TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:51:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kombinacija i vase misljenje  (Pročitano 43656 puta)
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #75 poslato: Maj 08, 2014, 05:03:44 posle podne »

Pa mislio sam da ce odjednom to sve doci pre treninga,ali je ovo sve doslo postepeno u treningu... :)
@ MightyMO - Ne razumem na sta tacno mislis..? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #74 poslato: Maj 08, 2014, 11:59:24 pre podne »

pa da, nekad je "problem" u neodgovarajućoj ishrani, nekad u treningu, nekad u neodgovarajućem suplementu, a vrlo često i u očekivanjima :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #73 poslato: Maj 08, 2014, 06:48:46 pre podne »

I mene zanima  :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #72 poslato: Maj 07, 2014, 05:44:59 posle podne »

A čekaj,ako si osetio dodatnu energiju,snagu i izdžljivost,šta je onda taj bum što spominješ? :)
« Poslednja izmena: Maj 08, 2014, 07:06:08 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #71 poslato: Maj 07, 2014, 05:20:48 posle podne »

naravno, slobodno možeš da podeliš tvoje utiske sa nama u vezi bilo kod preparata!

što se tiče NO reaktora, različita su mišljenja i iskustva... i nekome više odgovara jedno, nekome drugo i tu ima malo i do eksperimentisanja :)   zavisi takoĂ°e i od unosa ugljenih hidrata u toku dana...   da li si probao još neki reaktor?
Pa da,sigurno svakome drugacije lezi... Nisam ,ovo mi je prvi,pa sam napisao prve utiske koriscenja NO reaktora da vidim da li je sve kako treba,pa cemo videti za dalje.. svidja mi je Xpand,ispunio je moja ocekivanje (opet ponavaljam-za ovaj prvi put),ali cu verovatno posle njega uzeti i neki drugi da probam,verovatno Shock Therapy.. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #70 poslato: Maj 07, 2014, 05:14:57 posle podne »

naravno, slobodno možeš da podeliš tvoje utiske sa nama u vezi bilo kod preparata!

što se tiče NO reaktora, različita su mišljenja i iskustva... i nekome više odgovara jedno, nekome drugo i tu ima malo i do eksperimentisanja :)   zavisi takoĂ°e i od unosa ugljenih hidrata u toku dana...   da li si probao još neki reaktor?
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #69 poslato: Maj 07, 2014, 05:09:45 posle podne »

Kupio sam Dymatize Xpand 2x... Hteo bi sa vama da podelim utiske (koliko je to moguce) posle prvog koriscenja,iako pretpostavljam da ce posle par koriscenja rezultati biti veci... Ukus nema sta da komentarisem (uzeo sam ukus mandarina-narandza),sjajan je,u vodi se bas bas lako rastvara. Iskreno,ocekivao sam BUM efekat oko pola sata nakon sto ga popijem,ali toga nije bilo.. oseti se promena u zelji za treningom i u raspolozivoj snazi,bas se osecas kao da si popio samu energiju... mogao sam da radim vise (teze) nego obicno,uz manji napor i lakse.. Malo drhte ruke pre treninga,kao da je u njima neka napetost i nekako si brzi i temperamentniji...kazem jos jednom,ocekivao sam BUM koga nije bilo (ovaj prvi put),ali se u treningu osetilo poboljsanje,napredak i visak energije. Verujem da ce posle vise uzimanja rezultati biti eksplozivniji,ali videcemo. To je moje misljenje posle prvog konzumiranja ovog suplementa. :)
« Poslednja izmena: Maj 07, 2014, 05:11:21 posle podne od strane stefke.the.doctor » Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #68 poslato: Maj 07, 2014, 07:10:49 pre podne »

E,to je još jedna stvar.Ljudi najčešće naprave tu grešku pri prelasku na dijetu odnosno pravilnu ishranu.
Ako se unosili mnogo šećera i naglo potpuno prestanu. Tvoj organizam nije navikao na to i loše utiče i na tebe.Tako da samo postepeno smanjuj slatko,to je vrlo bitno. I onda na kraju ga ili totalno izbaci,ili ostani na toj štangli :)
Vazi,poslusacu.. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #67 poslato: Maj 06, 2014, 05:53:15 posle podne »

E,to je još jedna stvar.Ljudi najčešće naprave tu grešku pri prelasku na dijetu odnosno pravilnu ishranu.
Ako se unosili mnogo šećera i naglo potpuno prestanu. Tvoj organizam nije navikao na to i loše utiče i na tebe.Tako da samo postepeno smanjuj slatko,to je vrlo bitno. I onda na kraju ga ili totalno izbaci,ili ostani na toj štangli :)
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #66 poslato: Maj 05, 2014, 06:07:34 posle podne »

Mislim da će ti većina reći kako BI smetalo,ali po meni to nema nikakve veze :D Ništa ti neće biti od jedne štangle čokolade,ali svakako onda uračunaj i tu u svoj dnevni kalorijski unos,tako ćepš znati da si i dalje u deficitu i da ti ta čokolada neće ništa smetati. I naravno,to jedi uz užinu,neko voće,tako nešto.A ne uz obrok.
Vazi,hvala.. inace sam stalno jeo slatko kao ludak,pa mi sada ovo naglo.. :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #65 poslato: Maj 05, 2014, 08:22:09 pre podne »

Mislim da će ti većina reći kako BI smetalo,ali po meni to nema nikakve veze :D Ništa ti neće biti od jedne štangle čokolade,ali svakako onda uračunaj i tu u svoj dnevni kalorijski unos,tako ćepš znati da si i dalje u deficitu i da ti ta čokolada neće ništa smetati. I naravno,to jedi uz užinu,neko voće,tako nešto.A ne uz obrok.
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #64 poslato: Maj 05, 2014, 05:08:36 pre podne »

Pa hvala Bogu :D Nema na čemu,tu smo da pomognemo :)
Hvala druze :) Jos nesto...jel bi smetalo kada bi ponekada uzeo neku cokoladicu da se zasladim? jednu stanglicu kinder cokolade ili tako nesto..?
« Poslednja izmena: Maj 05, 2014, 05:18:11 pre podne od strane stefke.the.doctor » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #63 poslato: Maj 04, 2014, 08:53:59 posle podne »

Pa hvala Bogu :D Nema na čemu,tu smo da pomognemo :)
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #62 poslato: Maj 04, 2014, 06:22:56 posle podne »

Vazi,hvala na odgovorima... tako sam i uradio-danas sam pauzirao pa sutra u akciju.. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #61 poslato: Maj 04, 2014, 04:17:08 posle podne »

Pa da,samo prebaci za ponedeljak. Nemoj se opterećivati time kad je koji dan,tj. dan pauze. I ako se desi da povežeš više treninga nego što si planirao,nema veze. Kao što i nije loše da napraviš dan pauze onda kad po telu osetiš,a ne striktno odreĂ°enim danom u nedelji.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 19 upita.