TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:44:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteinske poslastice  (Pročitano 15842 puta)
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #68 poslato: Avgust 09, 2015, 02:50:14 posle podne »

Ma dobro, mozes sebi da das malo prostora za tako nesto. Samo sto sam ja vise da pojedem nesto nego da ljustim alkohol (ne volim alkohol pa i zbog toga). :D
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #67 poslato: Avgust 08, 2015, 08:37:56 posle podne »

Sta znam, ne pijem mnogo i to je kad je sutra dan odmora pa ono malo sa drugarima pa se sprdamo.
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #66 poslato: Avgust 08, 2015, 08:35:29 posle podne »

Bolje da pojedes pljesku ili teski junk nego da pijes. Barem je tako kod mene.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #65 poslato: Avgust 08, 2015, 07:21:52 posle podne »

Pa dobro, polako dok se uhodam pa cu eksperimentisem na danima odmora.
A nije tako crno, petkom se zarakija malo i tako.
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2015, 08:24:00 posle podne od strane leevu » Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #64 poslato: Avgust 08, 2015, 07:08:14 posle podne »

levu IIFYM strikes!!!


edit: vidim da si stavio novi post, pa brate voce unosim zbog drugih stvari, a ne zbog tog prostog secera, barem nesto da izvucem iz toga, a i uvek tu jednu focku uklopim tako da nije problem.
I ne znam sta je greska pojesi i 1 vocku na dijeti, pa i casu mleka, ako se sve uklapa :D

A ako se ti bas kao pocetnik strogo drzis toga, pazi da ti ne dosadi brzo, nismo takmicari, jednom se zivi.
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2015, 07:14:53 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #63 poslato: Avgust 08, 2015, 07:07:59 posle podne »

Slazem se, pa sta znam ja imam tu neku strogu prirodu pa kad se neceg drzim onda idem skoro do kraja bukvalno moram da se teram da npr. uzmem nekad voce ako znam da mi je beskoristan taj prost uh i rast insulina. Hvala na odgovorima dobijam ideju kako ovo uklopiti nekad.
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #62 poslato: Avgust 08, 2015, 06:43:20 posle podne »

Za whey ne mora da se ima i ko ti kaze obrnuto veruj mi da te laze.
Mora da se ima za hranu i ja cu pre da dam pare za hranu i da imam da jedem svaki dan meso i jaja i tako unesem dovoljno proteine nego da cirkam whey i jedem pastetu. Razmisli malo.

Ne znam da li ce whey da da sladoled efekat, ali Eskimko je cisto da malo ubijes monotoniju Ella sira. Ako hoces Ellu sa Eskimkom onda muti sa vodom umesto sa mlekom i posle samo Ellu dodaj.  
Da, prosti uh se uzimaju posle treninga ali ako on hoce da pojede bananu zasto da ne? Nije smak sveta niti izlazi sutra na binu pa da izbaci voce skroz. Sve u granicama normale je u redu, ne treba preterivati. Ja npr. voce ne jedem mnogo, uzmem po nekad breskvu, bananu, jabuku ili nesto cetvrto.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #61 poslato: Avgust 08, 2015, 06:10:09 posle podne »

Za to mora da se ima, a da l ce whey da da taj sladoled efekat i je l treba iz mleka racunati i uh i mast a za bananu pitam posto cujem da prost uh valja posle treninga samo jer sta ce ti skok insulina za dz.
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #60 poslato: Avgust 08, 2015, 05:46:44 posle podne »

Slazem se da je whey najbolja opcija, ali sta kada se nema i mora da se trazi kakva takva alternativa. :D
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #59 poslato: Avgust 08, 2015, 05:31:45 posle podne »

Ja mislio da ubacis celo pakovanje. Ipak je najbolja opcija whey ali nece niko da se zamasti od kasicice eskimka :)
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #58 poslato: Avgust 08, 2015, 05:19:37 posle podne »

Eskimko je cist secer. Pozadi na pakovanju pise nutritivna vrednost za 100g gotovog proizvoda. (Napravljenog sa mlekom) a ne nutritivna vrednost za 100g praha. Za kasicicu nije strasno ali ne ide da cantawait pokvaris elu pakovanjem eskimka.

Ma naravno da necu 100g praha da ubacim u Ellu, ali par kasicica sto da ne?
Bude kao sladoled kada se zaledi, 12g proteina (100g Elle) i par grama UH. :)
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #57 poslato: Avgust 08, 2015, 05:10:35 posle podne »

Pa da, al opet jedna-dve kasicice, nista strasno, ubacim jednu u ellu i to je to :)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #56 poslato: Avgust 08, 2015, 05:03:19 posle podne »

Eskimko je cist secer. Pozadi na pakovanju pise nutritivna vrednost za 100g gotovog proizvoda. (Napravljenog sa mlekom) a ne nutritivna vrednost za 100g praha. Za kasicicu nije strasno ali ne ide da cantawait pokvaris elu pakovanjem eskimka.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #55 poslato: Avgust 08, 2015, 04:47:23 posle podne »

Pa kakve veze ima sto je banana prost hidrat? Nece me jedna vocka dnevno ubiti, ionako svakog dana gledam da unesem 1-2vocke, kasicica kakaa nema ni 5g... To je nista(a kakao nisam ni stavio vec samo kasicicu eskimka), kao i kesica eskimko sladoleda traje meni 2-3nedelje, pa ti podeli 25g uh na 20dana i eto sve ce ti biti jasno(iako  kesa ima manje od 100g). Odoh do kuhinje da sagorim kasicicu eskimka :D :D :D


Edit: kad si vec pomenuo to da ne racunam ove sitnice, da tako je, ali uvek mi ostane malo prostora i eto :)
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2015, 04:56:33 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #54 poslato: Avgust 08, 2015, 04:38:49 posle podne »

Eskimko na 100g ima 25g UH sto je nista, a ako uzmes kasicicu ili dve je tek nista.
Mozes sa Ellom da pomesas i tako jedes, bude ekstra. :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.