TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395018 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 03:43:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: izbor sagorevaca masti?  (Pročitano 11705 puta)
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #22 poslato: Mart 18, 2014, 08:34:23 posle podne »

pa obaveze mi tako dozvoljavaju a izmenju teretane i trchanja imam jedan obrok...znachi sat vremena posle obroka da pijem sagorevac i idem na trcanje..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Mart 18, 2014, 03:34:07 posle podne »

pauza izmedju teretane i trchanja mi je nekih sat ipo vremena,i onda posle idem na trchanje 30-40 minuta..a danas mi drug kaze da batali da bacas pare vec uzim odma Animal Cuts i bices prezadovoljan..pa sad Carni FX,Animal Cuts ili Dyma Burn..?

ako je tako velika pauza onda bih promenila malo...  pre trčanja pola sata bih onda uzela Carni FX.   A izmeĂ°u obavezno amino kiseline, najbolje tečne amino ili BCAA...  da li pojedeš nešto izmeĂ°u?

ja bih pre nekako odvojila ta dva treninga, npr jedan ujutru jedan uveče, to je bolja varijanta ili ne bih pravila pauzu izmeĂ°u teretane i trčanja
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #20 poslato: Mart 18, 2014, 02:09:17 posle podne »

pauza izmedju teretane i trchanja mi je nekih sat ipo vremena,i onda posle idem na trchanje 30-40 minuta..a danas mi drug kaze da batali da bacas pare vec uzim odma Animal Cuts i bices prezadovoljan..pa sad Carni FX,Animal Cuts ili Dyma Burn..?

Vidi, i Dyma i Animal Cuts su odlični sagorevači :)  I ja sam pre da se uzme sagorevač tog nekog tipa,a ne L-carnitin.
Ti izaberi,pa vidi kakve ćeš efekte imati. I Grenade ti je isto odličan sagorevač.
« Poslednja izmena: Mart 18, 2014, 10:44:38 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #19 poslato: Mart 18, 2014, 01:44:46 posle podne »

Ne radi se o tome da savetujemo slabiji sagorevac jer ce se kod Animal cutsa ispoljiti negativni efekti. Razlicita je osetljivost kod ljudi, ne reaguju svi isto na stimulanse koji se nalaze u sagorevacima tog tipa. Neko ga nece osetiti uopste, kao ti npr, a nekome ce biti jak pa ce imati zujanje u uzima, glavobolju, mucninu ili nesanicu i jednostavno nece odgovarati. Zato je bolje za nekog ako do sada nije koristio takve preparate i ne zna kako ce reagovati da uzme neki slabiji sagorevac, a kasnije moze uzeti jaci, ako bude potrebe.
Sačuvana
goblinin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31

« Odgovor #18 poslato: Mart 18, 2014, 01:14:45 posle podne »

Posto koristim AC (koji sam koristio i predhodne dve godine u periodu skidanja viska masnoce) a pisem o tome i u svojoj temi, zanima sta konkretno znaci to sto je AC "preagresivan" ili "jak" pa se preporucuju drugi sagorevaci?

Kada sam birao sagorevac jednostavno sam trazio preparat koji bi najbolje odradjivao svoj posao. Naravno da mi je na prvom mestu ishrana i treninzi i da dajem sve od sebe ali trazio sam i preparat koji bi trebao da bude najbolji i na vise mesta sam dobio savet da je to upravo AC koji i koristim.
Posto uzimam dve doze dnevno (ujutru na prazan stomak i 30min pre popodnevnog treninga) isto sam citao o raznim nus pojavama ali ja iskreno ne osecam apsolutno nista, osecam se identicno uzima ili ne uzimao AC, ne osecam razliku ni na treningu niti preko dana.  :-\

Rezultate imam, koliko je AC doprineo tome nisam siguran jel sam stvarno disciplinovan sto se tice ishrane i treninga. Ali voleo bi da procitam koje su to negativne strane AC zbog koji se preporucuju neki drugi sagorevaci i koje su onda njihove prednosti?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #17 poslato: Mart 18, 2014, 09:05:45 pre podne »

Animal ti je jak,bolja opcija Dyma Burn.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: Mart 18, 2014, 08:55:48 pre podne »

Mnogo je bitnije da prilagodis intezitet i obim tog treninga tvojim ciljevima ,nego koji ces sagorevac uzeti.Mislim da je AC preagresivan ,tako da je bolje da se opredelis za drugi sagorevac.
Sačuvana
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #15 poslato: Mart 17, 2014, 09:15:45 posle podne »

pauza izmedju teretane i trchanja mi je nekih sat ipo vremena,i onda posle idem na trchanje 30-40 minuta..a danas mi drug kaze da batali da bacas pare vec uzim odma Animal Cuts i bices prezadovoljan..pa sad Carni FX,Animal Cuts ili Dyma Burn..?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #14 poslato: Mart 17, 2014, 08:54:02 posle podne »

a da li mogu ovaj carni fx da pijem pre teretane pola sata i odmah posle teretane da idem na trchanje ili da popijem samo pred trchanje..?

Pa kolika ti je pauza izmeĂ°u teretane i trčanja? D ali je imaš uopšte?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Mart 17, 2014, 02:55:26 posle podne »

a da li mogu ovaj carni fx da pijem pre teretane pola sata i odmah posle teretane da idem na trchanje ili da popijem samo pred trchanje..?

pre kompletnog treninga, a izmeĂ°u ta dva ukoliko imaš ne bi bilo loše ubaciti tečne amino kiseline ili npr Scivation Xtend... nije obavezno ali je preporučljivo.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Mart 16, 2014, 07:49:51 posle podne »

koristim kreatin...vezbam prvo u teretani i posle idem na trcanje..a taj Carni FX kako je najbolje da se pije s obzirom da za Dyma Burn niko ne zna da mi odgovori sa sigurnoscu kako da ga pijem..?
Dyma Burn prvih par dana ides ujutru 1 tbl,nakon toga ubacis i 1tbl pre treninga.
Sačuvana
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #11 poslato: Mart 16, 2014, 07:07:36 posle podne »

a da li mogu ovaj carni fx da pijem pre teretane pola sata i odmah posle teretane da idem na trchanje ili da popijem samo pred trchanje..?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Mart 15, 2014, 09:41:14 pre podne »

Pokušaću da budem jasnija u vezi Dyma Burn-a;

najpre, doza i tajming zavisi oko toga kako inače reaguješ na sagorevač, tj. na kofein i stimulanse. Nekome će 1 kapsula jednostavno biti dovoljna, dok neko neće osetiti ni duplu dozu...  tako da treba slušati svoje telo.

U početku, uvek kad su jači sagorevači u pitanju, savetuje se manja doza, par dana, da se vidi kako telo reaguje. Dakle prvih par dana 1-2 kapsule na dan, najbolje rasporeĂ°eno u toku dana, npr 1 ujutru i 1 posle podne, pre treninga najbolje uvek.  Ako je to ok, može se eventualno povećati na 2 x 2.

To je i preporuka proizvoĂ°ača, ali uvek kažemo da treba slušati svoje telo, nije sve matematički kad je suplementacija u pitanju.

Carni FX se pije rastvoren u 0,5 l vode jedno pola sata pre treninga, najbolje aerobnog treninga.
Sačuvana
wladaboss
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #9 poslato: Mart 14, 2014, 06:02:44 posle podne »

koristim kreatin...vezbam prvo u teretani i posle idem na trcanje..a taj Carni FX kako je najbolje da se pije s obzirom da za Dyma Burn niko ne zna da mi odgovori sa sigurnoscu kako da ga pijem..?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #8 poslato: Mart 14, 2014, 12:10:24 posle podne »

Dyma Burn treba da piješ 1 tabletu pre doručka i 1 pre treninga. Tako piješ prvih nedelju dana i onda preĂ°eš na 2-2 :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.