TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:01:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mass  (Pročitano 8128 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Avgust 09, 2014, 07:51:03 pre podne »

Ovako. '90 sam god, treniram ponekad, sprecen sam zbog posla. Uglavnom sta spremi keva :D ali skuvam neki put jaja, pirinac, musli redovno.

prvo obezbedi da imaš bar 4 glavna obroka u toku dana i bar još 2 užine.   Ručak kod kuće ne mora da bude loš, gledaj da on sadrži i neko meso, prilog, salatu... 

musli i jaja možeš za doručak, za užinu ponesi hranu od kuće - npr tunu i pirinač, neki integralni sendvič sa parčetom belog mesa, orašaste plodove možeš jesti izmeĂ°u obroka takoĂ°e...

moraš da shvatiš da bez truda oko ishrane gejner ti je bacanje para.

Trening sa opterećenjem bar 4 puta nedeljno.

Za početak od suplementacije možeš uzeti npr vitaminsko-mineralni kompleks, predlažem Natrol Energizer, u dodatku sa Natrol Omega 3 fish oil.   Gejner za sada nije potreban, možeš još da poradiš na ishrani.  I naravno, da kreneš da treniraš redovno.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #21 poslato: Avgust 08, 2014, 09:16:51 posle podne »

Ovako. '90 sam god, treniram ponekad, sprecen sam zbog posla. Uglavnom sta spremi keva :D ali skuvam neki put jaja, pirinac, musli redovno.
Ne bih da zvucim nadmeno, ali tebi ni 10 gejnera nece pomoci. Prvo sredi treninge, da budu redovni a onda i ishranu. Tek onda ako ne budes mogao da dobijas na masi razmisli o gejneru. Slobodno kupi whey.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
krone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #20 poslato: Avgust 08, 2014, 07:34:52 posle podne »

Ovako. '90 sam god, treniram ponekad, sprecen sam zbog posla. Uglavnom sta spremi keva :D ali skuvam neki put jaja, pirinac, musli redovno.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Avgust 08, 2014, 04:56:42 posle podne »

Da ne bih gomilao teme, samo cu ce nadovezati na ovu. Planiram da uzmem i ja neki gejner. Ali bih se ipak konsultovao sa vama pre toga. Visok sam 173, sa 63kg. Nisam mrsav, ali bez misicne mase sam. Da li da krenem sa gejnerom (recimo ovim sto je preporucio Zoltan Kozla) ili necim drugim?

Napiši prvo malo više o sebi,   koliko imaš godina?  kako izgleda tvoja trenutna ishrana?   bez toga nećeš napredovati ni uz najbolji gejner...  potrebno je da se sve uklopi, ishrana, trening, suplementi....
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #18 poslato: Avgust 08, 2014, 11:28:26 pre podne »

Da ne bih gomilao teme, samo cu ce nadovezati na ovu. Planiram da uzmem i ja neki gejner. Ali bih se ipak konsultovao sa vama pre toga. Visok sam 173, sa 63kg. Nisam mrsav, ali bez misicne mase sam. Da li da krenem sa gejnerom (recimo ovim sto je preporucio Zoltan Kozla) ili necim drugim?
A do sada nisi ni trenirao, planiras da krenes sada ? Kako se hranis ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #17 poslato: Avgust 08, 2014, 10:31:16 pre podne »

Imaš u Pansport ponudi dosta dobrih geinera koji u kombinaciji sa dobrom ishranom daju rezultate.
Neki od mojih najomiljenijih su
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html

on je zaista u samom vrhu ali i ovaj dole je dobar

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN070-Volumass-35.html
Sačuvana
krone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #16 poslato: Avgust 08, 2014, 09:57:10 pre podne »

Da ne bih gomilao teme, samo cu ce nadovezati na ovu. Planiram da uzmem i ja neki gejner. Ali bih se ipak konsultovao sa vama pre toga. Visok sam 173, sa 63kg. Nisam mrsav, ali bez misicne mase sam. Da li da krenem sa gejnerom (recimo ovim sto je preporucio Zoltan Kozla) ili necim drugim?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Maj 15, 2014, 02:16:06 posle podne »

Pa zasto ne pojacas ishranu??
  pa moracu da pojacam :)

volim kad sam doĂ°eš do zaključka :)

kako ide?  kako si se hranio npr. u toku jučerašnjeg dana?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Maj 15, 2014, 12:19:11 posle podne »

Kad ti već apetit nije problem, onda slobodno nagazi po kalorijama. Naravno, nemoj sve i svašta, zna se koje su dobre namirnice. Kad uložiš više novca u hranu, onda teško da će ti ostati za gejner, pa bolje uzmi malo pakovanje wheya. Imaćeš za posle treninga.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #13 poslato: Maj 15, 2014, 11:03:09 pre podne »

Pa zasto ne pojacas ishranu??
  pa moracu da pojacam :)
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #12 poslato: Maj 15, 2014, 07:48:53 pre podne »

Pa zasto ne pojacas ishranu??
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #11 poslato: Maj 14, 2014, 09:53:18 posle podne »

šta znači slabo se hraniš? :)   nemoj očekivati pomak ni sa najboljim gejnerom... znam da zvuči surovo ali tako je.   

Ne jedeš jer nemaš apetiti ili nešto drugo?
hranim se lepo ali nije toliko kaloricna hrana :D
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Maj 14, 2014, 02:23:57 posle podne »

šta znači slabo se hraniš? :)   nemoj očekivati pomak ni sa najboljim gejnerom... znam da zvuči surovo ali tako je.   

Ne jedeš jer nemaš apetiti ili nešto drugo?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Maj 14, 2014, 11:09:12 pre podne »

Definitivno ovaj.Jeste skuplji ali vredi svaku paru.

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html
   imam vec nesta para ali treba jos malo da skupljam   kako se on pije  jedanput dnevno mozes mi napises i kad je najbolje da ga pijem   

Posle treninga i možeš izmeĂ°u obroka isto.Posle treninga sa vodom a izmeĂ°u obroka može sa mlekom.
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #8 poslato: Maj 14, 2014, 10:52:46 pre podne »

Definitivno ovaj.Jeste skuplji ali vredi svaku paru.

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html
   imam vec nesta para ali treba jos malo da skupljam   kako se on pije  jedanput dnevno mozes mi napises i kad je najbolje da ga pijem   
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 18 upita.