TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:39:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ripped fuel  (Pročitano 4315 puta)
lady.t
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #19 poslato: April 10, 2014, 11:37:36 pre podne »

Da, da pijem ujutro poslije dorucka mi je bitna ovo drugo i ne moram hehe :-*
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: April 10, 2014, 10:33:43 pre podne »

prvo kreni 1 ujutru i 1 poslepodne.. pa onda probaj sa 2, ako ti ne smeta, nastavi sa 2 x 2...  :)

smanji kafu ako piješ, dok uzimaš sagorevač
Sačuvana
lady.t
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #17 poslato: April 10, 2014, 10:31:30 pre podne »

e super, znači po dvije kapsule, nije štetno?
jer ovdje i muškarcima po jednu daju...
hvala puno  :-*
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #16 poslato: April 10, 2014, 09:09:12 pre podne »

Da,da,stimulansni je. Možeš da piješ kako ti je MightyMO napisala ili jednu dozu ujutru pre doručka ,a drugu popodne (sad ne znam kada treniraš).
Ali poenta je da drugu dozu ne piješ posle 16-17h,upravo zbog tih stimulativnih dejstava.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: April 10, 2014, 08:53:14 pre podne »

Najbitnije je da sagorevač popiješ pre treninga, daće ti dodatnu energiju i ima najviše efekta... nemoj više od 4 kapsule dnevno, najbolje da budu 2 x 2 rasporeĂ°eno u toku dana, npr dve pre doručka ili jutarnjeg treninga i 2 poslepodne ili pre poslepodnevnog treninga.   Pošto je kratak period u pitanju, pij svaki dan istu dozu 4 kapsule, naravno ako ti ne smeta zbog kofeina.

Pojačaj unos tečnosti, vode pre svega, možeš iscediti i limun i grejp u vodu... oba su jako dobra za mršavljenje a i malo će ti smanjiti apetit.

Za doručak možeš npr ovsenu kašu sama da napraviš, na primer, samlevene ovsene preliješ vrelom vodom (malo vode) i dodaš rendanu jabuku iii cimet... ili suvo grožĂ°e tek tek...  možeš eksperimentisati
ovo je dobar izvor vlakana i složenih ugljenih hidrata i zasitiće te.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #14 poslato: April 09, 2014, 11:26:10 posle podne »

Ni meni se ova ishrana ne svidja, ali mogu razumeti ako ces se drzati toga samo u narednom periodu, tih mesec dana. Preko toga verujem da nece biti dobro po tvoje zdravlje a verovatno ce i efekti poceti da izostaju jer ce se metabolizam usporiti.
Sačuvana
lady.t
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #13 poslato: April 09, 2014, 09:24:15 posle podne »

http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/TL1188-Ripped-Fuel-Extreme.html
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #12 poslato: April 09, 2014, 09:18:03 posle podne »

Ovsene,ella sir,belanca,povrće..... Da li je to stimulansni sagorevač?
Sačuvana
lady.t
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #11 poslato: April 09, 2014, 08:05:39 posle podne »

i sta vi prporucujete kao dorucak?
a kapsule da pijem ujutro prije svega i uvece jel? po jednu?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #10 poslato: April 09, 2014, 06:17:48 posle podne »

Aha,ok onda. Jer da su im brojke bitne,sa tim preteranim treniranjem možda ne bi uspela da smanjiš kilažu.
Nemoj sad preterivati zato što ti rezultati trebaju brzo :) Napravi neki plan i program.
Sačuvana
lady.t
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #9 poslato: April 09, 2014, 06:03:41 posle podne »

Nije im bitna vaga...  :) inace je u pitanju neki izbor
 :D mislim da ce mi pomoc ove kapsule jer su stvarno odje svi odusevljeni njima a bitno mi je da se zategnem bar malo
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #8 poslato: April 09, 2014, 05:40:32 posle podne »

Možeš ubaciti trčanje pre doručka,ali ja ipak mislim da je bolje da imaš dva redovna treninga u toku dana. A i generalno,zašto si se toliko opteretila za ta 2 kg kada imaš vremena na pretek? :) Ubaci više kardia,smanji teretanu...Da li će njima za modeling biti bitna brojka na vagi u odnosu na tvoj izgled?
« Poslednja izmena: April 09, 2014, 06:16:17 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
lady.t
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #7 poslato: April 09, 2014, 12:42:42 posle podne »

jeste, odricanja su velika...  >:(
A kakvu ishranu mi ti preporučuješ? I kada kapsule da pijem?
trcanje mi bas prija pa bi ujutro prije dorucka radije trcala a trening radila popodne
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: April 09, 2014, 11:59:06 pre podne »

imala sam jednu manekenku na treninzima jedno vreme i to je strašno šta je ona morala da trpi i koliko je mučila sebe i svoje telo...  ne kažem da si ti manekenka ali to menja situaciju znatno...

jedeš jako malo hrane, količinski... može doći do toga da ti se uspori metabolizam... mlada si i treba više kalorija da unosiš. Ti uopšte nemaš ugljenih hidrata (žitarice, pirinač, krompir....)  tj od hidrata sve što imaš je dvopek za doručak...

meni se ne sviĂ°a ova ishrana, suviše je agresivna i niskokalorična. 

Što se tiče kardio treninga najbolje bi bilo da ga radiš posle treninga sa tegovima (zagrevanje je ok),  i možeš da produžiš trajanje ali smanjiš intenzitet, možeš i ujutru takoĂ°e ako ti prija.  Treba da imaš osećaj da ne ostaješ bez daha već da možeš normalno da govoriš u isto vreme.  Da imaš osećaj da bi mogla tako 2 sata...

da li radiš kardio u teretani?  pored trčanja, bilo bi idealno da kombinuješ sprave poput eliptičnog trenažera, bajsa, stepera, a na traci je odlično i hodanje uzbrdo.   Na ovim spravama možeš lakše da kontrolišeš puls i svaka sprava pogaĂ°a različito grupe mišića.
Sačuvana
lady.t
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #5 poslato: April 09, 2014, 10:48:47 pre podne »

Otrpilike mi dan izgleda ovako ustanem u 7ipo popijem donat mg(za probavu, samo casu te vode) doruckujem - integralni dvopek(5kom.), 20g maslaca i kiselo mlijeko... popijem kafu crnu bez secera i onda radim nesto do 12, u 12 mi je rucak (povrce-grilovano ili zelena salata i tuna iz konzerve ili piletina) i u 6 mi je vecera - samo salata neka...

na trening odem oko 3,4h, radim zagrijavanje na biciklo 15min. onda radim vjezbe (1 dan rukem, 1 dan noge i svaki dan za stomak) i svaki dan nakon vjezbi pola sata na traku 6-7km/h brzine.

Posto imam neki izbor sto se tice modelinga 11tog maja, htjela sam do tad pojacat trening (ili da trcim ujutro prije dorucka i trening oko 4, ili 2x dnevno trening) i promijenit ishranu ako je to potrebno. Ovaj nacin ishrane je dala doktorica '' hrono ishrana ''

i naravno, znam da je mjesec dana relativno kratak period, nego sam napisala dolje, ne nadam se da ce se sve u potpunosti srediti nego koliko toliko da se priblizim tom nekom cilju :)
« Poslednja izmena: April 09, 2014, 10:53:54 pre podne od strane lady.t » Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 17 upita.