TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395174 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 07:08:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet strucne osobe oko koriscenja Suplementacije  (Pročitano 5567 puta)
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #27 poslato: April 06, 2014, 11:18:41 posle podne »

Pa ovaj kosta 8300 :) Nije mi bitna cena,samo da je kvalitetan :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #26 poslato: April 05, 2014, 07:07:45 posle podne »

Dobro ej da menjaš proteine s vreemena na vreme. Do koliko bi para dao za protein? Pa da ti naĂ°emo neki u toj ceni :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #25 poslato: April 04, 2014, 11:29:52 pre podne »

Ako ti odgovara i preparat i cena zasto menjati, nastavi sa njim. Ako ti dosadi uvek mozemo predloziti neki drugi. :-)
Sačuvana
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #24 poslato: Mart 30, 2014, 06:41:03 posle podne »

Planiram da nastavim sa GOLD WHEY STANDARD :) Razmisljao sam da promenim proizvodjaca,al' ne znam za koji da se odlucim,a sa gold whey sam zadovoljan :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Mart 29, 2014, 08:08:54 posle podne »

Manjane, koji whey sada koristiš? Znam koji si koristio ranije, ali ne znam sada kakvo je stanje. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #22 poslato: Mart 29, 2014, 06:26:42 posle podne »

Super :) Samo napred,ishrana i treninzi i biće uspeha :) Javljaj kako dalje napreduješ.
Sačuvana
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #21 poslato: Mart 28, 2014, 10:24:03 posle podne »

Samo da se javim .. Zavrsio sam sa kreatinom,zadovoljan sam..Napredovao sam jos 3kg :) Planiram opet u Junu da porucim jos jednu kanticu,do tad nastavljam sa proteinom :) Pomogao mi je dosta,povecao sam tezine i vidi se ocigledan napredak :)
Sačuvana
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #20 poslato: Februar 09, 2014, 12:28:39 pre podne »

Hvala vam puno na savetima :) Povremeno cu vam javljati kako napredujem. Pozdrav :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #19 poslato: Februar 08, 2014, 11:43:30 posle podne »

Samo da se javim. Krenuo sam sa kreatinom,kao sto ste rekli,jednom dnevno sam pio,posle treninga.Nisam imao problema,od ponedeljka planiram da krenem da pijem 2x dnevno. Samo me zanima,da li mogu posle treninga kreatin i protein da pijem?

Odlicno, onda mozes nastaviti normalno da uzimas. Dusan ti je vec napisao, mozes ih uzeti zajedno, ne smetaju jedan drugom.

Mozes nam kroz neko vreme napisati i kako si zadovoljan kreatinom, kako napredujes.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #18 poslato: Februar 08, 2014, 06:00:10 posle podne »

Samo da se javim. Krenuo sam sa kreatinom,kao sto ste rekli,jednom dnevno sam pio,posle treninga.Nisam imao problema,od ponedeljka planiram da krenem da pijem 2x dnevno. Samo me zanima,da li mogu posle treninga kreatin i protein da pijem?
Super.Onda počni da piješ 5g pre i 5g posle treninga,posle treninga i treba da piješ protein i kreatin.Sipaš posle treninga kreatin,dekstrozu i protein u sejker i popijes :)
Sačuvana
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #17 poslato: Februar 08, 2014, 05:44:56 posle podne »

Samo da se javim. Krenuo sam sa kreatinom,kao sto ste rekli,jednom dnevno sam pio,posle treninga.Nisam imao problema,od ponedeljka planiram da krenem da pijem 2x dnevno. Samo me zanima,da li mogu posle treninga kreatin i protein da pijem?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #16 poslato: Januar 20, 2014, 11:32:17 posle podne »

Tako je, za pocetak samo jednom dnevno, pa ces onda nastaviti normalno ako ne bude problema.

Ova preporucena upotreba ( 4 puta po 5 g ) je punjenje, a to nije obavezno raditi po novijim smernicama.

Javi kad budes krenuo sa kreatinom kako ide, nadam se da nece biti problema.
Sačuvana
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #15 poslato: Januar 18, 2014, 06:15:01 posle podne »

Za ovaj kreatin "ULT Creatine Monohydrate" sto porucujem pise : Prvih 5 dana 4 dozirne merice (4 x5 g) na prazan stomak a kasnije 2 dozirne merice (ujutru i posle treninga). Za bolji efekat kreatin mešati sa dekstrozom . A posto ste rekli postepeno da uzimam,je l' mogu prvu nedelju samo pred trening da popijem kreatin,a posle treninga protein? Pa ako bude sve ok,posle da nastavim normalno da koristim kreatin?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #14 poslato: Januar 16, 2014, 11:19:08 posle podne »

Dobro, samo jos jednom naglasavam postepeno kreni sa kreatinom. Da li znas kad i kako treba da uzimas suplemente?
Sačuvana
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #13 poslato: Januar 16, 2014, 01:55:21 posle podne »

Malo kasnim sa odgovorom,nisam bio u mogucnosti ovih dana da posetim forum zbog posla.Nisam imao ovih dana problema zbog vremena..Na kraju sam se i odlucio za monohidrat. Vodim racuna o ishrani,jedem po 5,6x na dan. A kreatin cu da porucim ovih dana i da pocnem da ga koristim. Trenutno pijem protein,a nameravam da ga kombinujem sa kreatinom
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.