TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 05:02:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet  (Pročitano 7062 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: April 07, 2014, 08:59:17 pre podne »

Assault i Xpand ipak ispred Blood-a. Bar po mom iskustvu.

Stari šok ih sve šiša i to za klasu barem.Nažalost ovde ne može više stari da se naĂ°e pa ni ovaj novi nije posebno jak.Ako ćemo iskreno i xpand je daleko od starog ali šta je tu je moramo se snalaziti.
A ako neko ide u Ameriku neka mi se javi pa da mu naručim pakovanje Shocka :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #30 poslato: April 07, 2014, 06:38:36 pre podne »

Assault i Xpand ipak ispred Blood-a. Bar po mom iskustvu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #29 poslato: April 06, 2014, 05:11:06 posle podne »

Super ti je i Hot Blood i Assault i XPand. E sad,gledaj da uzmeš prvo jednu kesicu od tih koji imaju uopšte mala pakovanja,pa da vidiš koliko ćeš osetiti dejstvo. Jer različiti NO reaktori,različito utiču na ljude .
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: April 05, 2014, 09:21:47 posle podne »

Storm je kao Shock samo bez stimulansa.Probaj Hot blood isto je ok, samo što Shock therapy je po meni br jedan.
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #27 poslato: April 05, 2014, 07:31:48 posle podne »

@Zoltan Kozma: To je onda bio pravi NO :)
Nego me interesuje koji je jos NO dobar,msm pored pump-a i shock-a za koji su mi svi rekli da su medju najboljima,postoji li neki jos koji je u klasi sa njima ili mozda i bolji,cisto da znam za kasnije kad budem uzimao?iskustva sa drugim reaktorima...i jel neko imao iskustva sa Storm-om?
« Poslednja izmena: April 05, 2014, 07:37:08 posle podne od strane ristospeed » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #26 poslato: April 05, 2014, 09:39:44 pre podne »

E da si imao prilike da probaš stari Shock tek onda bi vide šta je reaktor.Ovaj novi nije ni blizu starog ali ako se baš mora može da proĂ°e.
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #25 poslato: April 04, 2014, 07:45:57 posle podne »

@Robert: jesam uzeo sam super pump max.Pa razmisljao sam se izmedju ova dva i pump max sam uzeo samo zato sto sam shock terapy pio zadnja tri puta .
Pump max je bio prvi reaktor koji sam pio i tada sam stvarno bio zadovoljan,posle toga sam uzeo nano vapor sa kojim sa bio razocaran,pa par puta shock terapy i evo sad sam uzeo pump max ponovo pre par dana,ali iskreno zadovoljniji sam mnogo sa shock terapy-jem osecam da imam vise energije i snage na treningu,bolja pumpa,bolja vaskularnost prosto osecam da je jaci od pump max-a barem meni tako deluje...tako da od sad pa nadalje samo shock terapy i nista vise :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: April 04, 2014, 05:24:26 posle podne »

@ristospeed

Jesi li uspeo da se odlučiš koji ćeš NO uzeti? :) Glavna dilema bila je izmeĂ°u Super Pump Maxa i Shocka, je l' da?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #23 poslato: April 04, 2014, 09:23:23 pre podne »

Tako sam i pio kre-akalyn pre nego sto sam uzeo NO,pre i posle treninga....a sto se tice toga da treba biti obazriv ja NO pijem vec zadnjih 6-7 meseci skoro svaki dan osim nedelje kad ne vezbam ,oko nove godine sam napravio pauzu od mesecak dana kad nisam vezbao,i sad sam napravio pauzu od mesec dana.Da li je NO stetan ako se pije svaki dan msm cesto kao sto ja pijem,treniram dobro i trudim se da svaki trening odradim najbolje sto mogu tako da mi je svaki trening dosta iscrpljujuci...?
Pitam ovo zato sto planiram u narednih par meseci svaki mesec da uzmem NO i whey?!
Zavisi od proizvodjaca i komponenti koje sadrze.pre sam za opciju uzeti ih danima kada se rade intezivniji treninzi i ne svaki dan.Oni daju osecaj vestacke snage I agresivni su i mislim da u rekreativnom sportu imaju previse ucesca.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: April 04, 2014, 09:05:58 pre podne »

NO suplementi su svakako najjači u svojoj kategoriji.Kada ovo kažem mislim po svom sastavu to jest raznoraznim stimulansima koje sadrže pogotovu ove novije generacije.Iz tog razloga nije baš preporučljivo da se koriste mesecima bez prekida već posle jedne kutije,najviše dve potrebna je pauza od najmanje dve nedelje do mesec dana.

Ovo su inače suplemnti koji baš i nisu za svakoga jer ukoliko se pretera sa doziranjem može doći do nekih neželjenih efekata.
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #21 poslato: April 03, 2014, 08:59:24 posle podne »

Tako sam i pio kre-akalyn pre nego sto sam uzeo NO,pre i posle treninga....a sto se tice toga da treba biti obazriv ja NO pijem vec zadnjih 6-7 meseci skoro svaki dan osim nedelje kad ne vezbam ,oko nove godine sam napravio pauzu od mesecak dana kad nisam vezbao,i sad sam napravio pauzu od mesec dana.Da li je NO stetan ako se pije svaki dan msm cesto kao sto ja pijem,treniram dobro i trudim se da svaki trening odradim najbolje sto mogu tako da mi je svaki trening dosta iscrpljujuci...?
Pitam ovo zato sto planiram u narednih par meseci svaki mesec da uzmem NO i whey?!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: April 03, 2014, 08:05:11 posle podne »

Treba biti obazriv i sa NO reaktorom,mozda ne moras da ga umas pre svakog treninga a u tom slucaju keratin ides I pre treninga
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #19 poslato: April 03, 2014, 07:40:22 posle podne »

Uzimacu onda samo posle treninga...tako cu ga imati jedno mesecak dana taman koliko cu imati i whey i NO...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #18 poslato: April 03, 2014, 06:15:37 pre podne »

Pa ako NO u sebi ima kreatina,a vecina njih ima,onda kre alkalin uzmes samo posle
Sačuvana
ristospeed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #17 poslato: April 02, 2014, 10:31:45 posle podne »

@Zoltan Kozma-i ja sad kad malo bolje razmislim ne bih bio zadovoljan vrvt,ali uzecu ga kad dodje period da nemam za reaktor pa cu videti kako ce da me radi.
Ipak sam ja uzeo ponovo NO i whey...to mi je proverena kombinacija :)
NO pre treninga whey sa dekstrozom i kre-akalyn posle...razmisljam se samo oko toga da pijem kre-akalyn i pre i posle treninga,pre treninga sa NO posle sa whey-om.Da li mi je pametnije to ili da ostanem pri tome samo posle treninga?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 19 upita.