TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 08:59:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 949 950 [951] 952 953 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1346979 puta)
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #876 poslato: April 03, 2007, 09:39:23 posle podne »

 ;D ;D ;D
mada nesto snimam nekog namrstenog u teretani nikako mi nije jasan od koje je sorte.....
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #875 poslato: April 03, 2007, 09:37:09 posle podne »

pfrrrr  ;)

ili ona stara...ja sam maca koja prede volim da se mazim,ali ako nisi dobar da te ne ogrebem pazi...  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #874 poslato: April 03, 2007, 09:34:51 posle podne »

 ;D mrnjau.....
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #873 poslato: April 03, 2007, 09:33:24 posle podne »

nije bitan macho fazon vec macor...  ;D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #872 poslato: April 03, 2007, 09:32:00 posle podne »

ali da dodam da sam jaaaako razmazena i naviknuta na mnooooogo paznje tako da macho fore u fazonu nisi bitna i ja ne pokazujem emocije kod mene nikako ne prolaze....stavise....bude skorpijicin repic da bocne..... >:(
Sačuvana
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #871 poslato: April 03, 2007, 09:30:28 posle podne »

ja sam pobrljavila sve  kriterijume sto se muskaraca tice...pitajte nekog drugog..... :-[
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #870 poslato: April 03, 2007, 09:14:04 posle podne »

Toliko se dobro slazem s zenama da sam na ivici da i ja to postanem...;)

Prepoznavsi taj jak emotivni naboj, svojstven tako zenama, na sopstvenom primeru napravio sam hitar plani davnih '80 i nasao pribeziste u BB-u. BB je bio i ostao do dana danasnjeg dobra maska za moje vise nego jake emocije sa kojima ulazim u bilo sta sto radim.

Ne zaboravite da je nekada (verujem i danas mada manje...) Macho fazon bio veoma cenjen pa sad, Hans, ecipeci, rasirite vase ruke utehe stizem!



Miki sad nas plasis ;D
Salim se naravno,bogami ja neznam gde danas prolazi taj macho fazon?Evo pitam devojke...?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #869 poslato: April 03, 2007, 08:57:06 posle podne »

nemogu sada o tome da razgovaram  ;)

nego, pogledao sam testeru, sva tri reda za 3 dana, i priznajem da sam krenuo sa negativnim predrasudama, ono cist masakr i nista pametno, ali sam se odusevio, malo treba imati guts, ali poruka je sjajna. ne volim kada se ljudi igraju "boga" ali ovo je odradjeno genijalno.

inace citam sada "tajna hanibala lektora", jel ima jos neko? pocetak bas nije nesto odradjen, ali to i nije Harisov milje, kontam kad se malo zakuva da ce biti mnogo bolje.

pozz  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
mikiveliki
Gost
« Odgovor #868 poslato: April 03, 2007, 08:50:38 posle podne »

Toliko se dobro slazem s zenama da sam na ivici da i ja to postanem...;)

Prepoznavsi taj jak emotivni naboj, svojstven tako zenama, na sopstvenom primeru napravio sam hitar plani davnih '80 i nasao pribeziste u BB-u. BB je bio i ostao do dana danasnjeg dobra maska za moje vise nego jake emocije sa kojima ulazim u bilo sta sto radim.

Ne zaboravite da je nekada (verujem i danas mada manje...) Macho fazon bio veoma cenjen pa sad, Hans, ecipeci, rasirite vase ruke utehe stizem!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #867 poslato: April 03, 2007, 08:10:25 posle podne »

Toliko se dobro slazem s zenama da sam na ivici da i ja to postanem...;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #866 poslato: April 03, 2007, 08:04:30 posle podne »

U bioskopskom mraku sa Hans-om... emotivni... nisam siguran da li je to pametno  ;D
Sačuvana
Don't settle for average!
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #865 poslato: April 03, 2007, 07:44:06 posle podne »

super, ja sam cak plakala dok sam gledala BADI-pas kosarkas! toliko....mozemo zajedbno u bioskop.... ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #864 poslato: April 03, 2007, 07:41:53 posle podne »

What to hell? :) Ja sam najveci emotivac,kunem se da sam plakao ili se bar do jaja izbedacio svaki put kad gledam terminator 2,ona predzadnja scena....Poslednji samuraj na kraju,pa gospodari 3 na kraju,pa dobio je igru isto kraj...e bre najgora sam placip... :) :) :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #863 poslato: April 03, 2007, 07:34:42 posle podne »

kontam da je dobro odradjen ali bas ne volim holivudske interpretacije anticke istorije..
JUPIDU za izjavu druga mareta..ni ja ne volim...mada nije los.....reci cu samo da sam posle filma ostala nekako zbunjena....zanimljivo....ali.....nekako....jaka osmica!

nego, gledala sam klopku, dobar ali jako negativan film....ne valja za emotivce ko sto sam ja.....drugari i ja smo posle njega samo tuzno gledali u nasa pica u kaficu...nekako nismo imali volje da pricamo i smejemo se.....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #862 poslato: April 03, 2007, 07:34:09 posle podne »

Zato sto je radjen po stripu i nije realno prikazan istorijski dogadjaj.Znaci valja,moracu odgledam :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 949 950 [951] 952 953 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 14 upita.