TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:10:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin malat?  (Pročitano 3832 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 01, 2014, 09:02:08 pre podne »

Ne treba mi za masu,jer u teretanu sada i ne idem (a i znam da je kreatin jedna od milion komponenti sto treba da se uklopi da bi se dobilo na masi :D )


Treniram fudbal i do sada sam mijesao Beta alanin i Kre alkalin i to mi se bas pokazalo dobrim i vidljivo je da ima efekta,pa me sada zanimalo ako zamijenim kre alkalin sa tri kreatin malatom da li ce biti gore,isto,bolje.....znam da to niko ne moze reci ali me samo zanimalo da li  moze dati slican efekat kao kre alkalin jer ako je dosta slabiji od njega onda ga necu ni piti ?...

To hoće li tebi biti bolje ili lošije od ostalih kreatina niko od nas ti ne može reći jer da bi znao odgovor na to pitanje moraš ga isprobati.Mi ti možemo reći naša iskustva i potvrditi da je on dobar i da je novije generacije.Ti probaj pa vidi kako na njega reaguješ.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #8 poslato: Septembar 30, 2014, 01:47:27 posle podne »

Ako ga već imaš naravno da ćeš ga piti.  :o
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Septembar 30, 2014, 01:38:51 posle podne »

Kada ga već imaš mislim da bi trebalo da probaš. Sam ćeš osetiti najbolje razliku. Proizvod je dobar, bezbedan,  nije najnovija generacija kreatina kao kre alkalyn ali mislim da će svoj efekat kao kreatin "odraditi".   Probaj ga.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #6 poslato: Septembar 30, 2014, 12:52:54 posle podne »

Ne treba mi za masu,jer u teretanu sada i ne idem (a i znam da je kreatin jedna od milion komponenti sto treba da se uklopi da bi se dobilo na masi :D )


Treniram fudbal i do sada sam mijesao Beta alanin i Kre alkalin i to mi se bas pokazalo dobrim i vidljivo je da ima efekta,pa me sada zanimalo ako zamijenim kre alkalin sa tri kreatin malatom da li ce biti gore,isto,bolje.....znam da to niko ne moze reci ali me samo zanimalo da li  moze dati slican efekat kao kre alkalin jer ako je dosta slabiji od njega onda ga necu ni piti ?...
« Poslednja izmena: Septembar 30, 2014, 12:56:32 posle podne od strane mister » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Septembar 30, 2014, 11:57:01 pre podne »

Da li neko ima iskustva,dobio sam od prijatelja,do sad sam koristio kre alkalin ali mi je pri kraju,ne znam da li da nastavim sa ovim Kreatin malat,prvi put cujem za ovu vrstu,ne znam da li je uopste bezbjedna i da li moze biti dobra zamjena za Kre alkalin?

Na internetu nisam uspio da nadjem mnogo podataka.

Kombinovanjem jabučne kiseline i kreatin monohidrata dobija se trikreatin malat koji se mnogo bolje rastvara u vodi od običnog kreatina, eliminiše mogućnost javljanja stomačnih tegoba i mnogo efikasnije utiče na regeneraciju molekula ATP-a.

Najosnovije o ovom obliku kreatina. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 30, 2014, 10:29:22 pre podne »

Zavisi šta je tebi cilj i šta uopšte očekuješ od kreatin malata, ali da će on dati neku ekstra masu i snagu neće jer zna se kako se do toga dolazi i šta sve treba da se uklopi.
Obično se meša klasičan monohidrat sa ostalima.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2014, 06:27:21 pre podne »

Da li neko ima iskustva,dobio sam od prijatelja,do sad sam koristio kre alkalin ali mi je pri kraju,ne znam da li da nastavim sa ovim Kreatin malat,prvi put cujem za ovu vrstu,ne znam da li je uopste bezbjedna i da li moze biti dobra zamjena za Kre alkalin?

Na internetu nisam uspio da nadjem mnogo podataka.
Kreatin malat je jedna od mnogih oblika kreatina u prodaji. Neće dati neke bolje rezultate nego monohidrat, ali jeste bezbedan.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2014, 11:16:57 posle podne »

Slobodno ga koristi, potpuno je bezbedan kao i svi ostali oblici kreatina :)
Koji je proizvodjac ?
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #1 poslato: Septembar 29, 2014, 10:56:19 posle podne »

Da li neko ima iskustva,dobio sam od prijatelja,do sad sam koristio kre alkalin ali mi je pri kraju,ne znam da li da nastavim sa ovim Kreatin malat,prvi put cujem za ovu vrstu,ne znam da li je uopste bezbjedna i da li moze biti dobra zamjena za Kre alkalin?

Na internetu nisam uspio da nadjem mnogo podataka.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.