TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:07:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako rasiriti ledja i smanjiti kukove ?  (Pročitano 6319 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #19 poslato: Mart 15, 2014, 01:22:31 pre podne »

Ma spasce to sala uz jak trening. A masu radi cistu, uh, masti i proteini iz kvalitetne hrane, suficit od 200-300-500kcal, zavisi kako ti odgovara i odrzavaj to.
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #18 poslato: Mart 14, 2014, 11:12:52 posle podne »

Haha , imam jos uvek sala oko kukova i malo na stomaku :D koliko god bio mrsav :D Mislim da ce proteinska ishrana srediti to da dobijem malo na masi+whey :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #17 poslato: Mart 14, 2014, 11:07:20 posle podne »

Inace meni ni ne deluje da imas presiroke kukove koliko si se 'usukao' :D Ja bi voleo da sam takav, jeo bih kao lud i trenirao, ode sve u misic, a cim dobijes gram sala odma ces primetiti.
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #16 poslato: Mart 14, 2014, 11:00:38 posle podne »

Nadam se da je tako.Ovako mi je bas ruzno gradja kao pescani sat ..
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #15 poslato: Mart 13, 2014, 09:21:25 pre podne »

Hvala , imam 16 godina .. valjda ce vremenom sve biti ok.Moram sad da se bacim na gornji deo tela i sirenje ledja a kardio i trbusnjake da zapostavim malo :)

Bices sve zadovoljniji svojim izgledom dok rastes i dok ti se menjaju proporcije, prosla sam kroz to ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Jev
Gost
« Odgovor #14 poslato: Mart 13, 2014, 02:20:00 pre podne »

takav ti je frame, i ti tu ne mozes nista da uradis povodom toga
a istina je da imas siroke kukove, protiv genetike se ne moze
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #13 poslato: Mart 12, 2014, 11:42:12 posle podne »

Hvala , imam 16 godina .. valjda ce vremenom sve biti ok.Moram sad da se bacim na gornji deo tela i sirenje ledja a kardio i trbusnjake da zapostavim malo :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #12 poslato: Mart 12, 2014, 11:33:38 posle podne »

Htedoh i ja da naglasim ledja i ramena, ali to se se vec lepo formirati vremenom. Bilo bi lepo odvojiti poseban dan za svaku grupu misica, bolje odraditi 4 treninga nedeljno za svaku grupu nego raditi kardio, a ti tvoji rukometni treninzi ce zadovoljiti potrebu za kardio treningom.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
mexez
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #11 poslato: Mart 12, 2014, 11:25:06 posle podne »

tripujes se da su ti kukovi siroki, a ledja ti jesu uska, samo radi vezbe za ledja i ramena i bice bolje...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #10 poslato: Mart 12, 2014, 11:21:47 posle podne »

Nemoj da tripujes nego treniraj. Nista tebi ne fali, nego imas nekog crva u glavi koji ti kvari self-percepciju, to nazalost ne mogu da ti izbacim iz glave ali ti mozes- tako sto se neces uporedjivati sa drugima vec sa svojim odrazom u ogledalu, i uzivati u napretku koji donosi redovan trening svih grupa misica.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #9 poslato: Mart 12, 2014, 11:09:56 posle podne »

https://imageshack.com/i/0yyzytj
o ovome sam pricao , genetski siroki kukovi.Kako rasiriti gornji deo tela posto ovako izgleda stvarno ruzno pogotovo sto sam skinuo par kilograma , jel moze neko pomoci ?
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #8 poslato: Mart 09, 2014, 01:45:02 posle podne »

« Poslednja izmena: Mart 12, 2014, 09:01:57 posle podne od strane Soki » Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2014, 10:10:09 pre podne »

Prvo moras da savladas tehniku mrtvog dizanja, da se ne bi povredio i da bi bezbedno mogao da izvuces maximum rezultata te vezbe. Ne zuri, savladaj prvo lat i veslanje, ojacaj malo ledja pa onda mrtvo. Je l' kapiras uopste zasto se koristi obrnuti hvat? Kad kilaza na mrtvom bude toliko velika da ledja regularno mogu da je izvuku a podlaktica i hvat prete da popuste u gornjoj poziciji, tek onda koristis mesani hvat. Do tad koristis normalan hvat koji jaca i podlakticu i grip. Ne pokusavaj da baratas informacijama koje jos nisi spoznao u praksi vec slusaj iskusnije od sebe, sve ima svoje "zasto".

Zabboravih da navedem krompir kao dobar izvor hidrata. Ne pomfrit vec baren i pecen krompir.
« Poslednja izmena: Mart 09, 2014, 10:12:38 pre podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #6 poslato: Mart 08, 2014, 10:49:22 posle podne »

Hhaha , ja se izvinjavam ali stvarno nisam procitao poruku.Hvala na vrlo opsirnom i kvalitetnom odgovoru.Ishranu sam promenio.Mrtva dizanja sta pogadjaju kontretno i jel se radi jedna ruka normalan a druga obrnut hvat ?
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #5 poslato: Mart 08, 2014, 10:45:41 posle podne »

Odgovorila ti je sve devojka, da li si uopste procitao sta je napisala?
haha.. izgleda da nije. A dobio covek i vise nego korektan odgovor. Ja bi samo dodao da kada usavrsis sve to i ojacas, ubacis mrtvo dizanje.. Izgled ce ti se celog tela puno promeniti sa tom vezbom.. :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 18 upita.