TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:44:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport Power protein  (Pročitano 98465 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #28 poslato: Januar 15, 2015, 11:28:46 pre podne »

Mislim da je tebi mesto na ogistri forumu, kod docenta Petrovica, gde su svi olimpijci, sve jedu clean, ko spomene mleko da mu keva umre, svi piju ISO, ne dao Bog da neko uzme neki blend odmah automatski ban. Ovde su ljudi rekreativci narode, gledam epidemije steroidasa i likova koji propagiraju kao zdrav zivot, a raspadaju im se organi, i koji pricaju o savrsenim jelovnicima u Srbiji.
 Hejtujete odlican blend. Moze da se pije i posle treninga, apsolutno nikakve razlike necete imati. A taj clanak za govedji protein je neproveren i rekla kazala fora. Ljudi i dalje okacuju savrsene jelovnike i suplementaciju od 20 evra dnevno, a jedu 70% losije..Lazu sami sebe jbg.
Sačuvana
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #27 poslato: Januar 14, 2015, 11:56:52 posle podne »

Vec postoji identican protein samo sa drugim imenom, Vitalikum Protein Matrix, isti sastav ista cena, na exyu-fitness.
Ja licno, ako vec dajem kes, zelim da uzmem zaista kvalitetnu suplementaciju, tako da je kvalitet ispred cene i za pwm biram neki dobar izolat, eventuelno Pro Star ili Gold Standard a ostalih 5 obroka su meso, riba i jaja sto se proteina tice.

Sumnjicav sam i prema govedjim aminokiselinama odnosno proteinu, nakon clanka koji je jedan bb napisao, tipa "Da li zaista mislite da se ta sirovina iz goveda dobija" odnosno da ako se vec odlucimo za suplementaciju, kvalitetan whey nema zamene.

Edit: Da ne ispadne da rusim sneska, ovaj protein bi po meni jedino bio koristan ektomorfima umesto gejnera, uz dodatak uh i zdravih masti.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2015, 11:58:55 posle podne od strane murbi » Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #26 poslato: Januar 14, 2015, 11:35:25 posle podne »

Pa cenim da je onda bolje da ovaj blend bude za dorucak a posle treninga neki 100% whey?
Ja ga necu kupiti bas zbog toga. Niti je za posle treninga, niti je za dorucak... Niti je ''pravi'' blend, niti je cist whey. Moje misljenje...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Januar 14, 2015, 11:34:29 posle podne »

Danas sam ga probao prvo sa ovsenim pahuljicama, pošto mi je bilo vreme za klopu kad mi je stigao. Ukus je izvanredan. Veoma snažan i prijatan miris. Sutra ću ga probati i solo, pa da vidim kako se muti i tako to.

Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #24 poslato: Januar 14, 2015, 11:32:57 posle podne »

Pa cenim da je onda bolje da ovaj blend bude za dorucak a posle treninga neki 100% whey?
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #23 poslato: Januar 14, 2015, 11:22:40 posle podne »

Da mesavina wheya,kazeina i izolata govedjeg proteina..
Sačuvana
Nenad Glisovic
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #22 poslato: Januar 14, 2015, 08:30:33 posle podne »

Ovo je blend jel da?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Januar 14, 2015, 08:14:07 posle podne »

Svakako odlican potez Pansporta, iz razloga sto je u pitanju veoma kvalitetan protein i to po vrlo pristupacnoj ceni. 

Probala sam, isto ukus coko lesnik i imala sam sumnju kao i TwinSix da je Scitec Nutrition nepobediv sto se tice ukusa, ali nije tako, PowerProtein coko lesnik je fenomenalnog ukusa. Protein inace rastvaram u flasici za vodu a ne u sejkeru i nisam imala nikakvih problema da ga rastvorim nakog 30-ak sekundi muckanja.   

Sa vodom za posle treninga....

Sa mlekom izvrstan kao milk sejk!!!  :) :) :)

Zakljucak: PREPORUCUJEM!!!  A da nismo samo mi iz Pansporta koji ga hvalimo, tu su i nasi kupci da to potvrde :)



Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #20 poslato: Januar 14, 2015, 06:07:07 posle podne »

:)
Isproban novi Pansportov proizvod. Utisci su veoma dobri,ukus odlican kao i rastvorljivost,preporucujem svima jer vredi probati a cena i vise nego povoljna :)
Sačuvana
Nenad Glisovic
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #19 poslato: Januar 14, 2015, 05:56:05 posle podne »

:)
Sačuvana
Nenad Glisovic
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Januar 14, 2015, 02:45:49 posle podne »

Pozdrav i od mene. :D Kasnije javljam utiske.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Januar 14, 2015, 02:32:26 posle podne »

Stigao protein!!!  ;D  ;D  ;D

uskoro javljam utiske  :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #16 poslato: Januar 14, 2015, 08:14:26 pre podne »

Evo i moj review.
Pošto whey koristim 3 puta dnevno, pre treninga sa ovsenim, u pwm-u i sa Ellom pred spavanje, juče sam ga celi dan ''testirao''.
Sastav mi se dopada kao i cena. Polupaćete konkurenciju čak i ove što rade na crno.
Ukus Čoko lešnik je meni najprijatnije iznenaĂ°enje, bilo sa ovsenim, bilo sa pwm-om, ili sa Ellom. Čak i onaj ''after-taste'' bude lešnik, a ne neki bljutavi osećaj u ustima koji sam imao. Iskreno, nisam očekivao kvalitet ukusa na nivou Scitec-a.
Što se tiče rastvorljivosti, otprilike ocena 4 od 5, ostalo mi je malo na dnu ali je i to pitanje da li je šejker bio skroz suv.
Što bi neko sumirao na kraju...PREPORUČUJEM. Svečano obećavam da će mi i sledeće pakovanje whey-a biti Pansport Power Protein, a gledaću i da proguram što više kod vežbača iz moje teretane jer često pravimo grupne porudžbine. Svaka čast Pansport. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #15 poslato: Januar 13, 2015, 07:36:30 posle podne »

I ja danas dobio svoj protein, za sada sam zadovoljan ukusom. Videćemo u narednom periodu kako će se pokazati na ostalim poljima. Kada se uzmu u obzir ukus,sastav i cena proteina ovo je zaista dobra ponuda.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #14 poslato: Januar 13, 2015, 11:08:56 pre podne »

Dajte neki info gde ga pravite ,gde nabavljate sirovine,neka fotka iz proizvodnje ....da vidimo kako izgleda jedan proizvodni proces suplemenata.
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.