TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:44:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kombinacija i vase misljenje  (Pročitano 43643 puta)
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #15 poslato: April 23, 2014, 04:14:12 posle podne »

Reci nam za početak šta piješ trenutno od suplemenata i šta treniraš?
kreatin-scimuscle Hemocell,protein scitec 100% whey professional crveni.. Znaci treniram jedan dan push-propadanje,sklekovi,svi nacini,drugi dan pull-zgibovi i bucice,svi nacini,treci dan trbusnjaci i ponekad trcanje... Sada cu od 1. u teretanu krenuti...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #14 poslato: April 23, 2014, 03:58:41 posle podne »

Reci nam za početak šta piješ trenutno od suplemenata i šta treniraš?
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #13 poslato: April 23, 2014, 02:23:51 posle podne »

Opet ja.. :) sta treba piti u toku treninga? Obicnu vodu,amino kiseline,vodu sa dekstrozom..? Nasao sam jednu temu o tome na forumu ali je velika kolicina suplemenata tu napisana,i pre i posle treninga,a ja ne koristim vecinu od toga...
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #12 poslato: April 23, 2014, 09:48:36 pre podne »

Ovo sto sam ti napisao je osnova i drzi se toga,sve ostalo ce biti nadogradnja koja ce pomoci da napredujes vremenom.Budi uporan i istrajan i imaj kontinuitet u svemu pocev od treninga ishrane ,kasnije suplementacije i oporavka.
Sta da kazem sem hvala i dacu sve od sebe.. Tu sam,javljacu se,pitacu sta me bude zanimalo i nadam se da ci dobiti ovakve odgovore.. :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: April 23, 2014, 09:38:42 pre podne »

Ovo sto sam ti napisao je osnova i drzi se toga,sve ostalo ce biti nadogradnja koja ce pomoci da napredujes vremenom.Budi uporan i istrajan i imaj kontinuitet u svemu pocev od treninga ishrane ,kasnije suplementacije i oporavka.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #10 poslato: April 23, 2014, 09:28:19 pre podne »

Tvoj kalorijski unos mora biti u rasponu od 2500 do 3000 cal dnevno,50% iz slozenih ugljenih hidrata 35% protein ,15% masti.Dobio si vec preporuku izbora namirnica ,rasporedi to u 4 obroka i 2 uzine i pocni sa 4 treninga nedeljno u teretani.Nauci prvo pravilno da izvodis vezbe,pravilno da dises.Sto se suplementacije tice tvoj vezbacki staz ne postoji tako da pozabavi se prvo sa ovim sto sam ti napisao.
hvala za savet i sto si se ukljucio. Pokusacu veceras sve da sracunam i slozim i da pocnem sto vise da se pridrzavam toga,za pocetak.. Verujem da ce kasnije vec sve ici samo od sebe,ali je sada na pocetku zeznuto.. :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: April 23, 2014, 09:12:50 pre podne »

Tvoj kalorijski unos mora biti u rasponu od 2500 do 3000 cal dnevno,50% iz slozenih ugljenih hidrata 35% protein ,15% masti.Dobio si vec preporuku izbora namirnica ,rasporedi to u 4 obroka i 2 uzine i pocni sa 4 treninga nedeljno u teretani.Nauci prvo pravilno da izvodis vezbe,pravilno da dises.Sto se suplementacije tice tvoj vezbacki staz ne postoji tako da pozabavi se prvo sa ovim sto sam ti napisao.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #8 poslato: April 23, 2014, 08:44:30 pre podne »

hvala druze. :) i gledam da jedem sto vise voca i povrca,a za ovo ostalo cu poslusati.. Jel bitno da jedem tacno po obrocima,a ne da jedem kada god mi se jede? I jos nesto-tvoje misljenje,whey da li da uzimam samo posle treninga ili ujutru i posle treninga?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: April 23, 2014, 08:10:52 pre podne »

Za kvalitetnu misicnu masu ti treba dosta kalorija iz kvalitetnih izvora. U godinama si kada je mozda rano da pocnes da menjas ishranu iz korena, ali ces pronaci na forumu da mileram,kackavalj,cajna,plazma i ostale stvari nisu bas najsrecniji izbor namirnica. Kada god mozes gledaj da pojedes kuvana/pecena jaja, cisto meso (crveno,belo,riba), da jedes ovsene sa jogurtom sa nizim procentom mm, orasasto i obicno voce, povrca puno. Sto se tice kreatina, u danima kada treniras uzimaj 5 grama pre treninga jedno pola sata i 5 grama posle treninga sa whey-om i dex-om ili sa gejnerom bez dex-a. Kada ne treniras samo 5 grama ujutru.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #6 poslato: April 23, 2014, 07:37:25 pre podne »

ok.. Nemam odredjeno,jos uvek.. Za dorucak napravim neki sendvic,recimo mileram,cajna,paradajz,kackavalj,jogurt,tunjevina... Za uzinu pojedem musli  i sl,za rucak ne mogu da uticem,sta god kuvano da se spremi.. Za drugu uzinu pojedem tunjevinu i za veceru skuvam neki omlet ili 3-4 jajeta pa izgnjecim i tako jedem...i cesto posle obroka pojedem bananu-dve... Trening mi je uglavnom u periodu od 4 do 8,kako kada se uklopim sa poslom. Kreatin popijem oko pola sata pre treninga 5g sa dekstrozom,protein odma posle treninga sa vodom... Nadam se da sam sada napisao kako treba... I usput da pitam jel kreatin dovoljno da uzimam samo 5g pre treninga,posto sam nalazio i da treba da se pije i 5g posle treninga..?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #5 poslato: April 23, 2014, 06:26:54 pre podne »

Ovo sto si napisao je poprilicno sturo, napisi po obrocima sta jedes i kada, i kada ti je trening. Bonzite,Corny, a pogotovo Plazma nisu bas nesto sto ce ti neko sa foruma preporuciti. Detaljnije napisi pa cemo ti pomoci.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #4 poslato: April 22, 2014, 10:21:53 posle podne »

 ???
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #3 poslato: April 22, 2014, 09:49:11 pre podne »

jasno.. Naravno,i mislio sam o teretani,slazem se i krenucu... Na sta si mislio 4-5 dana treninga u teretani? 4-5 termina? Posto sam mislio kada krenem da isto radim 3 dana pa jedan dan da odmaram.. A ishrana-pa gledam sto 'zdraviju' hranu da jedem..banane,od dezerta ugl ovo sa zitaricama-bonzita,corni big i sl,plazma... Meso,mleko,jaja,jogurt,jedem dosta sardine... Izbegavam slatkise,gazirano ne pijem uopste...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: April 22, 2014, 08:55:24 pre podne »

Vecina ce ti preporuciti vezbanje u teretani zbog kvalitetnijeg (ravnomernijeg) razvoja svih misicnih partija.
I ja bih ti isto preporucio 4-5 dana treninga u teretani,ali na tebi je da odlucis. Kombinacija kreatin i whey ili kreatin i gejner je neka osnova za misicnu masu,ali uz kvalitetnu ishranu. Napisi kako se hranis, eventualno postavi slike pa ce biti lakse da te ekipa sa foruma posavetuje.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #1 poslato: April 22, 2014, 07:49:42 pre podne »

:) Pozdrav ljudi,posto sam nov ovde prvo da se predstavim-zovem se Stefan,iz Zemuna sam,94 god.,visok sam oko 170cm i imam oko 70kg.. E sada-treniram jedno mesec i po dana do sada,ne idem u teretanu vec ovako samostalno.. Jedan dan radim push-propadanje,sklekovi,na sve nacine,u serijama... Drugi dan pull-zgibovi,bucice,takodje na sve nacine i u serijama... Treci dan radim trbusnjake i ponekad trcim... Cilj mi je misicna masa... Koristim scimuscle-ov kreatin Hemocell i od iste firme gainer NitroMax,pri kraju je vec pa sam mislio da uzmem neki whey ovih dana pa da nastavim sa njim i istim kreatinom... Sta vi mislite o,svemu tome? :
Sačuvana
Stranice: 1 ... 12 13 [14] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.201 sekundi sa 18 upita.