TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:34:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta jesti posle vecernjeg treninga ?  (Pročitano 4954 puta)
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #8 poslato: Mart 05, 2014, 11:29:23 posle podne »

Nemam nikakve tegobe.Jednostano sam izbacio gluten iz namirnica kao sto su beli hleb,slatkisi i grickalice razni sokovi i suncokretovo ulje zamenio maslinovim.Na spavanje idem oko 00:00-00:30 a ustajem oko 10:00.Presao sam najvise da bih istopio stomak,butine i kukove i da bih izdefinisao misice.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Mart 05, 2014, 10:38:29 posle podne »

A kada ležeš da spavaš i kada ustaješ? I da li si prešao na tu ishranu zbog gubitka kilograma ili da bi imao bolje rezultate?
« Poslednja izmena: Mart 06, 2014, 12:02:41 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Mart 05, 2014, 09:51:33 posle podne »

Dobio sam od nekog prijatelja koji se solidno razume u zdravu ishranu.Dao mi je papire sa bezglutenskom ishranom na kojoj je povecan unos proteina a poslednji obrok je do 21h , posle toga samo voda do ujutru.Ali verovatno nije znao da imam 2 treninga dnevno(ujutru teretana a uvece trening rukomet).Kazu da se sve posle 21h lepi za telo i da nije bas pametno da se jede kasno za one koji hoce definiciju.Sad ne znam koliko je to tacno.

A kakve tegobe imas pa si krenuo sa bezglutenskom ishranom?  Tj da li uposte imas neke tegobe?
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #5 poslato: Mart 05, 2014, 05:51:40 posle podne »

Plan ishrane sam napisao u temi sagorevac za pocetnike i uglavnom je sve isto samo vrtim u krug.Za veceru sam zaboravio i tunjevinu i pecurke.Da li umesto moje proteinske vecere pred trening zamenim nesto laganijom(salata) ili tako nesto a posle treninga onu veceru sa proteinima i salatom sto sam jeo do 21h ?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Mart 05, 2014, 02:42:37 posle podne »

Pitao sam, mislio sam da imas nekih zdravstvenih problema. Whey te nece ugojiti sve i da ga popijes u pola noci, tu se postavlja pitanje koliko ce ti whey tu znaciti uopste, obizrom na to da imas 2 treninga dnevno. Posle treninga vecernjeg mozes belo meso i neku svezu salatu ili neki nemasni sir,eventualno obrano mleko ili jogurt sa mericom whey-a. Sa 2 treninga dnevno neces se ugojiti. Treba da unosis proteine i dobre masti uvece. Ovako ces samo gubiti na mis. masi. Whey mozes piti i nakon treninga pre podne. Ajde napisi dnevni plan ishrane.
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2014, 02:03:09 posle podne »

Dobio sam od nekog prijatelja koji se solidno razume u zdravu ishranu.Dao mi je papire sa bezglutenskom ishranom na kojoj je povecan unos proteina a poslednji obrok je do 21h , posle toga samo voda do ujutru.Ali verovatno nije znao da imam 2 treninga dnevno(ujutru teretana a uvece trening rukomet).Kazu da se sve posle 21h lepi za telo i da nije bas pametno da se jede kasno za one koji hoce definiciju.Sad ne znam koliko je to tacno.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2014, 12:07:59 posle podne »

Ko ti je propisao da ne jedes posle 21h i zbog cega?
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2014, 11:27:18 pre podne »

Zanima me posto mi je pripisana ishrana da ne jedem nista posle 21h.A vecera oko 20h su proteini+zelena salata(riba,tunjevina,belo meso,biftek) a vecernji trening mi je od 21h-23h.Sta uneti posle treninga i da li je zdravo kasno jesti.Razmisljao sam da kupim elite whey koji bih koristio posle treninga kao odmor i nadoknada misicima jer mislim da je neispravno nista ne jesti posle treninga jer su misici istroseni.Moj cilj je definicija.Jel me nece ugojiti whey ako ga pijem kasno ?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.