TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 12:23:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 498 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vas poslednji obrok  (Pročitano 575167 puta)
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #317 poslato: Jun 29, 2015, 06:27:24 posle podne »

da rezimiramo, nema leba bez motike  ;) Ajde ne smarajte sa tim glupostima, nije to tema

250g piletine kuvane onako rasne, jedva ide niz grlo  :)
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #316 poslato: Jun 29, 2015, 06:16:52 posle podne »

Ma treba biti umeren u svemu. Ako je to već sportska prognoza,treba shvatiti tako i igrati s vremena na vreme sa malim ulozima. Ne treba se zanositi previše i pokušavati živeti od toga...
Poslednji obrok-pola dinje  8)
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #315 poslato: Jun 29, 2015, 06:14:09 posle podne »

Namerno sam zaboravio te sajtove jer ne želim više da igram sve to. Što se tiče plaćanja,  znam ljude koji su mislili kao i ti meĂ°utim lako se čovek navuče kad prodje jedan ili dva para. Za treći par koji se naplaćuje su pozajmljivali od svih živih i davali poslednji dinar. A onda kad se završi utakmica... uh...
Da, Džej,  500 000.

Da se koliko toliko držimo teme... ćevapi, hleb, salata i torta :-D od sutra ću morati par dana na detoksikaciju organizma :-D
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #314 poslato: Jun 29, 2015, 06:07:59 posle podne »

Treba napraviti temu za kladionicu,ovde smo odavno u off topic-u...
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #313 poslato: Jun 29, 2015, 06:07:32 posle podne »

Pa dajem 100...ne pada mi na pamet da dajem više od 100...
Mada,ako je dojava,znači dobra je i kvota...ovu dojavu što je tip dao je bila kvota 15,znači na uloženih 100,stiže 1500 što nije loše...

Mada,ja sam biser,na kvotu 2 sam ja uložio 50 i dobio. Došao sam sutradan sav srećan da podignem tiket a dobio sam čak 100 dinara  ;D
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #312 poslato: Jun 29, 2015, 06:04:48 posle podne »

Pa dobro,ja nisam ni rekao da ću platiti. Ne pada mi na pamet da nekome šaljem pare a ni ne poznajem ga. Već mislim,ako je za džabe,što da ne...
Pa daješ pare na tiket. Ako je već dojava, nećeš uplatiti sigurno 100 dinara..
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #311 poslato: Jun 29, 2015, 05:49:07 posle podne »

Pa dobro,ja nisam ni rekao da ću platiti. Ne pada mi na pamet da nekome šaljem pare a ni ne poznajem ga. Već mislim,ako je za džabe,što da ne...
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #310 poslato: Jun 29, 2015, 05:36:47 posle podne »

Idemo u off topic ali mi zao da bacaš pare pa da ti napišem. Nemoj biti naivan. Stranica mu je bila ugašena pa je upalio kad se završila utakmica ili je upalio pred kraj kad je već video rezultat pa izbacio na stranicu i gle čuda prošao. Tako uradi par puta i onda traži pare. Pošaljete mu vas trojica pare a on jednom da da će biti 1, drugom da će biti 2 a trećem x. Vas dvojica padnete a neki treći prodje. Onda tom trećem kaže da ima utakmicu sa velikom kvotom ali da košta dosta skuplje. Taj skupi te pare i da mu jer je već jednom prošao i to se čeka.  Lupi neki par pa ako doĂ°e došlo je a ovaj gasi profil ili tog blokira i taj mu više ne može ništa. I tako u krug...
Niko, ali ponavljam ti niko, ti nece prodati na takav način za tako male pare dojavu već će sam odigrati u miru i tišini bez straha od proširivanja informacije i smanjivanja kvote.
Jedina stvar koja može da se prati je kretanje kvota po svetskim kladionicama i praćenje uplata u istim. Postoje sajtovi za to (zaboravio sam kako idu) i ako se pametno prati i nauci se kako sve to funkcioniše mogu lepe pare da se uzmu ali nijedna utakmica nije sigurna 100%. Igraju se singlovi i daju malo veće pare. Kad se podvuče crta na kraju dana skoro uvek si u plusu odreĂ°enu svotu novca. Radio sam u kladionici i kao mladji dosta igrao kladionicu i viĂ°ao ljude koji žive od toga igrajući na ovaj način koji sam opisao. Ali nije svako roĂ°en za to. Ja sam prestao da se kladim kada sam uzeo maksimum tj 500 000 din. Tada sam rekao hvala lepo, doviĂ°enja.
Dečko vam sve objasio. Niko neće na glupom fejsu da ti da dojavu za neke smešne pare.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #309 poslato: Jun 29, 2015, 05:09:59 posle podne »

Ehehehehhe,nisam ja naivan i znam taj sistem da da svima da različito  ;)
Ali ovaj lik nije takav,dao je tačan rezultat...znači mnogo je teže dati tačan rezultat i to svima različito...
Stranica je bila ugašena oko 10 ujutru a on je napisao dojavu u 11 a meč je počeo u 12...samo što sam ja išao nešto tati da pomognem baš tad...  >:(
Nisam uzeo pare,šta da se radi,pitao sam ga,ovo će biti poslednji free meč...dao je tri i ja sam sva tri propustio -.-
Aj ti belgrade style,jel možeš da se setiš tih sajtova i kako funkiconišu? Pomoglo bi nam mnogo  ;D
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #308 poslato: Jun 29, 2015, 04:22:40 posle podne »

Idemo u off topic ali mi zao da bacaš pare pa da ti napišem. Nemoj biti naivan. Stranica mu je bila ugašena pa je upalio kad se završila utakmica ili je upalio pred kraj kad je već video rezultat pa izbacio na stranicu i gle čuda prošao. Tako uradi par puta i onda traži pare. Pošaljete mu vas trojica pare a on jednom da da će biti 1, drugom da će biti 2 a trećem x. Vas dvojica padnete a neki treći prodje. Onda tom trećem kaže da ima utakmicu sa velikom kvotom ali da košta dosta skuplje. Taj skupi te pare i da mu jer je već jednom prošao i to se čeka.  Lupi neki par pa ako doĂ°e došlo je a ovaj gasi profil ili tog blokira i taj mu više ne može ništa. I tako u krug...
Niko, ali ponavljam ti niko, ti nece prodati na takav način za tako male pare dojavu već će sam odigrati u miru i tišini bez straha od proširivanja informacije i smanjivanja kvote.
Jedina stvar koja može da se prati je kretanje kvota po svetskim kladionicama i praćenje uplata u istim. Postoje sajtovi za to (zaboravio sam kako idu) i ako se pametno prati i nauci se kako sve to funkcioniše mogu lepe pare da se uzmu ali nijedna utakmica nije sigurna 100%. Igraju se singlovi i daju malo veće pare. Kad se podvuče crta na kraju dana skoro uvek si u plusu odreĂ°enu svotu novca. Radio sam u kladionici i kao mladji dosta igrao kladionicu i viĂ°ao ljude koji žive od toga igrajući na ovaj način koji sam opisao. Ali nije svako roĂ°en za to. Ja sam prestao da se kladim kada sam uzeo maksimum tj 500 000 din. Tada sam rekao hvala lepo, doviĂ°enja.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #307 poslato: Jun 29, 2015, 02:18:57 posle podne »

Evo ga poslednji obrok...
Ne znam kako se ovo zove,ali je odlično  ;D
Belo meso obmotano salamom i utopljeno u sir... mamin ručak najbolji  :D
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #306 poslato: Jun 29, 2015, 02:05:35 posle podne »

Mogu ti i ja dati jednu englesku stranicu. Daju tipove i uglavnom mečevi prolaze,mada kvote su mizerne...kvota 2,3, plafon 4...
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #305 poslato: Jun 29, 2015, 01:46:42 posle podne »

Ma batali dojave. Ja se dogovorio sa drugom da igramo protiv naših klubova u kvalifikacijama za LŠ i LE. Ala će lepe pare da se uzmu  ;D Domaći fudbal i klubovi su nam na najnižim mogućim granama...  :-\
A za dojave...drug mi pričao ( on je 96. godiše ) da kad je on bio mojih godina isto je tako bio zaluĂ°en ali su tad dojave barem bile za džabe i to se puno para ulagalo...sad ili su skupe ili propustiš itd...
A Katleru,jel se sećaš od koga si ih uzimao? Možda još ima tih likova koji to rade i dele dojave eheheheheheh  :D
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #304 poslato: Jun 29, 2015, 01:05:41 posle podne »

Dosao sa treninga i spremam belo i tikvice. Pirinac spreman. :D
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #303 poslato: Jun 29, 2015, 01:02:55 posle podne »

E u moju materinu. Sad sam pogledao...stranica je vraćena i meč je bio stigao ali ja nisam bio kući i nisam ni ispratio...inače meč je prošao...  >:(
Sačuvana
Stranice: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 498 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.