TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:25:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Saveti oko vezbanja  (Pročitano 2830 puta)
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #9 poslato: Mart 12, 2014, 09:25:53 posle podne »

Tako rasporedi tening,a bcaa imas SNI 1kg nesto odnos cene i kvaliteta sto je isplativo.
  e hvala na svemu :)   uzecu taj BCAA cim skupim pare :)
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Mart 12, 2014, 09:22:09 posle podne »

Tako rasporedi tening,a bcaa imas SNI 1kg nesto odnos cene i kvaliteta sto je isplativo.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #7 poslato: Mart 12, 2014, 09:13:30 posle podne »

Ubaci trening za noge kao drugi trening u nedelji.izbor vezbi je korektam,obrati paznju da intezitet bude dovoljno jak ali da forma pokreta bude zadovoljavajuca.suplementacija je dobra,ukoliko si u mogucnosti ubaci i BCAA i malo vise tecnosti u toku dana.
   e dobro  znaci prvi dan  grudi triceps drugi noge treci ledja biceps i cetvrti ramena :)
      koliko kosta BCAA   jel ima ovde da se naruci ?
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Mart 12, 2014, 09:05:48 posle podne »

Ubaci trening za noge kao drugi trening u nedelji.izbor vezbi je korektam,obrati paznju da intezitet bude dovoljno jak ali da forma pokreta bude zadovoljavajuca.suplementacija je dobra,ukoliko si u mogucnosti ubaci i BCAA i malo vise tecnosti u toku dana.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #5 poslato: Mart 12, 2014, 07:16:49 posle podne »

Program je dobar dodao bi samo mrtva dizanja za ledja da ubacis jer to je jedna od najboljih vezbi za ledja ako ne i najbolja...  ;D
        ok  sad kad budem radio ledja  pocecu mrtvo dizanje :)
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2014, 07:15:52 posle podne »

Iskreno receno ni ja ne treniram nesto duze od tebe ,ali nadam se da cu ti pomoci bar malo. Prvo ishrana,ishrana i samo ishrana.Sto vise mesa u toku dana i masa ce ,gle cuda, doci :D. A sto se tice programa 90% vezbaca ima takav program ali hvale ti tu neke vezbe. Ja ne vidim da radis veslanja u pretklonu, hammer pregib za biceps i vezbe za trapeze. Trapezi su ti bitni za stabilnost na bencu.Kad pocnes sa nekim vecim tezinama trebace ti veruj mi ;). I uvek radi drugaciji trening, nemoj da naviknes misice na jednu te istu rutinu. Npr ako si ove nedelje radio bench kao 1. vezbu sledece je radi kao 2. ili 3. ubacuj i izbacuj vezbe tj menjaj svake nedelje
       radim hammer pregib  kad radim biceps radim onaj obican pregib pa sl trening hammer pregib     :D
                  poceo sam ja trapez da radim pre par nedelja  zaboravio sam da napisem u programu :)
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
kele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2014, 07:01:35 posle podne »

Program je dobar dodao bi samo mrtva dizanja za ledja da ubacis jer to je jedna od najboljih vezbi za ledja ako ne i najbolja...  ;D
Sačuvana
unstoppable
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2014, 06:11:35 posle podne »

Iskreno receno ni ja ne treniram nesto duze od tebe ,ali nadam se da cu ti pomoci bar malo. Prvo ishrana,ishrana i samo ishrana.Sto vise mesa u toku dana i masa ce ,gle cuda, doci :D. A sto se tice programa 90% vezbaca ima takav program ali hvale ti tu neke vezbe. Ja ne vidim da radis veslanja u pretklonu, hammer pregib za biceps i vezbe za trapeze. Trapezi su ti bitni za stabilnost na bencu.Kad pocnes sa nekim vecim tezinama trebace ti veruj mi ;). I uvek radi drugaciji trening, nemoj da naviknes misice na jednu te istu rutinu. Npr ako si ove nedelje radio bench kao 1. vezbu sledece je radi kao 2. ili 3. ubacuj i izbacuj vezbe tj menjaj svake nedelje
Sačuvana
We are eternal, all this pain is an illusion
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2014, 05:01:30 posle podne »

Ovako idem vec tri meseca u teretanu  kad sam poceo da treniram koristio sam samo kreain monohidrat sad pijem  isto kreatin sa dekstrozom i whey protein   jedem  4/5 dnevno   pijem 2/3l vode dnevno 
ovo sam se danas slikao 

http://www.dodaj.rs/f/2h/5k/1SQgVLCY/picture-001.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2G/WJ/IlZcR8u/picture-002.jpg

evo ga moj program treniranja

1. Prvi dan Grudi/Triceps
   bench press 4x10
   Razvlacenje 4x10
   kosi bench sa bucicama 4x10
   potisak na lat masini 4x10
   Teg iza glave 4x10
   Na kraju treninga uradim koliko mogu propadanja
2. Drugi dan Ledja/biceps
   sedeca veslanja 4x10
   povlacenje na latu 4x10
   stojeca veslanja sa t sipkom 4x10
   pregib na skotovoj klupi 4x10
   naizmenicni stojeci pregibi 4x10
3. Treci dan Ramena
   prednje podizanje bucicama 4x10
   lateralno podizanje bucicama 4x10
   Potisak iza/ispred glave  4x10
4.Cetvrti dan noge
http://www.teretana-fitnes.com/wp-content/uploads/2012/02/Trening-za-noge-226x300.jpg   4x10
http://teretane.net/images/stories/fruit/squatss.png  4x10
http://i1.ytimg.com/vi/js5nzuQCFM4/hqdefault.jpg   4x10

Jel dobar program za masu ?   ocu da nabacim mase  ne interesuje me definicija samo masa.   ako imate nekih saveta napisite sta da ubacim sta da odvojim  itd....    hvala  unapred :D
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.