TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:14:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje vezano za Shotgun  (Pročitano 5329 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #14 poslato: April 25, 2014, 12:09:29 posle podne »

Nema na čemu,zato smo ovde :) Dakle , samo se skoncentriši na ishranu i to je to .
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: April 25, 2014, 09:25:18 pre podne »

Definitivno onda ne NO reaktor :)  probaj samo sa zelenim čajem pre treninga ili kofein ili guarana u tabletama ukoliko ti odgovara i ako inače ne piješ kafu...  to će ti već biti dobrim delom pomoć u treningu.

Kasnije kroz par meseci možda neki sagorevač.

Kojim intenzitetom radiš kardio?  kako ti izgleda ishrana po obrocima, npr jedan tvoj tipičan dan?

Sačuvana
aco94lo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #12 poslato: April 24, 2014, 01:51:18 posle podne »

Visok sam 192 cm, tezak 100 kg. Pre sam trenira basket, pa sam prestao, duze vremen nisam nista trenirao. Radim kardio trening, trcanje, vozim bicikl. Znaci, pre sve ishranu da regulisem. Hvala na pomoci.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #11 poslato: April 24, 2014, 12:55:33 posle podne »

I ja ću se složiti sa ostalima. Početnik si i nije vreme da uzimaš No reaktor. Natsavi sa treninzima,a stomak ćeš srediti isključivo pravilnom ishranom :)
Da li radiši kardio ili samo te treninge u teretani?
« Poslednja izmena: April 25, 2014, 12:08:05 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: April 24, 2014, 09:26:21 pre podne »

ja zaista ne bih uzela u ovom momentu NO reaktor.... mislim da ti je nepotreban.

Protein posle treninga i u toku dana kao zamena za obrok ok, možeš uzeti neki vitaminsko mineralni kompleks, omega 3 riblje ulje... to je nešto osnovno od suplementacije.

Da li ti fali energije za trening pa zato razmišljaš o NO reaktoru?

Koliko si visok, težak, da li si do sada nešto trenirao?   da li si potpuno zdrav?

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #9 poslato: April 24, 2014, 06:28:01 pre podne »

Treniraj redovno, i sredi ishranu. Shotgun ti ne treba jos jedno duze vreme. Pocetnik si i iskoristi to na najbolji nacin jer ce ti telo jako dobro reagovati samo na redovno treniranje i regulisanu ishranu. Za shotgun ti je neko verovatno rekao da je jako dobra stvar, ali ga nemoj uzimati, jer tebi nije potreban.
Sačuvana
aco94lo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #8 poslato: April 23, 2014, 11:22:07 posle podne »

Treniram 10 dana. Dobio sam amway protein iz Amerike. Trening mi je klasican, radim kruzne vezbe, za pocetnike. Zeleo bih da skinem stomak i da dobijem malo misicne mase.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: April 23, 2014, 10:36:39 posle podne »

Upravo kao što ti je u postu ispod rečeno,ishrana ti je najbitnija,pogotovo za skidanje stomaka. Kako inače treniraš?
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #6 poslato: April 23, 2014, 08:28:32 posle podne »

Preparat je hvaljen(nisam ga probao) al vidim da tebe zanima skidanje salca tako da bolje
onda te pare da ulozis u dobru ishranu bogatu proteinima pa posle nekog vremena
mozes da uzmes neki fat burner. Jel uzimas nesto od suplemenata? Ishrana ako budes
ovako cisto jeo doci ce sve na svoje, treba vremena. Koliko dugo treniras?
Sačuvana
aco94lo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #5 poslato: April 23, 2014, 08:20:19 posle podne »

Poceo sam da vodim racuna o ishrani, zadnjih 10tak dana. Za dorucak najcesce ovsene pahuljice i jogurt sa 0% masti, pored toga najcesce jedem belo meso, jaja, bareni krompir, tunjevinu, sir, zelenu salatu, tost hleb. Izbacio sam gazirana pica, slatkise. Otprilike to je moja ishrana u zadnjih 10tak dana. Hvala na pomoci.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: April 23, 2014, 08:08:38 posle podne »

Kada je cilj skidanje kilograma, naročito tog najproblematičnijeg sala sa donjeg dela stomaka, onda je ishrana glavna stvar koja se mora prilagoditi tome. Zato me zanima kako se hraniš, a kasnije ćemo doći i do preporuke nekog suplementa. :)

Probaj što približnije da nam predstaviš tvoj uobičajeni dnevni meni.
Sačuvana
aco94lo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: April 23, 2014, 07:54:21 posle podne »

Hvala na brzom odgovoru. Imam samo jos jedno pitanje, ako nije problem. Po tvom misljenju, kakav je to preparat i da li se isplati da ga uzmem i sta bi mi ti preporucio umesto njega?
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #2 poslato: April 23, 2014, 06:55:32 posle podne »

Shotgun je NO reaktor, nema veze sa skidanjem sala sa stomaka.Pijes ga pre treninga
jednu dozu. Daje snagu,izdrzljivost,pumu itd sto mozes da iskoristis za visoko intezivan
trening.
Sačuvana
aco94lo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: April 23, 2014, 06:46:54 posle podne »

Hocu da kupim Shotgun, ali nemam iskustva sa preparatima. Imam 5-6 kilograma viska, najvise se poznaje na stomaku. Zanima da li prvo da skinem kilograme pa onda da pijem, ili mogu i odmah da krenem da pijem? Hvala unapred na odgovoru. Pozdrav
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.