TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 02:26:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 1007 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1380090 puta)
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6519 poslato: Oktobar 12, 2008, 08:27:13 posle podne »

BrAtE... 4chan RULZ...realno :D :D :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Lokk1
Gost
« Odgovor #6518 poslato: Oktobar 12, 2008, 08:23:30 posle podne »

ebo te Dragan :D :)  vidim ja 4chan ostavlja posledice :D hhhhh
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6517 poslato: Oktobar 12, 2008, 08:21:03 posle podne »

Realno to sam prvo procitao hahahaha... reko sta bre ovaj Dragan prica jbt! :D :D :D

DRAGANEEEEEE!!!!! :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Lokk1
Gost
« Odgovor #6516 poslato: Oktobar 12, 2008, 08:19:07 posle podne »

nevera hahahahaha :D ... a koji si ti bolesnik realno kada primecujesh te stvari :D ... ono ://
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #6515 poslato: Oktobar 12, 2008, 08:18:13 posle podne »

gde nam je Robi :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6514 poslato: Oktobar 12, 2008, 08:15:34 posle podne »

...a kad ce neko da POPUSHI ROBIJU za silne afere itd ...

ne kontam sta si ovim hteo da kazes???


:D :D :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #6513 poslato: Oktobar 12, 2008, 08:03:43 posle podne »

MA MORA!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #6512 poslato: Oktobar 12, 2008, 07:57:59 posle podne »

aj ovako...ako hocemo da se navijachi primire jbg mora se dati primer pa da vidim kad ce da vredjaju,gadjaju i sl. slicno bih uradio i za bacanje smeca...prvi sad koji baci omot zvake-200 000 dinara kazna,ili 5 godina tvorza pa da vidite kako ce sve biti cisto...

Da se problem resi medju stokom kakva smo mi,mora tako a vi se zalite kolko ocete...napravicu plakat DOZIVOTNA ZA UROSHA!....toliko

zakon za sve mora biti isti ... ne mozesh zrtvovati ljude budalo jedna :D ... ovo shto je on uradio shto se mene tiche jeste za 10 god opushteno ... ali isto tako za ubistvo ne moze biti 5 godina da mu jebesh mater ... :// kontate :D .. a kad ce neko da popushi robiju za silne afere itd ... jebote svima kao pun kurac navijacha .. samo da kazem dabogda nam navijachi bili najveci problem ...
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #6511 poslato: Oktobar 12, 2008, 07:33:31 posle podne »

Lechic je legenda.... I kao glumac i kao chovek... On je stric od drugara mog iz BG a... nikad da ga upoznam...  :)
Sačuvana

Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #6510 poslato: Oktobar 12, 2008, 07:15:51 posle podne »

ПРАВЕДНА ДРЖАВА

Пре неколико дана деветнестогодишњи Урош Мишић осуђен је на десет година затвора због наводног покушаја убиства полицајца у цивилу на фудбалској утакмици. У медијима је представљен као хулиган који је коначно смештен тамо где заслужује, мада, нажалост, нико није озбиљно саслушао обе страну догађаја. Погрешио Урош јесте, треба да одговара, да добије казну, али заслужену, не да му се уништава живот. Изгледа да је Урошев највећи грех и несрећа то што је ушао у сукоб са полицијом, па је казна самим тим већа. До јуче, таквих казни није било Недавно, убица и силоватељ детета је добио казну која је нешто нижа од Урошеве. Где је ту правда? Можда су се казне наједном пооштриле, па је Урош први, онај на коме се сломило. Одједном се успоставља такав систем вредности где сада знамо колико некога кошта напад на униформисано лице у цивилу, али не знамо колико ће лежати онај који силује, који отме народну имовину, онај који убије?

Грех је, дакле, бити обичан човек, понешен атмосфером, цивил? Ако је правда једнака за све, зашто нико није одговарао за смрт младића у америчкој амбасади, или смрт човека на митингу радикала? То је већ заборављено, животи су угашени, а криваца нигде. Нажалост, овог пута су и електронски медији заказали, окарактерисали су Уроша као хулигана који је морао да добије и више. Не оправдавам ја Уроша, али да ли бисмо причали о овоме да се ради о неком татином сину, који је убио или претио убиством, у прошлости смо се нагледали тога? Да ли је, не мање, несрећни Трајковић, у цивилу са пиштољем поступио професионално? Или је и он жртва система померених и уврнутих вредности, који зарад скупљања политичких поена показује своју силу преко једног човека, угрожавајући и његов живот? Да ли показивање да држава ради нешто треба показивати само на фудбалском стадиону? Шта је са организованим криминалом, политичким криминалом, судским криминалом? Десет година? Ако је Урош добио десет, колико би требало да добију убице Ивана Стамболића, бар двеста година! Висока казна_ Јесте, али нека обичан грађанин зна, за убиство доживотна, са тачним бројем година које би морао одлежати да је људски век дужи. Не би се онда криминалци, који су у црно завили целу нацију, шепурили по улицама, а Урош испаштао и њихове грехе. Стиди се правдо Србије! Морамо схватити да је затвор школа у којој се врши рехабилитација, преваспитање, а не само плаћање грехова, а Урош их већ плаћа. У Урошевом случају, када постане слободан, биће већ одрастао човек који ће се тешко снаћи у друштву после толико година. Скупо ће платити цену своје грешке, непромишљеног потеза, страха због пиштоља, док ће се они са тежим кривичним делима, слободно кретати улицама. Морам да напоменем, да не би погрешно схватили, не пружам подршку било ком виду насиља, кршења закона, већ само инсистирам на чињеници да закон коначно буде исти за све. Велики број фудбалера, поштених људи тражи правду, фер и поштено суђење, са истим правима за сваког појединца. Тражећи правду за Уроша, тражимо правду за себе, за грађане, како се грешке не би понављале. Поштено суђење, нови сведоци, без притисака на
оне који покушавају да укажу на пропусте у судском процесу. У супротном, враћамо се у она времена, када се закон о вербалном деликту кажњавао палицом и Падинском Скелом.
Не слобода, већ ПРАВДА ЗА УРОША!

Бранислав Лечић
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #6509 poslato: Oktobar 12, 2008, 06:45:48 posle podne »

Dobro....sad ga pretera... i ja sam za da se decko kazni...ispao je debil realno...
Ali jbt 10god je bas mnogo...mislim jebote ljudi sa tezim zlocinima su manje dobijali...
Мудро збориш мики.
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #6508 poslato: Oktobar 12, 2008, 06:45:30 posle podne »

Gde ste ljudi?? Ova nedelja je bas mrtav dan :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6507 poslato: Oktobar 12, 2008, 05:46:45 posle podne »

MORA!

kizz :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #6506 poslato: Oktobar 12, 2008, 05:45:47 posle podne »

MORA!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6505 poslato: Oktobar 12, 2008, 05:43:57 posle podne »

Dobro....sad ga pretera... i ja sam za da se decko kazni...ispao je debil realno...
Ali jbt 10god je bas mnogo...mislim jebote ljudi sa tezim zlocinima su manje dobijali...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Stranice: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 1007 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.