TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 04:50:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GEJNERI - preparati za povećanje opšte telesne i mišićne mase  (Pročitano 65366 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #162 poslato: April 17, 2014, 01:38:56 posle podne »

Pogledacu podkategoriju ishrana. A sto se tice gejnera odlucio sam se za Super mass. Sto se tice proteina, ne znam dali da uporedo sa gejnerom uzimam i neki protein, ako je to  ono sto si hteo da me pitas? A sto se tice teretane, pokusao bi i to da ubacim u dnevni program, koliko toliko, koliko mi vreme bude dozvoljavalo.

za sada konzumiraj samo superr mass gainer od suplemenata, a potrudi se maksimalno da koriguješ klopu i da proteine unosiš putem hrane.

teretana je najbolje rešenje, ubedljivo...  pogotovo ako radiš na mišićnoj masi...
Sačuvana
bojan1986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #161 poslato: April 15, 2014, 06:37:13 posle podne »

Pogledacu podkategoriju ishrana. A sto se tice gejnera odlucio sam se za Super mass. Sto se tice proteina, ne znam dali da uporedo sa gejnerom uzimam i neki protein, ako je to  ono sto si hteo da me pitas? A sto se tice teretane, pokusao bi i to da ubacim u dnevni program, koliko toliko, koliko mi vreme bude dozvoljavalo.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #160 poslato: April 12, 2014, 07:05:01 posle podne »

Pazi,ti jedeš dosta,ali jedeš baš lošu hranu. Trebaju ti veće količine,ali kvalitetnih kalorija. I pravi ivori ugljenih hidrata i proteina.
MightyMO ti je rekla gde da pogledaš koju hrnau treba da jedeš. E sad,hoćeš da uzmeš gejner? A protein?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #159 poslato: April 11, 2014, 09:26:20 pre podne »

Što se tiče ishrane predlažem ti da prelistaš podforum Ishrana - tamo ćeš naći dosta korisnih predloga.

U kratkim crtama, moraš dosta da povećaš kalorije,ali ne bilo kakve već kvalitetne kalorije.  Trebalo bi da imaš bar 4 glavna obroka i još 2 -3 užine, svaki od glavnih obroka treba da sadrži i proteine i ugljene hidrate, najbolje složene hidrate. 
Od proteina možeš jesti nemasne izvore poput mladog sira, jaja, manje masno meso najbolje piletina,riba, povremeno crveno meso,  od ugljenih hidrata integralne proizvode, testenine integralne, pirinač,krompir, žitarice, leguminoze, povrće u neograničenim količinama, voće izmeĂ°u obroka... od masti maslinovo ulje, avokado, orašasti plodovi kao užina...

i bukvalno ne treba da proĂ°e više od 2-3 sata da nisi ništa jeo.

Što se gejnera tiče glasam za Super mass gainer pošto je jako dobar a ujedno je dostupan po akcijskoj ceni tako da ćeš i uštedeti.
Sačuvana
bojan1986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #158 poslato: April 10, 2014, 10:55:27 posle podne »

Tacno. Problem je nedostatak vremena za jelo. Ubacicu ova dva obroka, i vitamin B, a sad me samo zanima kako bi trebala da izgleda kvalitetnija ishrana o kojoj trenutno pricamo? Sto se tice suplemenata, znaci mogu u toku radnog vremena da smuckam sejk i da popijem? I ako mogu da dobijem pomoc pri odabiru, ja sam bacio oko na ova dva proizvoda
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN267-Real-Gains-formula.html

pa me zanima sta je za mene delotvornije, tj sta vise ima smisla koristiti.......ili cak mozda nesto trece po vasoj preporuci?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #157 poslato: April 10, 2014, 10:09:15 posle podne »

Ti sa apetitom nemas problema, ako sam ja dobro razumela, tvoj problem je nedostatak vremena da  jedes redovno. A vitamini B grupe imaju brojne koristi, pa ga mozes piti iako ti ne utice na apetit.
Imas dosta nezdravih stvari u ishrani, pecivo, suhomesnati proizvodi, fanta tj gazirani napici uopste, feta i drugi masni sirevi, palacinke, a kilogrami ti ne idu na gore, znaci da moras poraditi na kolicini hrane koju unosis. Dobro je sto jedes voce i povrce, a ribu, posto vec volis, mozes jesti i cesce ( i bilo bi pozeljno ). Bolje bi bilo da ti se ishrana bazira na zdravijim namirnicama, kako bi masa koju dobijes bila sto cistija, ali za pocetak, moze i ovako. Ubaci ova dva obroka o kojima smo pricali obavezno, jer bez toga ne znam koliko ce ti i suplementi pomoci.
Sačuvana
bojan1986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #156 poslato: April 10, 2014, 04:13:19 posle podne »

Trenirao sam po savetu starijih u teretani.
 Na primer
 1 dan ledja,
 2 dan ramena
 3 dan grudi
 4 dan noge
 5 dan ruke
 i ne mogu da se setim dal je jos nesto bilo ( to je bilo 2012 )  pa onda odmaram jedan dan i tako u krug ispocetka 12 nedelja.
Sačuvana
bojan1986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #155 poslato: April 10, 2014, 04:04:41 posle podne »

Ja recimo svako jutro kad ustanem  uzmem kasiku meda i casu vode, posle toga pojedem jabuku ili bananu i idem na posao. Ponekad ali vrlo retko svratim usput do pekare i pojedem nesto, i vidim da mogu da jedem rano iako nemam potrebu ( apetit ). Sto se tice dorucka to je uglavnom ili dva sendvica iz  pekare ili ako idem u maksi onda kupim kulen ili cajnu 150g obavezno feta ili trapist sir, ceo majonez i ljuti kecap, i krastavcici ako je zima, a leti paradajz, krastavac ali uvek neko sveze  povrce. Uz to kupim neku cokoladicu i Fantu ( to je tecnost koju najvise pijem ) a ako uzimam vodu to je onda aqua viva hidroactive i to je to. Rucak se uglavnom sastoji od kuvanja,sarma, pasulj, boranija, slatki kupus, krompir paprikas, i uvek ima parce mesa uz to uglavnom jedem pilece belo ili junetinu. Ili ako je u pitanju pilav, pecena piletina  musaka, grasak, prebranac, dinstano povrce, i tako neke przene stvari, onda obavezno ide supa pre svrga toga. Par puta mesecno jedem  ribu jer je obozavam a sto se tice nekih poslastica volim uvece da jedem palacinke i to bi bilo to. Generalno smatram da za ta dva obroka koja imam dosta pojedem, ali shvatam da je to nedovoljno za ceo dan. Pio sam jedno vreme bevipleks tri puta na dan, mislim da se tako zove, to je kompleks vitamina B i receno mi je da je dobro za apetit, ponekad uzmem vitamin C sumece tablete i tu se prica sa vitaminima zavrsava. Dali nesto bitno nedostaje u mojoj ishrani? Dali trebam da koristim i nesto za apetit? Sve sto smatrate da bih trebao da primenim u praksi, voleo bih da podelite samnom. Hvala unapred.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #154 poslato: April 09, 2014, 11:12:28 posle podne »

Ma nema ljutnje, tu smo da bi komentarisali.
Ja sam svestan da je 2 obroka nedovoljna ishrana, alli mi posao ne dozvoljava da se ucestalije hranim, jer radim od 7h do 17h i samo u jedanaest imam pravo da doruckujem. Ako bih se opredelio na wise obroka pored ovoga sto jedem u 11h i u 17h, to bi onda moralo da bude u 6h ujutru i u 22h uvece, drugacije nemam kad :(((
Ja bi najvise voleo da mogu da jedem na svaka 3 sata kao sto se preporucuje, ali to je u mom slucaju neizvodljivo. Zato sam i hteo da se posavetujem ako vec nemam vremena da jedem, da na brzinu smutim sejk i da mi to zameni obrok, samo je pitanje dali bi to dalo neke rezultate ili ne ???

Najbolje bi bilo da ubacis ta dva obroka. Ne mora biti jak obrok po kolicini, ako ne mozes ujutru odmah jesti, ali znacice ti sigurno. Uvece takodje, laganiji obrok koji te nece opteretiti.
Posto se vec tako neredovno hranis ( a mozes nam napisati i sta sve pojedes u toku dana ), dobro bi bilo da uzimas neki kompleks vitamina i minerala i omega tri masne kiseline, kako bi sacuvao imunitet pre svega.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #153 poslato: April 09, 2014, 09:21:21 posle podne »

Možeš taman ubaciti ta dva u 6 i 22h,i možeš protein popiti u toku radnog vremena,to sumnjam da će ti iko zabraniti.Odeš u toalet i smućkaš i eto ti jednog meĂ°uobroka. Pored tih redovnih obroka,sledeća bitna stavka su treninzi. Kako si trenirao dok si išao u teretanu?
Sačuvana
bojan1986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #152 poslato: April 09, 2014, 06:24:38 posle podne »

Ma nema ljutnje, tu smo da bi komentarisali.
Ja sam svestan da je 2 obroka nedovoljna ishrana, alli mi posao ne dozvoljava da se ucestalije hranim, jer radim od 7h do 17h i samo u jedanaest imam pravo da doruckujem. Ako bih se opredelio na wise obroka pored ovoga sto jedem u 11h i u 17h, to bi onda moralo da bude u 6h ujutru i u 22h uvece, drugacije nemam kad :(((
Ja bi najvise voleo da mogu da jedem na svaka 3 sata kao sto se preporucuje, ali to je u mom slucaju neizvodljivo. Zato sam i hteo da se posavetujem ako vec nemam vremena da jedem, da na brzinu smutim sejk i da mi to zameni obrok, samo je pitanje dali bi to dalo neke rezultate ili ne ???
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #151 poslato: April 07, 2014, 01:47:09 posle podne »

Nemoj da me shvatis pogresno, ili da ispadne da su ovde neki umisljeni likovi, ali sa 2 obroka dnevno se neces ugojiti sta god uzimao. Bar 4 jaka obroka,vezbanje i suplementacija. Ako si raspolozen da promenis nesto u tom smeru ok, mnogi ce te ovde posavetovati, ali sa 2 obroka ces stagnirati sigurno. Cak to nije ni zdravo.
Sačuvana
bojan1986
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #150 poslato: April 07, 2014, 12:02:59 posle podne »

Pozz svima. Nadam se da cu ovde dobiti odgovore koji me zanimaju.
Dakle, imam 27g visok sam 181cm a imam samo 60kg. Pokusavao sam na razne nacine da se ugojim ali bezuspesno.
Ustanovljeno mi je da imam povecan nivo zeludacne kiseline i da sve sto pojedem ona  jednostavno sagori.
Sto se tice ishrane jedem dosta ali bicu iskren.....neredovno, tj zbog posla kojim se bavim ne mogu da dozvolim sebi da jedem vise puta dnevno neko se sve svodi na dorucak u 11h i rucak u 17h kad dodjem sa posla.Pijem tecnost ali vodu veoma slabo, uglavnom sokove. Probao sam jedno vreme i sa teretanom ( tri meseca ) ali bez ikakvih preparata i nije billo ni najmanjih rezultata. Mnogi prijatelji me savetuju da probam da koristim spomenute Gejnere pa me zanima strucno misljenje, dali mogu da ocekujem neke vidne rezultate od toga i koji preparat je stvarno kvalitetan i delotvoran za povecanje telesne mase?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #149 poslato: Mart 06, 2014, 08:28:06 posle podne »

Ako si iz Srbije, preporučujem ti da iskoristiš akcijsku cenu i uzmeš drugi Universalov gejner - Real Gains.
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN267-Real-Gains-formula.html

Bolji je od Gain Fasta.
Sačuvana
MrPeki96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Ako si poceo nesto da radis,zavrsi to do kraja..

« Odgovor #148 poslato: Mart 06, 2014, 08:20:51 posle podne »

Da li je dobar ovaj gejner  Gain Fast 3100 ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 19 upita.