TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 09:16:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skidanje viska  (Pročitano 2859 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Maj 31, 2014, 09:20:22 posle podne »

Potrebno je da promenis zivotne navike i da uhvatis kontinuitet kako u treningu tako i u kvalitetnoj ishrani.Sto ozbiljnije pristupis tome rezultati ce biti vidljiviji i naravno kada dodjes do odredjenog cilja i dalje moras nastaviti to da odrzavas na isti nacin kako si i dosla do cilja!
Sačuvana
Comi99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #11 poslato: Maj 31, 2014, 12:40:08 posle podne »

Pridrzavacu se svega, pa javljam rezultate :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Maj 31, 2014, 12:27:34 posle podne »

e vidiš to je jedna od vrlo važnih navika... prvo ćeš se bolje osećati, bolje izgledati, bićeš manje gladna, voda eliminiše toksine iz tela i izmeĂ°u ostalog zbog prevencije celulita pij puno vode ;) a drugo sportista si i sigurno gubiš puno tečnosti.

Treba da stvoriš naviku da pijuckaš po malo izmeĂ°u obroka, možeš iscediti grejp i limun ako ti je tako ukusnije... prijaće na ovim višim temperaturama pogotovo!  grejp i limun su super za dijetu, a smanjuju i apetit... čiste organizam...

pij pij pij :)

Sačuvana
Comi99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #9 poslato: Maj 31, 2014, 11:50:50 pre podne »

Pridrzavacu se toga,hvala :) vodu 2 case vrlo mi tesko pada da je pijem
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Maj 31, 2014, 09:42:27 pre podne »

da bi ostvarila taj cilj moraš dosta da poradiš na ishrani.  Nemoj izbacivati večeru, kao nijedan drugi obrok u toku dana. Treba da imaš bar 3-4 glavna "velika" obroka i još 2 užine bar u toku dana. Treba malo da smanjiš unos kalorija, ali ne i previše. Izbacivanje večere je jedna od velikih predrasuda. Slobodno možeš da večeraš, ali npr  salatu sa piletinom ili tunom... nešto lagano i bez ugljenih hidrata. Treba da izbaciš, ili bar da svedeš na jednom nedeljno, hranu poput slatkiša,pice, palacinki,brze hrane itd...  jednom nedeljno ako si pazila 6 dana je ok. 

Koliko tečnosti piješ u toku dana?

Sa ovim promenama koje smo ti naveli pomaka mora biti.. .naravno ne odmah ali kroz neko vreme sigurno.
Sačuvana
Comi99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #7 poslato: Maj 30, 2014, 03:50:25 posle podne »

Doruckovala sam bukvalno sve ,palacinke sendvice ali prekidam sad sa tim :) treniram svaki dan,nekad mi padne trening tako lako ,a nekad samo razmisljam kad ce da se zavrsi. Oko 5h imam trening ,nekad pojedem voce ili milkseik posle nekad i ne veceram. Vidi se pomak skidam kilazu ali butine i stomak nikako da mi tu misici dodju do izrazaja kao na ostalim delovima tela.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Maj 30, 2014, 03:16:53 posle podne »

šta konkretno jedeš za doručak?

pošto si sportistkinja, ja bih ti predložila npr pravi crni hleb u kombinaciji sa nekom kajganom ili kuvanim jajima, ili još bolje umesto crnog hleba žitarice - ovas, ječam,raž... možeš i neki mlečni proizvod uz to, kao npr jogurt.

IzmeĂ°u bih ubacila i neku užinu, npr 50 g badema ili neku voćku, sveže voće jedi celo, ne ceĂ°eno... 

Ručak kuvano, šta kuvano? ide li tu i neka salata? meso....?

kada ti je vreme treninga?  šta jedeš posle treninga?

voće uveče ne...  može neka lagana obrok salata npr sa piletinom ili ribom, ili sa jajima, tunjevinom, mladim sirom... možeš kombinovati... ali da ne sadrži šećere, ugljene hidrate... nešto lagano i proteinsko

koliko puta nedeljno imaš treninge? kako se osećaš? jesi li odmorna, puna energije?

od sagorevača za sada ti ništa ne bih preporučila.
Sačuvana
Comi99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #5 poslato: Maj 30, 2014, 10:05:59 pre podne »

Mogu naravno,ali moras me uputit sta smem ? I koji sagorevac da uzmem ?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #4 poslato: Maj 30, 2014, 09:36:15 pre podne »

Eto,tu ti je prva greška. Sagorevač neće imati nikakvog efekta dok god ti je ishrana takva. Dakle,moraš prvo nju totalno da promeniš.Jedino ti je to kuvano za ručak ispravno. Voće uveče-nikako,pogotovo ne kao poslednji obrok. Je l možeš da povedeš računa o ishrani?
Sačuvana
Comi99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Maj 29, 2014, 09:55:01 posle podne »

biohemijske analize krvi jesam,dorucak bukvalno sve kako kad nema pravila ovo smem ovo ne, rucak kuvana jela vise ,crni hleb vrlo malo jedem testenine, i vecera neko voce ili milkseik vocni, sto se tice treninga trenutno je pauza,ali vec mesec dana radim cardio 60min svaki dan i teretana 30min.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2014, 09:45:28 posle podne »

Napisi prvo kako se hranis i koliko su intezivni trenizi?Da li si nekada radila neka testiranja funkcionalne dijagnostike i biohemijske analize krvi?
Sačuvana
Comi99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2014, 08:30:50 posle podne »

Bavim se rukometom,aktivna sam svaki dan,visina 178cm tezina 76kg 19god,zanimaju me sagorevaci masti koji brze deluju kriticne oblasti su mi stomak i butine? :-\
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.