TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:45:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport Power protein  (Pročitano 98442 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #328 poslato: Januar 27, 2016, 07:04:41 pre podne »

Koliko god da ga napune, merica je pri dnu  :P
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #327 poslato: Januar 26, 2016, 11:51:48 posle podne »

Kad odradiš te testove javi ako otkriješ nešto "zanimljivo" :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #326 poslato: Januar 26, 2016, 10:40:47 posle podne »

To i mene jako nervira sa tim pakovanjima,ne znam dal me neko potkrada ili je tako napunjeno.
Ja imam kući raznih pakovanja proteina, SCI crveni se mojoj deojci jako sviĂ°a po ukusu  i nisam ga koristio par meseci a pre toga uzeo par merica samo. I pre par dana otvorim kanticu ona do pola pa se raspravljao sa devojkom da li je ona uzimala dok sam ja na poslu ili stvarno tako bilo i kada sam kupio :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #325 poslato: Januar 26, 2016, 09:01:44 posle podne »

Jesi li koristio ranije proteine? Ako nisi, navići ćeš se na kutije tako punjene (do pola ili tu negde). :)
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #324 poslato: Januar 26, 2016, 08:52:54 posle podne »

U redu je to sve nego mi je delovalo kao da je mnogo manje praha nego sto bi trebalo da bude, nemam vagu da izmerim. Nikada nisam video tako malo praha u toj kutiji.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #323 poslato: Januar 26, 2016, 08:47:48 posle podne »

Svaki suplement je pakovan tako, nista cudno, tako jednostavno proizvodjaci urade. Nebitna stvar, bitnije je da je protein dobar i da ima 2,3 kg :)
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #322 poslato: Januar 26, 2016, 08:34:49 posle podne »

Kupio sam pakovanje od 2,3kg pre par meseci, otvorio sam ga danas. U kutiji ima praha bukvalno do pola.

Da li je to normalno ?
Sačuvana
sasha 123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #321 poslato: Decembar 24, 2015, 04:06:17 posle podne »

Naravno, ishrana i trening prvo pa tek onda supl... ;)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #320 poslato: Decembar 24, 2015, 03:56:59 posle podne »

Pozdrav,

Da nedužim priču, ukratko, jer jedina razlika izmedju whey-a i blenda to što se blend duže apsorbuje i samo poreklo sirovina od kojih se dobija ili ima još nekih razlika u kvalitetu i slično?
U dilemi sam da sada kupim power posto je prejeftin, a da onda ovaj whey koji nedavno uzeo ostavim za kasnije ili obrnuto ako je ok rok trajanja power-u...
Znam da je uvek bolja opcija whey kao pwm, ali mislim da neće štetiti ni blend, obzirom da sam rekreativac i još na masi trenutno... a i ne padaju mi baš pare sa neba, tako da i na to treba misliti :D

Slazem se da Dusanom, kao nekom ko rekreativno prilazi ovoj prici, "brzina proteina" u pwm nije toliko bitna, niti ce drasticno uticati na napredak to da li u pwm imas hidrolizat, izolat, koncentrat whey...ili pak blend...

Sta je za nas najbitnije?

Bitno je i šta smo jeli pre treniga, i šta smo jeli posle, i šta ćemo da jedemo narednih par dana.

Dakle,kratko i jasno: Dok god redovno treniramo, bitno je šta jedemo. Uvek. Mnogo bitnije od tog jednog šejka posle treninga.

Ako nema proteinskog šejka nakon treninga sigurno nećemo upasti u stanje fatalnog mišićnog katabolizma, ako nam je unos proteina iz hrane u „redovnim obrocima” bio na zavidnom nivou...( naravno u adekvatnoj proporciji sa slozenim hidratima i zdravim mastima)...

Vise se opterecuj kvalitetnom ishranom...

...a sa Power proteinom nema greske...i u pwm i u svrhu zamene obroka( uz malo slozenih hidrata / zdravih masti), radi posao odlicno!
« Poslednja izmena: Decembar 24, 2015, 03:59:04 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #319 poslato: Decembar 24, 2015, 03:47:38 posle podne »

Koji god ukus da kupis neces pogresiti,mada meni se vise dopada jagoda...
Sačuvana
sasha 123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #318 poslato: Decembar 24, 2015, 03:19:09 posle podne »

Hvala na odg., ma poslužiće sigurno, koliko vidim ovde ga baš hvale posebno ukuse :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #317 poslato: Decembar 24, 2015, 03:09:42 posle podne »

Slobodno kupi power protein, cena mu  je trenutno vise nego povoljna a posluzice i za posle treninga.
Sačuvana
sasha 123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #316 poslato: Decembar 24, 2015, 03:01:56 posle podne »

Pozdrav,

Da nedužim priču, ukratko, jer jedina razlika izmedju whey-a i blenda to što se blend duže apsorbuje i samo poreklo sirovina od kojih se dobija ili ima još nekih razlika u kvalitetu i slično?
U dilemi sam da sada kupim power posto je prejeftin, a da onda ovaj whey koji nedavno uzeo ostavim za kasnije ili obrnuto ako je ok rok trajanja power-u...
Znam da je uvek bolja opcija whey kao pwm, ali mislim da neće štetiti ni blend, obzirom da sam rekreativac i još na masi trenutno... a i ne padaju mi baš pare sa neba, tako da i na to treba misliti :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #315 poslato: Decembar 22, 2015, 11:49:28 pre podne »

Nije što je naš (Pansportov), ali mi je glavni izbor 90% vremena kako se pojavio na tržištu. Zaista izvanredan odnos cene i kvaliteta. Samo rotiram ukuse i to je to.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #314 poslato: Decembar 22, 2015, 11:43:19 pre podne »

Večita dilema: Malo više love za bolji ukus/sastav ili malo manje za osrednji...i meni je za sada Pansportov Power jako dobar odnos cene i kvaliteta.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 19 upita.