TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:16:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Salo u nogama?  (Pročitano 2830 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #5 poslato: Mart 18, 2014, 04:55:29 posle podne »

U pravu si, nastavicu kao i do sada. Hvala ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Mart 18, 2014, 12:03:46 posle podne »

To se opet ponavljam neće desiti. Ukoliko ti je takva genetika noge će ti uvek tako izgledati. Primera radi dosta ljudi ima dalkoe veći potencijal da razvija svoje butine sa unutrašnje strane nego sa spoljašnje. Isto tako većina daleko lakše razvija gornji deo butine, a ne toliko donji. Ovo je upravo i razlog zašto velika većina nikad ne može da postigne graĂ°u profi bildera, jer im je genetika loša za taj sport.

Sa druge strane još niko nije razvio svoje mišiće nogu, a da je to pri tome izgledalo lošije od nogu punih sala ;) Ja kažem da ih treniraš podjednako jako kao i sve ostale delove tela, jer trenutno imaš samo veliku količinu sala na nogama. Jednom kada salo nestane i kada izgradiš neku ozbiljniju mišićnu masu i noge će izgledati odlično ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #3 poslato: Mart 17, 2014, 02:33:15 posle podne »

Ma znam, nego nemam nikakve noge. Nisu cak ni toliko jake koliko mi se cini, nemam dovoljno quad-a, a unutra su popunjenije nego spolja, jos malo kolena idu na unutra pa kao da su mi X noge. Mislio sam da ce vec quad popraviti tu proporciju, ali bojim se da ne preteram.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Mart 17, 2014, 02:19:48 posle podne »

Salo se dobije i skida u zavisnosti od naše genetike. Ukoliko si takav genetski da dobiješ više sala na unutrašnjem delu butine tako će biti zauvek.

isto tako nema lokalizovanog dibijanja sala kao što nema lokalizovanog gubljenja sala. I dobijaš i skdaš samo onako kako nam to genetika odreĂ°uje.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1 poslato: Mart 17, 2014, 01:14:49 posle podne »

Ne zelim prevelike noge, ali cini mi se da sa trenutnom gradjom imam jace noge i to mi se nikako ne svidja. Medjutim BF mi je oko 20% tako da razumem da tu ima dosta sala. Zanima me da li se kod nogu salo lokalizuje sa unutrasnje strane butina gotovo uvek ili je to individualno? Bojim se da radim redovno noge pa da ispadne da kad dodjem na 10-12% BF da se to ne istopi sa nogu, a s druge strane da se poveca quad, pa eto jos gore situacije.

Znaci da li se uvek gubi salo s unutrasnje strane, a quad raste spolja (manje unutra) ili moze da se desi da tu ne izgubim salo?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.