TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:02:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko reaktora  (Pročitano 1994 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2014, 08:16:54 posle podne »

Pozdrav svima, imam pitanje vezano za reaktor. Radi se o Assault Punchu. Bavim se veslanje, treniram svaki dan, ponekad dva puta dnevno. Znaci nije rekreativno vec ozbiljno, u reprezentaciji. Trenutno pijem Whey, Beta-Alanine i Kre-Alkalyn. Posto sam pri kraju BA i Kreatina, uzeo bih gore navedeni reaktor. Zanima me da li utice na rad srca, tj na povecanje pulsa? I da li postoje neke lose strane reaktora, ako da koje su? U Assault bih dodao Beta-Alanine, posto sam primetio da ima samo 2g, a ja pijem od 6-9g pre treninga.  :)
NO reaktori daju osecaj povecanja snage ,ali to je vestacka snaga.Moje misljenje je da ne treba koristiti svaki trening vec povremeno,a narocito kod vrhunskih sportista efekat oporavka nakon treninga bice usporen zbog stimulansa u samom proizvodu.Vrhunski sport zahteva sto bolji i brzi oporavak.
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2014, 06:55:46 posle podne »

Svrha NO reaktora ti je da ti poveća mentalni fokus, da energiju i proširi krvne sudove kako bi brže transportovao hranljive materije do iskidanog mišića, a ne samo da poveća puls.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2014, 04:11:30 posle podne »

Pozdrav svima, imam pitanje vezano za reaktor. Radi se o Assault Punchu. Bavim se veslanje, treniram svaki dan, ponekad dva puta dnevno. Znaci nije rekreativno vec ozbiljno, u reprezentaciji. Trenutno pijem Whey, Beta-Alanine i Kre-Alkalyn. Posto sam pri kraju BA i Kreatina, uzeo bih gore navedeni reaktor. Zanima me da li utice na rad srca, tj na povecanje pulsa? I da li postoje neke lose strane reaktora, ako da koje su? U Assault bih dodao Beta-Alanine, posto sam primetio da ima samo 2g, a ja pijem od 6-9g pre treninga.  :)

Kao i svaki suplement koji sadrži metil-ksantine - kofein( anfidrovani kofein) moguće je da doĂ°e do toga...gledajući sastav navedenog reaktora, ne bih rekao da će i imati neki drastičan neželjeni efekat pa pitanju ubrzanja sračnog rada i sl., naravno to zavisi i od tvoje (pre)osetljivosti na kofein( redovnost korišćenja kofeina u različitim oblicima, suplementi, energetski napici, kafa...) i neke od sastojka samog suplementa...
Tu su BCAA u adekvatnom odnosu, "serija" biljnih ekstrakata za prevenciju "umnog i mišićnog zamora", kao i stimulatori oporavka, modulatori apsorpcije samih sastojaka, vitamini, minerali...
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2014, 02:29:35 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2014, 02:37:23 posle podne »

Šta očekuješ da dobiješ korišćenjem reaktora , zašto si se odlučio za njega  ?
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2014, 02:12:52 posle podne »

Pozdrav svima, imam pitanje vezano za reaktor. Radi se o Assault Punchu. Bavim se veslanje, treniram svaki dan, ponekad dva puta dnevno. Znaci nije rekreativno vec ozbiljno, u reprezentaciji. Trenutno pijem Whey, Beta-Alanine i Kre-Alkalyn. Posto sam pri kraju BA i Kreatina, uzeo bih gore navedeni reaktor. Zanima me da li utice na rad srca, tj na povecanje pulsa? I da li postoje neke lose strane reaktora, ako da koje su? U Assault bih dodao Beta-Alanine, posto sam primetio da ima samo 2g, a ja pijem od 6-9g pre treninga.  :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 17 upita.