TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:11:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pre nego sto postanete clan teretane...  (Pročitano 20578 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #38 poslato: Februar 23, 2008, 10:38:42 posle podne »

Pa sto radite potisak iza glave??sto uopste radite bilo kakvu dodatnu vezbu z aprednje rame
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mimozi
Gost
« Odgovor #37 poslato: Februar 23, 2008, 10:36:07 posle podne »

Ma mogao sam ja da radim sa tim tezinama samo sam rizikovao da se povredim kao momak kome je ispalo rame kada je sam posle serije pokusao da vrati teg na svoje mesto.Konkretno se radi o vezbi za ramena potisak iza glave.Za posao trenera ili instruktora nisam strucan tako da o tome nemogu da pisem,ali znam da bi mi trener-instruktor sigurno pomogao kada bih mu pomoc potrazio.Samo sto nisam imao kome da zatrazim pomoc.

Sve u svemu cvrsto sam odlucio da ponovo uplatim mesecnu clanarinu,samo u drugoj teretani.Sve ove odgovore u temi sam napisao samo da bi pocetnike vezbace uputio u odabiru teretana.Naravno sve zavisi od toga sta pocetnik vezbac zeli da radi u teretani.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #36 poslato: Februar 23, 2008, 09:48:22 posle podne »

Dok sam isao u teretanu odlazio sam redovno oko 4-5 sati popodne zato sto mi je to vreme odgovaralo.Tamo zaticao radnicu koja ima 16 godina i po mojoj proceni 40-45 kg a ja trebam da radim vezbu za ramena.Ko ce da mi pridrzi teg,radnica?
izvini druze ali za to sluzi sparing partner, ne koristi se instruktor da se lomi sa tobom jer ti stavljas tezine koje ne mozes da podizes..
nije im to u opisu radnog mesta veruj mi.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: Februar 23, 2008, 08:48:23 posle podne »

Najpametnije je da ne idemo u takve teretane ali, kad nam uslovi to ne dozvoljavaju, nema drugog izbora.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #34 poslato: Februar 23, 2008, 08:25:41 posle podne »

Pa radi s amalom te4zinom,radi kontrolisano,radi polako
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mimozi
Gost
« Odgovor #33 poslato: Februar 23, 2008, 08:23:47 posle podne »

Dok sam isao u teretanu odlazio sam redovno oko 4-5 sati popodne zato sto mi je to vreme odgovaralo.Tamo zaticao radnicu koja ima 16 godina i po mojoj proceni 40-45 kg a ja trebam da radim vezbu za ramena.Ko ce da mi pridrzi teg,radnica?
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #32 poslato: Februar 23, 2008, 07:22:53 posle podne »

Ok je to sto ti pricas,ali mi smo komentarisali da je potrebno strucno lice da te uvede u pravilan trening i i zvodjenje vezbi,a ako je nekom sudjeno da se povredi tu mu niko nemoze pomoci  :(
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #31 poslato: Februar 23, 2008, 12:40:48 pre podne »

koliko kosta kada se dete povredi u vrticu ili skoli dok radi fizicko?
ti ljudi su sigurno skolovani za to..
to je neka druga prica sta bi bilo kada bi bilo i povredjivanje obicno nema veze sa diplomom ili necijem znanjem, pracenjem i nadzorom ,nego nemarnoscu, i neposlusnoscu uglavnom vezbaca..

povredi ce se i onaj koji ima nadzor i onaj koji nema ako se ne poklope sve kockice kako treba.
sta ces ti da radis ako ti dodje neko i sakrije neke stvari od tebe, a ti nisi niti doktor niti psihijatar i ono bap desi se nesto nepredvidjeno..

zato ne treba toliko ulaziti u neke dubioze..onaj ko zeli da prihvati vecu odgovornost za necije zdravlje i telo tog coveka treba i platiti..zato se to zove personalni trener i on odgovara za sve sto moze da ti se desi..
da li  treba instruktor da  odgovara kada radis pullover i tegovi padnu i razbiju ti zube jer neko nije zategao kako treba.a treniras vec par godina..

siroka tema..da bi neko isao za njime i pricao ej proveri to ej ovo..treba da bude placen...
kao sto rekoj sve se vrti oko novca...


Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Februar 23, 2008, 12:21:35 pre podne »

sve to stoji...

ja se samo pitam, koliko "kosta" npr. oporavak od neke teze povrede izazavane nestrucnim radom trenera... ili naravno same osobe...

ljudi, zdravlje je zdravlje!
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #29 poslato: Februar 23, 2008, 12:13:51 pre podne »


p.s. Sto se mog licnog rada u firmi Pansport tice, svakako da jesam motivisana i to je ono sto me jako vuce napred, ali to nije tema price.
to je ono sto treba da postoji u svakom poslu..vecina poslodavaca hoce da za 100-200-300 e dobije i radnika i knjigovodju, cistacicu, menadzera , radnika obezbedjenja u jednom itd..
to je ono sto sam naglasio..novac je najveci motiv za vecinu ljudi..lepo platis koliko treba i onda moze da se zanoveta trazi, zahteva itd...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Februar 22, 2008, 11:52:49 posle podne »

Lazicu, ja te u potpunosti razumem,
ja sam upravo zato i naglasila KAKO BI TREBALO da se radi, i kakva su PRAVILA, koja su ZABORAVLJENA i naravno iz brojnih drugih razloga i okolnosti se doticna pravila NE SPROVODE, i sve je meni to jasno i naravno da toga nema u Srbiji.

Ali to je nesto sto je jako bitno i zanemareno i moze da dovede do trajnih i ozbiljnih posledica i samim tim sam i dosla na ideju da napisem ovaj topic.

p.s. Sto se mog licnog rada u firmi Pansport tice, svakako da jesam motivisana i to je ono sto me jako vuce napred, ali to nije tema price.
Sačuvana
mimozi
Gost
« Odgovor #27 poslato: Februar 22, 2008, 11:26:10 posle podne »

E pa ako vam se ne svidja,zaobidjite teretanu.nemozete ni ocekivati da vam se sve servira,bolje naucite nesto sami a ne da vas ferma svaka budala tj takozvani "treneri".
bravo..ko je nas starije trenirao kada smo pocinjali..casopisi.sada svi hoce sve na tacni..

nije bitno da li je neko kvazi ili pravi trener....posao je posao..i u sklopu nekog elaborata treba da pise sta je neciji posao
ako je posao instruktora da samo pokaze kako se radi neka vezba, to je to..ako je posao da cisti teretanu za platu to je to...ako neko treba samo da upisuje clanove, to je njegov posao..
ali je glupo ocekivati da neko pise individualne treninge i da vrsi celovremeni nadzor vezbaca za svoju platu. ako ima takva teretana onda je to super, to mora i da kosta..

znas ono koliko para toliko i muzike..



Bravo u potpunosti se slazem sa tobom.Verujem da postoji veliki broj ljudi koji bi platili da im se objasni kako se pravilno vezba.Ne mislim da po ceo dan stoji sa ljudima koji vezbaju,ali da je bar prisutan u teretani kada njegovo iskustvo zatreba tj. da radi posao za koji je placen (kao sto je slucaj u svim normalnim firmama).
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Februar 22, 2008, 11:21:24 posle podne »

Upravo,ma moja poenta je d asam imao neke trenere u jednoj teertani u koju sam pre isao i oni su mi nesto kao pokazivali blabla...a sad svatam koliko oni ustvari bulazne i nemaju pojma...cisto za sve savet,prvo sve iscitajte,izslusajte i probajte pa onda odredite sta je najbolje...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #25 poslato: Februar 22, 2008, 11:19:37 posle podne »

cime se ti bavis?

Ako mene pitas,podajom.Sto?
onako pitam..mislio sam da si neki trener, pa da shvatim ozbiljnost tvoje kritike..a ti to sa stanovista vezbaca pricas..
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #24 poslato: Februar 22, 2008, 11:16:44 posle podne »

E pa ako vam se ne svidja,zaobidjite teretanu.nemozete ni ocekivati da vam se sve servira,bolje naucite nesto sami a ne da vas ferma svaka budala tj takozvani "treneri".
bravo..ko je nas starije trenirao kada smo pocinjali..casopisi.sada svi hoce sve na tacni..

nije bitno da li je neko kvazi ili pravi trener....posao je posao..i u sklopu nekog elaborata treba da pise sta je neciji posao
ako je posao instruktora da samo pokaze kako se radi neka vezba, to je to..ako je posao da cisti teretanu za platu to je to...ako neko treba samo da upisuje clanove, to je njegov posao..
ali je glupo ocekivati da neko pise individualne treninge i da vrsi celovremeni nadzor vezbaca za svoju platu. ako ima takva teretana onda je to super, to mora i da kosta..

znas ono koliko para toliko i muzike..

Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 17 upita.