TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 06:20:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 102 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji cheat meal  (Pročitano 140321 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #147 poslato: Januar 05, 2015, 10:19:43 posle podne »

Meni teretana od osmog radi...
:)
Ne hranim se čitno (u smislu UH) nešto preterano, ali prasetina me ubija u pojam...
:D
Dva dana sam se izležavao uz filmove, i posle sam 6 sati šetao...
:D
Inače, šta je gore: unositi proste UH, ili masti (tipa prase)...?
:)
Po meni su masti gore. Zbog zdravlja uopšte. Prosti UH neće uticati toliko, a masti mogu da podignu pritisak vrlo lako, pogotovu ta prasetina :D
Da li si siguran u to sto pricas?Nesto ne bih rekao da je to bas tako....
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #146 poslato: Januar 05, 2015, 09:45:29 posle podne »

Meni teretana od osmog radi...
:)
Ne hranim se čitno (u smislu UH) nešto preterano, ali prasetina me ubija u pojam...
:D
Dva dana sam se izležavao uz filmove, i posle sam 6 sati šetao...
:D
Inače, šta je gore: unositi proste UH, ili masti (tipa prase)...?
:)
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #145 poslato: Januar 05, 2015, 07:45:59 posle podne »

Vec vise od dve nedelje ne treniram i ne hranim se zdravo. Neverovatno koliko forma moze da se promeni za dve nedelje lose ishrane i lencarenja...
Koliko?
:)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #144 poslato: Januar 05, 2015, 07:09:41 posle podne »

Vec vise od dve nedelje ne treniram i ne hranim se zdravo. Neverovatno koliko forma moze da se promeni za dve nedelje lose ishrane i lencarenja...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #143 poslato: Januar 03, 2015, 12:55:41 posle podne »

Torta sa malinama i 2 case vina :)
Sačuvana
maja Pavlovic
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #142 poslato: Januar 01, 2015, 04:40:09 posle podne »

Od juče:
Alkohol, šaka čipsa, 7-8 žužika, malo ruske i jedna karamela.
:)
Neću ići u teretanu nedelju dana, pa ću taman poraditi na masi (kvalitetnoj) malo...
:D
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #141 poslato: Januar 01, 2015, 11:23:38 pre podne »

parce torte
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #140 poslato: Decembar 26, 2014, 02:23:35 posle podne »

složio bih se i za ovu temu, kao i za sve te teme oko obroka - vaš prvi obrok, vaš srednji obrok, vaš poslednji obrok, vaš 11. obrok, vaš doručak, vaša večera... Nit čemu služi, nit bilo ko vidi neke koristi u tome. Pored aktivnih članova foruma, tu postove napucavaju članovi PS tima, a sve to opet nije nikakava pomoć početnicima ili bilo kome ko posećuje forum.

Realno, sve te silne teme mogu da stanu u dve sticky teme: ISHRANA ZA MASU i ISHRANA ZA DEFINICIJU. Slaviša svakom početniku ispiše ''Rat i mir'' o tome šta treba da jede, kako da se hrani, šta su osnove itd. A to sve može da stane u jednu temu i da se početnici upućuju tamo da čitaju, i da postavljaju pitanja ako nekom nešto nije jasno...

Ovo sa obrocima je presipanje iz šupljeg u prazno... Nije mi jasno kako se ne smorite svaki dan da pišete: 100g ovsenih, merica wheya, 1 jaje...
Amin.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #139 poslato: Decembar 26, 2014, 11:24:57 pre podne »

složio bih se i za ovu temu, kao i za sve te teme oko obroka - vaš prvi obrok, vaš srednji obrok, vaš poslednji obrok, vaš 11. obrok, vaš doručak, vaša večera... Nit čemu služi, nit bilo ko vidi neke koristi u tome. Pored aktivnih članova foruma, tu postove napucavaju članovi PS tima, a sve to opet nije nikakava pomoć početnicima ili bilo kome ko posećuje forum.

Realno, sve te silne teme mogu da stanu u dve sticky teme: ISHRANA ZA MASU i ISHRANA ZA DEFINICIJU. Slaviša svakom početniku ispiše ''Rat i mir'' o tome šta treba da jede, kako da se hrani, šta su osnove itd. A to sve može da stane u jednu temu i da se početnici upućuju tamo da čitaju, i da postavljaju pitanja ako nekom nešto nije jasno...

Ovo sa obrocima je presipanje iz šupljeg u prazno... Nije mi jasno kako se ne smorite svaki dan da pišete: 100g ovsenih, merica wheya, 1 jaje...


Dobar predlog...osnove su iste za sve..."rat i mir" na 5 strana...i to je nekome napor da procita...na zalost, neke stvari se moraju ponavljati, iznova i iznova...naglasavati...jer "gresaka u koracima" ima previse..."hell is repetition"...

Na kraju, sve se svede na tih "nekoliko" uopstenih smernica...

Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #138 poslato: Decembar 26, 2014, 10:35:30 pre podne »

složio bih se i za ovu temu, kao i za sve te teme oko obroka - vaš prvi obrok, vaš srednji obrok, vaš poslednji obrok, vaš 11. obrok, vaš doručak, vaša večera... Nit čemu služi, nit bilo ko vidi neke koristi u tome. Pored aktivnih članova foruma, tu postove napucavaju članovi PS tima, a sve to opet nije nikakava pomoć početnicima ili bilo kome ko posećuje forum.

Realno, sve te silne teme mogu da stanu u dve sticky teme: ISHRANA ZA MASU i ISHRANA ZA DEFINICIJU. Slaviša svakom početniku ispiše ''Rat i mir'' o tome šta treba da jede, kako da se hrani, šta su osnove itd. A to sve može da stane u jednu temu i da se početnici upućuju tamo da čitaju, i da postavljaju pitanja ako nekom nešto nije jasno...

Ovo sa obrocima je presipanje iz šupljeg u prazno... Nije mi jasno kako se ne smorite svaki dan da pišete: 100g ovsenih, merica wheya, 1 jaje...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #137 poslato: Decembar 25, 2014, 02:52:04 posle podne »

Poseban krug pakla za one koji vole da se raspravljaju.

Slazem se da se pravi cirkus od ove teme.Ipak je ovo bb forum,a ne poslasticarnica.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #136 poslato: Decembar 25, 2014, 01:14:46 posle podne »

Svako bira svoj put...nekada je ok nasaliti se, ali nema potrebe za "zucnim" raspravama...normalno je da postoje sukobi misljenja...ali ako iza svega toga postoji odgovarajuca "strucna" argumentacija, onda to ima smisla...ipak, svi imamo isti cilj...

"Sukobi misljenja", argumentovani, nas mogu i necemu nauciti...niko nije sveznajuc, svemoguc...

"Jednoumlje je najteza bolest"...zivela sloboda misli i govora...  ;)
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #135 poslato: Decembar 25, 2014, 09:34:25 pre podne »

Pa, je razumem zbog čega bi neko imao potrebu da laže da čituje, a ima i mnoštvo tema na forumu gde mogu da se skupljaju postovi...
:)
Iskreno, ne znači mi nečija reputacija na forumu; svako ima prava da odgovori, a tu su ljudi iz PanSporta koji će se složiti ili ne sa nečijim postom (a mislim da ljudi njima najviše veruju...).
:D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #134 poslato: Decembar 25, 2014, 08:54:45 pre podne »

Bio sam 3 dana odsutan pa nisam pisao, mada sam po otvaranju ove teme znao da će doći do fajta.
Moj post je razumela nekolicina, terror je direktnije napisao ono što sam mislio. Da, ovde će doći početnik i tražiće savet od naprednog člana, a on je postao napredan član jer je pisao o gibanici i tulumbama, postavljao koju pank grupu sluša uz trening ili je kačio tuĂ°e slike suprotnog pola. To je drug terror hteo da kaže i slažem se sa tim, samo što ja više ne ulazim u rasprave toliko direktno jer mi je jednom zaprećeno izbacivanjem sa Foruma.
Pecha razume otprilike šta radim, kako se hranim, i koliko to ima ili nema smisla, samo iskreno ne verujem da ljudi čituju baš toliko koliko pišu. Čak i pre verujem za takmičare, dok im ne krene rigorozna dijeta, jer su posle na poprilično surovom režimu, a mi rekreativci kada bi se tako tovarili svim i svačim skoro svakog dana ne bi ništa od sebe napravili.
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #133 poslato: Decembar 24, 2014, 01:35:19 posle podne »

150g milka cokolade sa keksom :)
Sačuvana
maja Pavlovic
Stranice: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 102 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 18 upita.