TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:34:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako da sastavim dobru dijetu?  (Pročitano 23543 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #79 poslato: Septembar 12, 2014, 10:26:19 posle podne »

lista prioriteta... uslovi nikad neće biti idealni... stvoriti nešto od onoga što imamo- možemo u ovom trenutku, to je poenta ;)    kukanja BEZ :D

Ko želi ,taj naĂ°i način, ko ne želi, taj naĂ°e izgovor...ja bih rekao izgovora bez...ne spremamo se za Mr. Olimpia...zato polako, baš tako, lista prioriteta, bez krajnosti i preterivanja...

Nijedan suplement ne može zameniti kvalitetnu ishranu, niti nadomestiti greške u treningu, i načinu ishrane( tj. načinu ishrane u odnosu na cilj)...

Dakle, "kuća se gradi od temelja"...udarite "zdrave i razumne" temelje svog uspeha...  ;)
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #78 poslato: Septembar 12, 2014, 05:47:23 posle podne »

@dzjekatler Brate, Mo nas zebava da kukamo, al neka :D

ne, ja nam svima želim uspeh, a to je nemoguće uz kukanjac... zbog toga moram malo da vas iritiram ;)
Ma ne vadi se sada :P
Salim se, naravno, svi ovde jedni drugima, i sami sebi zelimo uspeh i najbolje rezultate :)
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #77 poslato: Septembar 12, 2014, 05:43:41 posle podne »

@dzjekatler Brate, Mo nas zebava da kukamo, al neka :D

ne, ja nam svima želim uspeh, a to je nemoguće uz kukanjac... zbog toga moram malo da vas iritiram ;)
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #76 poslato: Septembar 12, 2014, 05:40:44 posle podne »

@dzjekatler Brate, Mo nas zebava da kukamo, al neka :D
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #75 poslato: Septembar 12, 2014, 05:30:16 posle podne »

lista prioriteta... uslovi nikad neće biti idealni... stvoriti nešto od onoga što imamo- možemo u ovom trenutku, to je poenta ;)    kukanja BEZ :D
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #74 poslato: Septembar 12, 2014, 05:12:18 posle podne »

E pa ja nemam ni za whey :P
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #73 poslato: Septembar 12, 2014, 04:28:29 posle podne »

Kazein niti sam ikada koristio, niti cu ikada !
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #72 poslato: Septembar 12, 2014, 03:18:37 posle podne »

Ma dajte ljudi, za te pare ima 10 kg sira, kakav casein crni, pa 5% vezbaca samo ako uzimaju casein.. U ovoj nemastini casein je na 15tom mestu po neophodnosti za ovaj sport, ima mnogo pozeljnijih i boljih stvari.
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2014, 06:31:06 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #71 poslato: Septembar 12, 2014, 01:36:28 posle podne »

Ja mislim da kupovina caseina nije bacanje para i da je casein veoma koristan suplement.

Night Pro , Scitec-ov  3780 din, 900 g...  nije puno skuplji od whey-a.  Za one koji piju protein i pre spavanja... nije obavezan, ali nije ni toliko nepristupačan.
Ako ne on, postoji dosta povoljnih proteinskih blendova, poput nitro gold pro, myofusion, SNI pro whey... itd
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #70 poslato: Septembar 12, 2014, 10:37:35 pre podne »

Vidi nijedan suplement nije must have...proteinski suplementi na bazi kazeina su odlicna stvar, dobro obradjeni( polu svareni,najprostije receno), sa dodatim enzimima da bi proces varenja bio sto efikasniji...dakle, ako mozes da ih priustis veliko DA, ako ne i megle i ella sir sa 0% mlecne masti su ok kao izvori kazeina...

Moje misljenje za kardio je 3-4 puta nedeljno ne duze od sat vremena( ne preterivati, jer i odmor bitna stavka u celoj prici), opet naglasak na 65% od maximalnog pusla( dakle, zona, tj. nivo koji ce ti dati najbolje rezultate), pulsmetar ti tu moze biti precizan orijentir...ali i radijalni i kartodni puls...kao i test govora( dok god mozes da normalno pricas bez osecaja zadihanosti i gubitka daha je zeljena zona)...ali  opet,ako imas mogucnosti puslmetar je prava stvar za "kardio aktivnosti"...ipak bilo bi bolje da na tu temu cujes misljenje iskusnijih clanova "Pansport tima"...

Cetvrti dan...off sa hidratima...hm...mozes samo simbolicno ujutru, vece ne!

Ali opet kazem...kalorijski deficit i blaze varijante ugljenohidratne restrikcije...moja preporuka ne manje od 150 gr dnevno...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #69 poslato: Septembar 12, 2014, 10:00:01 pre podne »

Ja mislim da kupovina caseina nije bacanje para i da je casein veoma koristan suplement.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #68 poslato: Septembar 12, 2014, 09:19:28 pre podne »

Ne bacaj pare na casein, to je jako skup suplement, mogu te pare bolje da se iskoriste.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #67 poslato: Septembar 12, 2014, 06:50:44 pre podne »

Kad se malo dovedem u red, planiram dobru ishranu, whey, casein, glutamin, kreatin nista vise... :)
Ovaj kombo sups-a uopšte nije ''mala stvar'', za mnoge u Srbiji misaona imenica, nažalost... ali ćeš i videti rezultate.
Sačuvana
Kile013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #66 poslato: Septembar 12, 2014, 01:15:27 pre podne »

Kad se malo dovedem u red, planiram dobru ishranu, whey, casein, glutamin, kreatin nista vise... :)
Sačuvana
Kile013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #65 poslato: Septembar 12, 2014, 01:12:19 pre podne »

@Dusan...Jok brate. Pio sam ih na pre kada sam poceo da treniram tu sam smrsao mnogo. Onda sam trenirao jedno 6 meseci sa reaktorom i proteinom, pa pio samo kreatin. Onda sam izvalio da sam nabacio mnogo mase jeo svasta i to je moralo da dobije smisao. Poceo da trcim tu ukljucio sagorevace... par nedelja i evo sad posle 6 mozda sam 2 reaktora popio za to vreme malo kreatina i sad sam odlucio malo da se uoblicim :) ... U sustini u poslednjih par meseci sam sasvim dobro radio samo sa wheyom ali sam se upropastio losom ishranom. Moram nesto da me gurne samo 15 dana cu da ih pijem...

Ok ja samo zelim neki mali rezultat da vidim,tada imam mnogo vise motivacije... Svidja mi se ovaj odgovor Slavisa, ja sam zivi dokaz za to. Ok kapiram polako. Trudicu se da budem umeren.

Zanima me ovim off danima znaci 4. dan da li tada trebam manje ugljenih hidrata i da li taj off dan npr. uvece da uh unesem?
Koliko cesto smem kardio da radim? Ne volim te off dane. Imam osecaj da gubim dan. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.