TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:54:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Assault  (Pročitano 16728 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #46 poslato: Avgust 12, 2014, 09:41:57 pre podne »

NO reaktori su po meni teška artiljerija suplementacije.Pod ovim mislim da su oni zadnja linije po jačini i da iznad njih je samo hemija.
Iako su legalni čak i neki od njih imaju neke sastojke koji se na doping testovima naĂ°u,ali ti NO nisu u asortimanu pansporta.
Sa NO reaktorima se ne treba igrati jer su to suplementi koji mogu izazvati nus efekte i to pogotovu ovi s velikim dozama stimulansa u sebi a to je Shootgun je ovde ga je neko spominjao.U toj extremnoj kategoriji je nekada bio Shock Therapy ali sada je kao limunada spram guna i recimo jack3 tako da nema razloga za brigu.
Krenite uvek od slabijih reaktora i to sa manjim dozama ka većim a ne odmah nadve merice.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #45 poslato: Avgust 11, 2014, 06:54:50 posle podne »

Niko se od nas nije naucen rodio...uvek pitaj, ne stidi se...iako sam lekar, mnoge stvari vezane za ishranu i suplementaciju sportista sam naucio tek kada sam poceo da redovno vezbam, koristim suplemente, ucim na sopstvenim greskama, pitam, edukujem se na tu temu..."nije sramota ne znati, sramota je ne hteti uciti"  ;)

Teorija i praksa moraju da se dopunjuju..."uciti, uciti i samo uciti"  ;D
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #44 poslato: Avgust 11, 2014, 04:47:28 posle podne »

Ma klinac jesam 19 godina, ali daleko sam od napaljenog koji pojma nema, a i pre svega sam ovde da razmenimo iskustva i da naucim od vas iskusnijih
Pa kad bude para probacemo pa cemo videti, a i mora da se odmori malo od xpanda
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #43 poslato: Avgust 11, 2014, 11:52:30 pre podne »

Taj fenomen vidjam u teretani, pogotovo kod klinaca, svakodnevno. Od preteranog iscekivanja, kojekakvih prica od onih koji su uzimali, bombasticnog marketinga, i onda kada probaju i oni tvrde da ih radi. ''Istina je negde tamo''.  8)

Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #42 poslato: Avgust 11, 2014, 10:15:25 pre podne »

Ima jedan fenomen u psihijatriji..."indukcija"...daleko od toga da nekoga zelim da etiketiram i sl., ali efekat npr. NO-reaktora moze biti "umisljen"...ono 10 mojih drugara kazu da ih npr. Shootgun extra radi, hm,radice i mene sigurno tako...cak i kada ga uzmem svestan sam da on radi bolje od svih, dakle,radi me sigurno...placebo u najavi..."osobe sa jakim indukcionim potencijalom" uticu na vase misljenje... ;D

Samo objektivno i hladne glave treba se rukovoditi izborom suplemenata...

Probaj i videces...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #41 poslato: Avgust 11, 2014, 07:00:39 pre podne »

Mene shootgun opasno privlaci, zasto ne znam, nisam ga probao, a sa obzirom na cenu, verovatno necu nikada. :)
Samo reklama i pakovanje sa gomilom teksta. Ako ti Xpand nije dao kick, Shot tek nece. Potpisujem.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #40 poslato: Avgust 09, 2014, 03:45:45 posle podne »

Ako vec imas kofein u nekom suplementu, reaktoru...kafa ti pre treninga nije potrebna...ili ako tako radis, napravi razmak( bar 30min), jer su moguce interakcije, i simptomi predoziranja kofeinom,jer vecina popularnijih reaktora ima oko 200 mg kofeina ili ako je u pitanju 3 u 1 ili 2 u 1, hm, resorpcija suplementa ti bas i nece biti na zavidnom nivou,a i tvoj digestivni sistem to bas ne podnosi "lako"...dakle, ili samo kafa, ili samo suplement... ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Avgust 09, 2014, 03:37:33 posle podne »

Tako je, Slaviša. Mislim, lepo je čuti gomilu pozitivnih utisaka o nekom proizvodu, ali volim da ga sam probam i donesem zaključak. I onda ću, kada pričam o tom preparatu, uvek podvući da je reč o mom utisku, a da kod nekog drugog iskustvo može biti drugačije.

Imam oko sebe ekipu iz teretana koja koristi gomilu suplemenata, pa se uvek pomažemo tako što jedni drugima dajemo na testiranje po jednu mericu, kako bi čovek na kraju znao da li ima potrebe da kupi celu kutiju. Ima tu raznoraznih iskustava i dogodovština.

Eto, danas sam prvi put probao dozer jednog novog NO proizvoda, dao mi drug, i lepo je što ga nisam kupio "na slepo", jer me nije "ni pipnuo". :D

Dakle, ko nije siguran, posebno kada je reč o proizvodima koji sadrže stimulanse, najbolje je da se bilo kako "ogrebe" od nekog poznanika iz teretana i proba jednu mericu pre kupovine. Ako neće da vam "pozajmi", onda mu date 150-200 din, koliko se obično naplaćuje dozer NO u teretani. Bolje da se razočarate za 200 nego za 5.000 din. :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #38 poslato: Avgust 09, 2014, 04:53:56 pre podne »

Ne znam, dace Bog para pa da se proba, inace, mozda je i problem u kafi pre treninga, pokusacu to da izbacim pa cu videti kako reagujem
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #37 poslato: Avgust 08, 2014, 11:23:06 posle podne »

Jedno pravilo koje vazi za sve suplemente je da se moraju probati...svaki proizvodjac hvali svoj preparat, cak i mi koji koristimo iste, ali istina je ipak da se svi razlikujemo po nacinu reagovanja na neki suplement, tj. sastojak NO-reaktora...dakle, probaj i oseti "na svojoj kozi"...nadamo se da ubuduce neces imati laksativni efekat kao posledicu koriscenja istih...i nemoj odmah dve doze...kod onih koji ne koriste redovno kofein, ili nemaju dovoljno iskustva sa suplementima, preosetljivi su na neke sastojke, moguci su minorni, ali opet "vidljivi" nezeljeni efekti..."start low, go slow"...i ne zaboravi i kod uzimanja rekatora je potrebna pauza ne bi li doslo do rezistencije na njegove efekte, pa onda ispadne "ne radi me" i sl., dakle posle tri nedelje uzimanja...pauza bar 7 dana!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #36 poslato: Avgust 08, 2014, 04:29:10 posle podne »

Sve zavisi kome šta odgovara,nismo svi isti i neko jače a neko slabije reaguje na odreĂ°ene sastojke u No reaktoru.Ja sam tako na primer imao loše iskustvo sa Superpumpom kojeg nisam osetio ni malo da deluje,čak sam pio i po 5 merica i opet ništa dok mi je attack bio ok ali ni on ništa posebno.
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #35 poslato: Avgust 08, 2014, 03:24:44 posle podne »

Mene shootgun opasno privlaci, zasto ne znam, nisam ga probao, a sa obzirom na cenu, verovatno necu nikada. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Avgust 08, 2014, 03:17:44 posle podne »

Osetljiv si na nešto. I ja sam probao dve merice Xpanda, čisto testa radi, i nisam osetio ništa negativno. Jedan od mojih omiljenih NO. :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #33 poslato: Avgust 08, 2014, 03:15:23 posle podne »

Uzimao sam, i da imao sam stomacnih problema gotovo odmah nakon konzumiranja, hell no gell je izazivao istu reakciju, c4 takoĂ°e, ali sa c4 je stolica bila normalna, nije bilo dijareje
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #32 poslato: Avgust 08, 2014, 03:12:21 posle podne »

Pa lepo pise na "deklaraciji" ne preterivati sa doziranjem...ehhhhh...laksativni efekti nisu nista novo...jedna merica je dovoljna...ili sto bi rekli nasi stari -"nista nece odvise"...mada moguce je i da si "osetljiv" na neki od sastojaka...da li si ranije uzimao expand ili neki drugi reaktor? Imao si slicne tegobe?

Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.