TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:44:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport nagradna igra 4.8.-20.8 2014.  (Pročitano 15132 puta)
Lemisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #31 poslato: Avgust 27, 2014, 04:50:07 posle podne »

Poslao upravo sad, hvala:-)
Sačuvana
Lemisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #30 poslato: Avgust 27, 2014, 04:44:16 posle podne »

Šaljem sa email-a streetfitness15@gmail.com
Sačuvana
Lemisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #29 poslato: Avgust 27, 2014, 04:26:24 posle podne »

Hvala svima :)!! Šaljem svoju adresu, ime prezime? Saljem :)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #28 poslato: Avgust 27, 2014, 10:13:49 pre podne »

Pansport tim je glasao i ovog puta smo odlučili da je najbolja priču o letnjoj rekreaciji napisao naš forumaš sa nick-om Lemisha.
Lemisha, molim te da mi svoje podatke pošalješ na email urednik@pansport.eu kako bih mogla da ti prosledim nagradu.
Čestitamo Lemishi, a što se ostalih tiče, nova nagradna igra vas očekuje uskoro.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #27 poslato: Avgust 25, 2014, 01:53:50 posle podne »

Nagrada je spremna i spakovana, a ko je pobednik ćemo objaviti u sredu, nedelju dana po završetku nagradne igre kada sumiramo utiske :)
Hvala Vam na strpljenju
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Avgust 25, 2014, 12:57:26 posle podne »

U sredu najkasnije će biti objava ;)

Sačuvana
Tomas035
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #25 poslato: Avgust 24, 2014, 02:53:03 pre podne »

Ma dobro  samo oputenooooooo :D https://www.youtube.com/watch?v=EPi6ObAShMA
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #24 poslato: Avgust 23, 2014, 05:01:05 posle podne »

Nek te obraduju drugovi, ovde pobeđuje ko zasluži...slaže se sa Mighty za dečka dole :)..

« Poslednja izmena: Avgust 23, 2014, 07:24:38 posle podne od strane Jeff Seid » Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Tomas035
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #23 poslato: Avgust 22, 2014, 11:02:45 posle podne »

Ajde obradujte mee sutra mi je rodjendannn ^_^
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2014, 12:40:07 posle podne od strane Tomas035 » Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #22 poslato: Avgust 22, 2014, 06:25:22 posle podne »

Rezultati :)?
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Lemisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #21 poslato: Avgust 20, 2014, 05:56:33 posle podne »

Hvala Mighty :-)!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Avgust 20, 2014, 02:06:50 posle podne »

E ovako, tokom leta moj pas Arči i ja idemo u Košutnjak u šumu, prvo se zagrevam pa krećem sa treningom
Dok ja radim sklekove i trbušnjake jer mi to odgovara kada je jako toplo Arči grize lopticu ili jede dok ja ne završim, jako volim da menjam rutinu tokom leta i odem u šumu jer je vruće pa ne idem u teretanu tokom leta vec biram lepa mesta za opuštanje, volim jako da radim u šumi bilo šta dok zraci sunca prolaze kroz lišće drveća itd, nakon par serija dolazi i moj drug da mi se pridruži, tad ja otprilike završim nekoliko serija i krećemo polako da trčimo a Arči ide za nama, jako je dresiran pas i brz tako da mi to doĂ°e kao dodatna motivacija za jedan lep kardio po sunčanom danu :) to je jedna situacija..kada sam na moru, osecam se jako slobodno bez ikakvih briga, probudim se i uživam u pogledu sa terase, izadjem i odem na plažu gde trčim po pesku ili jednostavno odmaram oči, naravno Arči je uvek sa mnom da mi pravi društvo, to je moja rutina tokom leta ili dok sam na moru, posle toga sledi obrok uglanom piletina i naravno moj verni drug i ja sve delimo, tako da pas uvek dobije parče mesa i kosku..Arči i ja smo nerazdvojni prijatelji i partneri za kardio trening :)! Iskreno se nadam da ste uživali, jer ja zaista jesam.

ti baš znaš da uživaš u životu, odašilješ neku pozitivnu energiju :)
Sačuvana
Lemisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #19 poslato: Avgust 18, 2014, 09:16:46 posle podne »

E ovako, tokom leta moj pas Arči i ja idemo u Košutnjak u šumu, prvo se zagrevam pa krećem sa treningom
Dok ja radim sklekove i trbušnjake jer mi to odgovara kada je jako toplo Arči grize lopticu ili jede dok ja ne završim, jako volim da menjam rutinu tokom leta i odem u šumu jer je vruće pa ne idem u teretanu tokom leta vec biram lepa mesta za opuštanje, volim jako da radim u šumi bilo šta dok zraci sunca prolaze kroz lišće drveća itd, nakon par serija dolazi i moj drug da mi se pridruži, tad ja otprilike završim nekoliko serija i krećemo polako da trčimo a Arči ide za nama, jako je dresiran pas i brz tako da mi to dođe kao dodatna motivacija za jedan lep kardio po sunčanom danu :) to je jedna situacija..kada sam na moru, osecam se jako slobodno bez ikakvih briga, probudim se i uživam u pogledu sa terase, izadjem i odem na plažu gde trčim po pesku ili jednostavno odmaram oči, naravno Arči je uvek sa mnom da mi pravi društvo, to je moja rutina tokom leta ili dok sam na moru, posle toga sledi obrok uglanom piletina i naravno moj verni drug i ja sve delimo, tako da pas uvek dobije parče mesa i kosku..Arči i ja smo nerazdvojni prijatelji i partneri za kardio trening :)! Iskreno se nadam da ste uživali, jer ja zaista jesam.
« Poslednja izmena: Avgust 18, 2014, 09:26:02 posle podne od strane Lemisha » Sačuvana
Tomas035
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #18 poslato: Avgust 18, 2014, 12:48:46 pre podne »

Moj omiljeni trening se menja iz dana u dan, najvise volim kad radim trening za grudi I triceps, a to radim obicno ponedeljkom u obliznjoj teretani, pre odlaska u teretanu posetim kuhinju I spremim hranu za  posle treninga. Kada zavrsim sa spremanjem hrane sedam na bajs I pravac iza ugla po druga, I tako skupa idemo u teretanu. Kada stignemo u teretanu obicno se zagrevamo I uz zagrevanje pevusimo pesmu koja nam daje motivaciju za pocetak treninga.. Nakon zagrevanja pocinjemo sa treningom, radim/o oko 4-5 vezbi za grudi,prva I najomiljenija vezba -  bendz lazem polako I pocinjem sa dizanjem, prvo manje pa onda vece tezine, drug je tu da mi pomogne ako zatreba.. I svaki trening pokusavam sto vise I vise, posle svake odradjene vezbe popijem po malo vode pri odmoru od 1 do 2 minuta.. Posle bendza, lezem na patos I pocinjem da radim sklekove nekoliko serija, nakon toga uzimam bucice I pocinjem da radim sa njima, pa kada to zavrsim idem malo na kontra kosi bendz I na kraju malo sa sajlama a u tom trenutku ulaze u teretanu nekoliko lepih devojaka a vrucina me ubi, sad kad imam jos vecu motivaciju za rad nastavljam dalje :D ..Posle gurdi prelazim na triceps, uzimam sipku stavljam tegove I prva vezba je potisak sa cela, druga vezba propadanje,treca vezba sa spikom I sajlama, I cetvrta  uski potisak sa klupe.. Kada zavrsim vezbe popricam malo sa lepsim polovinama I osobljem I onda  nastavljam zivot dalje  za iste pare.. :D  Malo se prica vise se radi I tako sve u krug.. Rutinu treninga menjam svake nedelje, ne radim uvek isto itd :D.. Vracam se kuci zadovoljan I srecan sto sam danas radio grudi I nadam se da cu ici malo na bazen  tek tad na svu tu srecu izlazim napolje I vidim pada kisa,I sav onako morak I znojav sedam na bajs I posto vidim da od bazena nema nista, (ubise nas poplave nacisto)  posto  je ovo leto onakvo kakvo jeste posle sunca uvek dodje kisa I ja lepo dok stignem kuci stignem jos vise morak do gole koze . :D The end :D
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #17 poslato: Avgust 13, 2014, 07:25:35 posle podne »

Upravo da bi se izbeglo pregrevanje tela i  da bi hlaĂ°enje tela bilo efikasnije - neophodno je da se unese što je moguće veća količina hladne vode. Hladne, ali ne ledene. Hladna voda brže se apsorbuje nego voda na sobnoj temperaturi, hladi krv i sprečava da se telo pregreje.
Kapiramo se onda :) ja mislio ledena..izvini :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.