TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 05:31:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Put do tela fitness modela  (Pročitano 5367 puta)
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #14 poslato: Decembar 10, 2014, 12:41:13 posle podne »


180+ je pozeljno
Hvala.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Decembar 10, 2014, 11:35:07 pre podne »

A je l´zna neko da li za muskog fitnes modela treba ona visina od 185 na gore ili je bitna samo gradja i faca?


180+ je pozeljno
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #12 poslato: Decembar 10, 2014, 12:26:20 pre podne »

A meni kazu da sam lud jer se lozim na BB. :'(
Pa dobro, tebi bar kažu. Meni iza leĂ°a govore, a to me nervira mnogo.
Ma bolje da se ložimo na bb, nego na vutru, tuče po klubovima, opijanje, itd, itd ;)
A ti ih nalozi posle dijete, da im klica ekplodira kad sednes pored neke od njih na faxu. Pa kao onako folirantski podignes majicu da se poceses, a ono 6 pack seva. ;)
Inace ove moje misle da cu poslati Roni. Ljudi danas povezuju rekreativni i naturalni BB sa samim vrhom ovog sporta...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #11 poslato: Decembar 09, 2014, 11:49:03 posle podne »

A je l´zna neko da li za muskog fitnes modela treba ona visina od 185 na gore ili je bitna samo gradja i faca?
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #10 poslato: Decembar 09, 2014, 10:07:23 posle podne »

A meni kazu da sam lud jer se lozim na BB. :'(
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #9 poslato: Decembar 09, 2014, 10:03:32 posle podne »

Ima bajo moj, ima.... ali jednostavno, TRENUTNO nisam u mogućnosti da se tolko bakćem time, zbog faksa i silne statike i matematike i fizike, tamo kad otkačim ispite, da se vrati stari vuk u formi u kakvoj je bio nekada :D :D :D
Ja te skroz kapiram, u istoj smo frci. Samo neka koleginica i to dok sam na faxu, kad dodjem kuci nemam vremena ni da razmisljam. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Decembar 09, 2014, 09:52:20 posle podne »

Ma daj, sve uzdignute ? Mrzim ta generalizovanja, sve su kurve, svi smo muske svinje, svi uzdignuti svi seljaci bla bla, ima jos normalnih ljudi svuda iako su manjina, nema to veze !!!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Decembar 09, 2014, 08:46:52 posle podne »

Najteze ti je da nadjes devojku a Nislike medju najjacim ribama u Srbiji haha, e katler dzej sine moj, nece samo gvozdje moras i da primenis tu snagu i mimo teretane ;)
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #6 poslato: Decembar 09, 2014, 07:43:02 posle podne »

Ima još nešto........ :D :D
Mene su poceli bas mnogo da nerviraju ovakvi tekstovi, ili ono ''popravite vasa ledja, biceps, noge, benc, mrtvo... za samo 6 nedelja''. I to bas zbog toga ''necega'', jer se to nigde ne spominje. A na slici iznad teksta je neki odvaljen lik tipa Katler u formi svog zivota. Daju ti neki smesan plan treninga i astronautski plan ishrane i kao za 6 nedelja skocis 30kg na mrtvom. Bolje da uzmu i konkretno da napisu plan kure, sta, kad, koliko nego tako kao samo natural. I da, napisu ti da koristis jedno tonu suplementacije koju autori prodaju. Kolicinski dodje vise supsa nego hrane...

bravo! dobro si to zapazio i rekao

a na racun texta, najteze mi  bilo da ubedim devojku da krene da dize vece tezine ali sada ide sve ko podmazano iako je jos daleko od fitness modela :D

devojkama su bas preduboko usadjena mnoga pogresna uverenja i bas se covek mora namuciti da bi samo pocele da slusaju a jos toliko mucenja da pocnu da primenjuju savete
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Decembar 07, 2014, 12:47:34 posle podne »

Mene su poceli bas mnogo da nerviraju ovakvi tekstovi, ili ono ''popravite vasa ledja, biceps, noge, benc, mrtvo... za samo 6 nedelja''. I to bas zbog toga ''necega'', jer se to nigde ne spominje. A na slici iznad teksta je neki odvaljen lik tipa Katler u formi svog zivota. Daju ti neki smesan plan treninga i astronautski plan ishrane i kao za 6 nedelja skocis 30kg na mrtvom. Bolje da uzmu i konkretno da napisu plan kure, sta, kad, koliko nego tako kao samo natural. I da, napisu ti da koristis jedno tonu suplementacije koju autori prodaju. Kolicinski dodje vise supsa nego hrane...

Slažem se što se tiče tih "instant tekstova", zato i izbegavam da ih postavljam iako su, realno gledano, vrlo popularni. Svi traže neki brz i lak put do forme. Naravno, razumeli smo se za ono o čemu se obično ne piše u takvim tekstovima. :)

Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #4 poslato: Decembar 06, 2014, 01:20:23 posle podne »

Pecha slazem se sa tobom definitivno!
Tekstovi tipa 8 minita do savrsenih trbusnjaka...cisto zavaravanje ljudi koji ne znaju koliko je potrebno vremena i odricanja da bi se doslo do tih savrsenih trbusnjaka. Ali nazalost ljudi se tese sa tim probaju to..ne uspe im naravno,ali imaju izgovor da su probali i ne trude se vise.
Sačuvana
maja Pavlovic
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2014, 11:14:41 pre podne »

Ima još nešto........ :D :D
Mene su poceli bas mnogo da nerviraju ovakvi tekstovi, ili ono ''popravite vasa ledja, biceps, noge, benc, mrtvo... za samo 6 nedelja''. I to bas zbog toga ''necega'', jer se to nigde ne spominje. A na slici iznad teksta je neki odvaljen lik tipa Katler u formi svog zivota. Daju ti neki smesan plan treninga i astronautski plan ishrane i kao za 6 nedelja skocis 30kg na mrtvom. Bolje da uzmu i konkretno da napisu plan kure, sta, kad, koliko nego tako kao samo natural. I da, napisu ti da koristis jedno tonu suplementacije koju autori prodaju. Kolicinski dodje vise supsa nego hrane...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2014, 10:36:49 pre podne »

Polako, prvo osnove. ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2014, 12:04:06 pre podne »

Put do tela fitness modela


Takmičarka MuscleTecha Lindsay Cappotelli predstavlja vam sedam saveta koje će pomoći ženama da izgrade telo iz snova. Naučite kako da trenirate, ostanete motivisane i pratite napredak.

Dakle, želite da napravite telo kao sa naslovnica fitness magazina? Obla ramena, zategnute ruke, izdefinisani kvadricepsi i čvrsti gluteusi? Bilo da hoćete da smršate ili se samo zategnete, izgradnja mišićne mase je ključna stvar ka tom cilju.

Srećom, većini nas je poznat mit o tome da će se žena nabildovati kao muškarac dižući tegove, i znamo da je to samo mit. Umesto da se pretvorite u nabildovanog muškarca, mišići koje izgradite pretvoriće vaše mekano telo u čvrsto i zategnuto. To je ono što svaka žena želi, zar ne?

MeĂ°utim, nabacivanje mišićne mase nije uopšte lak posao, a posebno za žene. Potrebna je posvećenost i mnogo truda. Ukoliko ste čvrsto rešene da u tome uspete, pročitajte savete koje ću vam dati, a koji su meni pomogli da imam ovakvo telo.


Ne preterujte sa kardio treningom

Žene se često previše fokusiraju na kardio, i to na početku treninga, a rad sa tegovima ostavljaju za kraj. Zapravo bi trebalo biti obrnuto. Ukoliko nemate višak telesnih masti za sagorevanje, možete čak i potpuno da eliminišete kardio iz vaših treninga, eventualno ga ograničite na 1-2 kratka HIIT treninga nedeljno.

Jedite više

Još jedna česta greška kod žena koje žele da izgrade mišiće jeste da ne jedu dovoljno. Ne možete po ceo dan jesti samo salate. Da biste nabacili malo mišića, potrebno je da budete u kalorijskom suficitu, tj. da unosite nešto više kalorija nego što sagorite.

Pored junetine, piletine, ćuretine i jaja, nekoliko proteinskih šejkova dnevno pomoći će vam da unesete optimalnu količinu proteina. Volim da popijem Muscle Tech Nitro Tech protein odmah nakon treninga.

Dižite veće težine

Drage moje dame, nemojte se plašiti da izaĂ°ete iz zone 12-15 ponavljanja po seriji. Pravi napredak primetila sam kada sam se prebacila na 5-8 ponavljanja. Pored toga, fantastičan je osećaj biti snažan i raditi sa većim težinama. Fokusirajte se na osnovne vežbe i gledajte da povećavate težine na njima. Nemojte se plašiti težina. Zapravo, možda ćete se iznenaditi koliko ste jake.

Vodite dnevnik treninga

Ovo je bitna a često zapostavljena komponenta. Mnogo je bolje ići na trening sa planom u glavi, nego nasumično raditi vežbe ili raditi ono što vam se sviĂ°a tog dana. Zapisujte vežbe, težine, broj ponavljanja, dužinu odmora izmeĂ°u serija... tako da uvek za naredni trening imate jasan cilj šta treba da poboljšate. Volim da planiram svoje treninge 4 do 6 nedelja unapred i budem sigurna da konstantno napredujem po nekom osnovu.

Povećajte intenzitet treninga

Većina žena ne zna šta to znači, pa ostanu uskraćene dobrih rezultata. Kada izvodite neku vežbu, budite maksimalno fokusirane i probajte da osetite mišić koji radite. Koristite mozak. Osetite pokret i kontrakciju. Dišite. Izvucite i poslednje ponavljanje.
Slikajte se i pratite napredak

Budući da same sebe svakodnevno gledamo, ponekad nam je teško da primetimo promene. Možete se slikati svakih par meseci i na taj način mnogo lakše pratiti transformaciju. Merenje telesne težine i obima je jedan način praćenja napretka, ali slike će uvek prikazati realnost.

Psihička spremnost

Rezultati neće doći preko noći, a biće i perioda kada osećate da stagnirate. Pokušajte da ostanete motivisane pored svega. Potrebne su godine za uspešnu transformaciju, i zato ne odustajte. Ukoliko konstantno dobro radite, rezultati neće izostati. Budite strpljive, verujte u ono što radite i ne zaboravite da uživate na tom putu ka dobroj formi.


Izvor: muscleandstrength.com

Prevod: Robert
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.137 sekundi sa 18 upita.