo 2 obroka dnevno, od kojih je jedan musli a drugi ručak u menzi?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2014, 07:19:44 pre podne »

Obziron na to da se rekreativno bavis sportom, kao i vecina nas ovde, kupis protein koji je u tom trenutku na akciji, odnosno koji ti je najjeftiniji. Ulagati velike pare u izolate za nas rekreativce je besmisleno. Ali prvo treba da resis to pitanje kvalitetne vecere, koju ne treba da izbegavas. Onda i whey posle treninga kao PWM ima smisla. Ovo za smanjenje grudi iskreno prvi put cujem. :)
Sačuvana
just4A
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2014, 01:35:46 pre podne »

Pozdrav svimaa :] Vec mesec dana treniram, idem na grupne treninge (bodypump, bodycombat, bodyattacck..). Visoka sam 172, 60 kg. Moj cilj je da ojacam noge i zadnjicu. Otkad idem na teninge, pocela sam da pazim na ishranu, ali mislim da ne unosim dovoljno hrane :D Za dorucak jedem musli, rucak mi je uglavnom u menzi, a vecera kako kad, nekad se desi i da je preskocim :/ Mislim da sa ovom ishranom necu dobiti zeljene rezultate. Da li mi vi preporucujete neki protein i koji? I zanima me da li bi unos proteina uticao na smanjenje grudi? :/ Hvala unapredd :))
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 17 upita.