TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:48:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 498 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vas poslednji obrok  (Pročitano 579117 puta)
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #947 poslato: Novembar 23, 2015, 01:17:52 pre podne »

Po kile prasetine i po kile janjetine salate krompir, 4parceta torte i bas me savest grize sada 😂


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #946 poslato: Novembar 22, 2015, 09:25:05 posle podne »

Dopunimo rezerve i 5 peta nedelja moze da pocne :)

http://www.dodaj.rs/f/46/Pq/39ZkPCYz/11111.jpg
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #945 poslato: Novembar 21, 2015, 01:05:23 posle podne »

Belo meso, sos od pecurki,ella sira i bosiljka :) vrhunska stvar :)
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #944 poslato: Novembar 20, 2015, 02:48:45 posle podne »

Tuna, povrce...
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #943 poslato: Novembar 19, 2015, 10:37:19 posle podne »

Cek kako je spremano ovo? Moze recept?

Belo meso stavljeno na teflon i isprzeno, dodao malo bosiljka odozgo.
Przenice...hleb koji je sastavljen od dobrih ( ja ih tako zovem  :D ) hidrata se utapa u jaja koja su predhodno sipana u tanjir i zatim ide na teflon, sve isto kao i kod starih dobrih przenica, cak je i ukus isti :)
Opet kazem danas nisam, ali imam obicaj da uz ovo jedem ellu i to je onda show  :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #942 poslato: Novembar 19, 2015, 10:23:22 posle podne »

Pečeno crveno meso sa kompirom :)
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #941 poslato: Novembar 19, 2015, 10:13:58 posle podne »

Cek kako je spremano ovo? Moze recept?
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #940 poslato: Novembar 19, 2015, 09:58:48 posle podne »

E ovo probajte obavezno, hleb koji sam pre nekoliko dana ovde negde postavljao, Nemacki sa cistim hidratima itd, belo meso i jaja.
Staaaaare dobre przenice na zdrav nacin, uz ovo sam par puta jeo ella sir,to je vec bezobrazluk  :D
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #939 poslato: Novembar 19, 2015, 09:24:26 pre podne »

Vazi, ma opusteno ljudi ja bas ne komplikujem sve je prosto kod mene, jednostavno jedem i prija mi i zanimljivo mi, bukvalno mi nikad nije dosadan krompir i meso iz rerne, ali vazi probacu kad uhvatim slobodno vreme, cisto onako iz radoznalosti neke.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #938 poslato: Novembar 19, 2015, 07:52:38 pre podne »

Levu kolko ga ti komplikujes..
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #937 poslato: Novembar 19, 2015, 01:49:16 pre podne »

Ma znam da nista nece biti, al fazon ne znam gde da zamenim, ovo posle treninga mi izgleda kao preslab obrok bar sto se tice UH, proteina vidim da ima, jer za pwm definitvno nije jer ipak ovsene, a ovo prvo nije za veceru ima UH, nije pre treninga, ima masti, mozda kao dezert posle obroka nepovezanog sa treningom
I koja je fora sa crnom cokoladom, zar nije dzank ona, dize insulin i sl.?

Razlika izmeĂ°u leka i otrova je doza...isto važi i za crnu čokoladu...inače, "Bambi" je "napravio" i crnu čokoladu sa steviom( ima i drugih proizvoĂ°ača sa istim zaslaĂ°ivačem umesto šećera)...tako da ne brini za "šikljanje" insulina...  ;)

O crnoj čokoladi detaljnije...i razlika sa mlečnom i belom...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolje-od-kakaa-crna-okolada.html

« Poslednja izmena: Novembar 19, 2015, 01:56:03 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #936 poslato: Novembar 19, 2015, 12:02:07 pre podne »

Teletina i krompir
Kolac koji jedem nakon treninga :)

Nacin pripreme : 6 belanaca i 2 zumanceta mutiti mikserom 6-7 minuta, zatim dodati mericu proteina sa ukusom vanile, 2 kesice stevije, 3-4gr cimeta 50 gr mlevenih ovsenih pahuljica i nastavite da mutite.
Kada je smesa gotova ubacite saku malina i ne nastavljate mucenje.
U tepsiju stavite papir za pecenje, ocenite kolika vam tepsija treba kako bi kolac bio debljine oko dva cm.
Sipate smesu, kasikom lepo rasporedite maline i pecete na 200 stepeni neki 7-8 min.

Idealna stvar, proteini, hidrati, voce sa niskim glikemijskim indeksom, preukusno, lako postanete zavisnik  :D
meni sve ovo lepo izgleda ali ne znam gde ubaciti, imam ispunjene sve nutritivne vrednosti, ~2+ P ~3,15+ UH i ~1M
i to se sastoji od jaja, mesa, krompira, oraha, ovsenih (whey u danu treninga posle treninga tako da mi ide protein i na jace od 2 nekad)
Ma znam da nista nece biti, al fazon ne znam gde da zamenim, ovo posle treninga mi izgleda kao preslab obrok bar sto se tice UH, proteina vidim da ima, jer za pwm definitvno nije jer ipak ovsene, a ovo prvo nije za veceru ima UH, nije pre treninga, ima masti, mozda kao dezert posle obroka nepovezanog sa treningom
I koja je fora sa crnom cokoladom, zar nije dzank ona, dize insulin i sl.?

Izbaci zumanca, pojacaj belanca, pojacaj ovsene i whey i imas obrok posle treninga, ukljuci mastu kad je sve servirano. :)
Druga bitna stvar, nemoj biti rob brojkama, cuj nemas gde da ubacis, pa menjaj nesto, izbaci, ubaci, rotiraj, uzivaj u sportu, nemoj tako usko gledati :)

Postoje dani kada unesem 1,5 gr B po kg kada se ne spremam, nadoknadim drugim stvarima i pametno isplaniram, a zasto ?? Zato sto imam pravo na izbor i zato sto nista ne ide na silu. Poenta je da uzivas, tj to je kljuc.

A crna cokolada, pa nigde nije napisano ovo je recept koji sam koristio na najstrozijoj mogucoj takmicarskoj dijeti, pokusao sam da na zdrav nacin priblizim recept za popularnu cokoladicu, zato sto je zanimljivo, inovativno.
Manje zlo od obicne cokolade, u van-sezoni milina od obroka, promovisemo zdrav zivot, pretvaramo dijetu u zivotni stil :)
Sačuvana
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #935 poslato: Novembar 18, 2015, 11:02:58 posle podne »

300g crvenog, kupus salata, 50g badem
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #934 poslato: Novembar 18, 2015, 09:02:36 posle podne »

Ma znam da nista nece biti, al fazon ne znam gde da zamenim, ovo posle treninga mi izgleda kao preslab obrok bar sto se tice UH, proteina vidim da ima, jer za pwm definitvno nije jer ipak ovsene, a ovo prvo nije za veceru ima UH, nije pre treninga, ima masti, mozda kao dezert posle obroka nepovezanog sa treningom
I koja je fora sa crnom cokoladom, zar nije dzank ona, dize insulin i sl.?
« Poslednja izmena: Novembar 18, 2015, 09:24:16 posle podne od strane leevu » Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #933 poslato: Novembar 18, 2015, 08:40:36 posle podne »

Levu buraz nece ti biti nista da zamenis to sa necim, a i 16 godina imas, opusti se.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 498 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 19 upita.